bugün

bırak entel dantel şeyleri.

(bkz: behzat ç)
alemin kralı.
yedi tepe istanbul.
kimse yazmamış
(bkz: south park)
oha hiçkimse (bkz: breaking bad) dememiş. sözlükteki yazarlığımdan istifa ediyorum.
sıkılmadan bunalmadan izlenilebilecek bir dizi.
tercihiniz yabancı dizi ise (bkz: game of thrones)
yerli yapımdan şaşmam diyorsanız (bkz: behzat ç)
(bkz: oz)
uludağ sözlük yazarlarının takip ettiği diziler.

yahu bu kadar elit miyiz biz?
neden birisi de çıkıp muhteşem yüzyıl, öyle bir geçer zaman ki, kuzey güney vb. dizler dememiş çok ilginç. demek ki elitiz biz.
benim en çok sevdiğim dizi mi? aaa yok şekerim ben tv. izlemem, izlersem de belgesel izlerim.
GERÇEK KESiT.
yabancı dizi olarak;
(bkz: dexter)
(bkz: spartacus)
(bkz: the walking dead)
(bkz: house)
(bkz: supernaturel)
(bkz: breaking bad)

yerli dizi olarak;
(bkz: leyla ile mecnun)

kızgın edit: eksileyen göt; bir öneriyi paylaşmak neden zoruna gitti, anlamıyorum. adı üstünde tavsiye, madem tavsiye almayacaksan başlıkta ne işin var amın oğlu.
şimdi sakinim.
(bkz: Zamanla geçer Dedim)
(bkz: Zamanla Zamanla)
(bkz: leyla ile mecnun)
how ı met your mother.
es-es.
(#13563859)
(bkz: bizimkiler)
(bkz: person of interest)
(bkz: how i met your mother)
behzat ç.
(bkz: kaygısızlar)
sozluk yazarlari tarafindan begenilip tavsiye edilen dizilerdir. Sahsen downtown abbey'i tavsiye ederim, dizi bir sure ingilterenin kemal pamuk adli genc ve yakisikli turk konsolosunun ani olumu uzerine dondu. 1800-1900'ler ingilteresi'ndeki aristokrasi ve hizmetkarlar sinifinin islendigi cok surukleyici bir dizi.
(bkz: tatlı hayat)*
kesinlikle (bkz: friends)
uludağ sözlük yazarlarının çoğunun neden bu kadar mallaştıklarının ıspatı olan anket.
1- (bkz: friends)
2- (bkz: seinfeld)
3- (bkz: prison break)
sıkı ve sert mizaçlı abiler, çeteler, harley davidson'lar, deri yelekler ve her şeye rağmen aile kavramının birleştiriciliğinin leziz şekilde harmanlandığı sons of anarchy. kesinlikle izlemek için sarf edilen zaman değer.