1. 1.
  diğer adı sosyete pazarıdır.

  markaların taklitleri uygun fiyata satılır ve kapış kapış alınır.

  çünkü müşterisine çok ucuz gelir:

  --puma kızzımmm,magazada kaç para biliyomussuuunnn.

  genelde sosyetenin ve sanatçıların alış-veriş yaptığı pazardır.

  gittiğinizde sanatçı,sosyetik güzel,yakışıklı ve güzel bayanlara rastlama .

  olanağınız çok fazladır.
  3 ... kısmetsiz
 2. 2.
  akmerkezin alt kapısından servis kalkan pazar.
  1 ... televizyonçocuğu
 3. 3.
  artık olmayan pazar...
  ... miksaj
 4. 4.
  bir yaman yokuşa kurulu ona rağmen pek rağbet gören pazar.
  ... aktiflora
 5. 5.
  tüm markaların sahte ürünlerinin satıldığı, ayrıca sahte olsalar bile gayet kaliteli ürünlerin bulunduğu, tüğm sosyeteyi orada görebileceğiniz bir pazardı. artık kaldırıldı diye biliyorum ama arnavutköyde açılmış gibi bir duyum da aldım. içerisinde 1 milyona yakın bayan nüfusu ve yaklasık 8-9 tane erkek nüfusu ile erkekler için kesinlikle gidilmemesi gerek bir yerdir. milyonlarca kadının oradan oraya saldırması, birbirlerini alışveriş için ezmesi, kavga etmesi, pazarlık yapması, bağırış-çağırış ile ve en önemlisi yürürken aman ona değeceğim aman buna dokunmayayım diye elleri kolları kapalı, bir elektrik direği gibi incecik bir şekilde yürümek zorunda olmakla tam bir işkence olan pazardır. **
  1 ... devedikeni
 6. 6.
  izmitte eskiden yahyakaptan dolaylarinda bulunan simdi iste terminalin yaninda bulunan bir pazar.
  ... spiritualized
 7. 7.
  izmitimin pazar günleri trafiğini felç eden yok edilesi oluşum.
  ... arude50
 8. 8.
  --spoiler--

  Edirne'deki halk pazarına, Kurban Bayramı sonrası Yunan ve Bulgar vatandaşlar akın etti. Halk arasında “Sosyete Pazarı” olarak da bilinen Ulus Pazarı, Yunan ve Bulgar turistlerden yoğun ilgi gördü.
  Ulus Pazarı, her Cuma günü Edirne'de kuruluyor. Kıyafetlerin ağırlıklı olarak satıldığı pazarda, uygun fiyata bir çok ürün bulmak mümkün. Yerli müşterilerinin dışında kentte kurulan pazara, kara sınırı bulunan Bulgaristan ve Yunanistan'dan da bir çok kişi alışveriş yapmak için geliyor.
  Sabahın erken saatlerinde otomobilleriyle sınır kapılarından giriş yapan Bulgar ve Yunan vatandaşlar, kentte giriş yapmadan pazarın yolunu tutuyor. Pazarı dolduran Bulgar ve Yunan vatandaşlar, alışverişlerine çarşıda devam ediyor.
  Bayramın sona ermesi ve okulların açılmasına kısa bir süre kala vatandaşlar, yerli halk ise alışveriş için Ulus Pazarı'nın yolunu tutuyor.
  Yerli vatandaşların ilgisini çocuk kıyafetleri çekerken, Bulgaristan ve Yunanistan'dan pazara gelen vatandaşların ilgisini ise yetişkin kıyafetleri çekiyor. Bayram sonrası pazarda satışları artan esnafın da yüzü biraz olsun gülüyor. Pazar, günün sonuna dek binlerce yerli ve yabancı vatandaşı ağırlıyor.
  --spoiler--
  ... recomax