bugün

Güven duyulması olumsuz telegram maceramdan sonra söz konusu olmayan grup. Karşınızda kimin olacağını bilemeyebilirsiniz.
Haklısın millet söverken kendisini tam ifade edemiyor sözlükte. Ses atarak en azından hislerini daha ateşli ifade edebilirler.
Ben açamıyorum ne yaparsam yapayım pes etmiştim.

Ya birde başım şişti çok abarttık seksi...sexting gibi.oyunda bu kadar abartmıyordumda.

Dün zor dayandım zaten başım ağrımadan uyudum.

Ama vallahi kız olsa nefessiz verirdim buna.

Hadiama001 de gitti kız kalmadı doğru düzgün.
Içerisi şampiyonlar ligi.
Hiç işim olmaz.
--spoiler--
gruba gelmek isteyen mesaj yoluyla şahsıma ulaşabilir.
--spoiler--

Cumhurbaşkanını bu işe karıştırmasaydın adamın bir sürü işi gücü var.
Girişte üfletiyorlar. Beni çok alkollüyüm diye almadılar.

görsel
Kızlar dikkat edin, memelerinizi elleyecekler.
Slash ban, @everyone.
discordda napıyonuz allah aşkına.
Kesin çöplüktür.
link atın sunucusudur.
ileri gelen bir yazar olmadığından katılamıyorum.
Sen gelme ulan ayı dediler bana.
Sözlük içinde Kankacılığı arttıracak olan gereksiz yapılaşma, sözlüğün düzenini bozar sıkıntı yaratır , gereksiz faaliyetlerdir bunlar, takılın işte burada discort' ta neymiş, desteklemediğim ve asla katılmayacağım oluşumdur, Eski köye yeni adet getirmeyin.
Birbirlerine küsüp yarin burada herşeylerini ortaya dökerler.
Edit; atomu parçaliyorlarmis gurupta, biz eksik kalacağız. Ben vatsap guruplarindan kaçıyorum zaten.
üç beş ergenin ayrılıkçı hareketi.
kafası çalışan üç beş uludağ sözlük yazarının kurmuş oldukları oluşum. kankacılığın meydana gelmesi kötü bir şey değil.
grupta bi muhabbet donuyor, bi muhabbet donuyor, akliniz cikar ! Giremeyenler kudursun....
(bkz: böbrek avi)
görsel
beni almıyorlar aralarına...
Son telegram tecrübemde sevmediğim tipin biri hesabımı bulup galiz küfürler etmişti. Hala hatırladıkça öfkeleniyorum ki kimsenin bunu yapmaya hakkı olamaz.
Bu yüzden uzak duracağım gruptur. Çünkü dahil olsam karşıma bez bebek nana da çıkabilir aslolan fenerbahce dir de. Dolayısıyla gerek duymam asla.
Duyduğuma göre bayağı aktifmiş...
Aktif olunca gay mi oluyordu kanki.