bugün

Birinci nesil yazar geldi herkez domalsın.
sene 2006 serin bir eylül akşamı bursa eski hal in oralarda bir halı sahada gerçekleştirdiğimiz maç

salca nın verdiği isim listesi birebir ordaydı:

sene 2006 vay be. ben bıçkın gibiyim, zall o zamanlar genç ve kilolu. çıkışta da zall, salca, ve nickini hatırlyamadığım bir şahısla sanırım çicek pasajına gidip kafa çektik.

keyifli zamanlardı vesselam. şimdi düzenlense götümü kıpırdatmam.
istanbula gezmeene gittiğim içün varlığından bile haberdar olmadığım zirve,fakat acilen gollerimle tekrar yeşil sahalara döneceğimi burdan haber vermek boynumun borcudur... ***
okulun tam rayında açılmaması münasebetiyle kaçırdığım artık 7.de okulda hazır açıkken bende oynarım dedigim ve saha değişikliğini olumlu buldugum mevzu.

not: salcanın numarasını isteyen bayanlar bana da başvurabilirler.****
başarıyla gerçekleştirilmiş zirvedir. artık evlere dönülmüş, duşlar alınmıştır ve birazdan mışıl mışıl uyuma moduna geçilecektir. herkese teşekkürler olsundur. (bkz: kimse bana böyle davranmadı) (bkz: öğrenci kontörü verir misin ağabey) (bkz: birader! arabana benzin koyduk, sigaranı verdik, bsg artık ya)
seyirci olarak katılacağım zirvedir,bayanlar salça nın telefon nmarasını almasındır,ayrıca murat onur konuğumdur,yanlış olmasındır,nokta.
(bkz: dev derbiye saatler kala)
kadroda son durum şu şekildedir;

(bkz: salca)
(bkz: montajelemani)
(bkz: yawuz)
(bkz: zall)
(bkz: don santino corleone)
(bkz: amd)
(bkz: burock)
(bkz: anthrax)
(bkz: erenerenc)
(bkz: pegasusss)
(bkz: sivrisinek)
(bkz: rockonbaby)
(bkz: ozee)
(bkz: murat) *

toplam 14 kişi olunmuştur, kadroda yer kalmamıştır. anthrax'ın yanında getireceği arkadaşlar ve rockonbaby'nin kadroya katılmasından dolayı türker kadro dışı kalmıştır.

maç saat 23:30 - 00:30 arası nilüfer asia spor center'da oynanacaktır. üst saha tutulmuştur. saha ücreti 112 ytl'dir ve kişi başı 8 ytl ödenecektir.

saha bilgileri;

adres: ihsaniye Mah. ikizevler Sk. No:7 (Nilüfer vergi dairesi karşısı)
telefon: 249 64 55
helikopterden çekilmiş görüntüsü: http://www.nilufer-bld.gov.tr/images/media/z13.jpg
tribünden çekilmiş görüntüsü: http://www.niluferasia.com/images/hali_saha_main.jpg

not: benim telefon numaramı öğrenmek isteyen arkadaşlar, cep telefonumu almak için özel mesaj atabilir. sadece maçta oynayacaklar mesaj atsındır, bayanlar telefon numaramı almakta ısrar etmesindir. *
bu gidişle bir seneye

(bkz: uludag sozluk bursa hali saha zirvesi 366)
şeklinde bir başlık açılmasını muhtemel hale getiren zirvedir. **
gün ve saat uyarsa oynamaktan büyük haz duyacağımı bildirir. geregini arz ederim.
son zamanların en yırtıcı oyununu sergileyerek, rakip defansı hayatlarından bezdireceğim maç olacaktır... formumun zirvesinde olduğumu hissediyorumdur çünkü... ve bu maça bileniyorumdur kaç gündür... hava toplarında etkili olacağımdır... fuleli koşularımla rakibin dengesini bozağımdır... * *
şimdiden konsantre olmaya başladığım maçtır. *
(bkz: bursa halisaha taraftari bayanlar zirvesi)
scarlet'e sonuna kadar katıldığım*,biz de * bursa tophanede manzaraya karşı çay içsek maçta seyirci olmak yerine güzel olmaz mı dediğim zirve
erkek erkeğe yapılan zirveler de varmış, kızlar biz de bişeyler yapalım bari, bizim neyimiz eksik ki diye laf attığım, aman olursa olsun diyerek burun kıvırdığım zirve.
maç sonrası olası "salça bizi jaazzzzzz bar'a götür" seslerine kulak vererek, jazzz bar'ın üstünde ki her zaman gittiğimiz tepeye gideceğizdir, herkes kazaklarını alsındır. mağlum havalar serinledi.
bursa sinema zirvesinde sadece ve sadece dikkat çekmek için ben gelmeyeceğim diyerek tepki ölçtüğüm ilk birkaç seferde aşırı ısrar yapılan ancak sonrasında kadro dısı kalacagımı anladıgımdan tamam lan geliyom dediğim güsel zirve.*
"demek yine biz bize olacağız" dediğim zirvedir. maçtan sonra jazdan dönecek miyiz? *
gelenlerin listesi şu şekildedir;

(bkz: salca)
(bkz: montajelemani)
(bkz: yawuz)
(bkz: zall)
(bkz: don santiano corleone)
(bkz: amd)
(bkz: burock)
(bkz: anthrax)
(bkz: kevin)
(bkz: erenerenc)

4 kişi eksiktir. gelmek isteyen bu başlık altına yazmalıdır. maç cuma günü muhtemelen 22-23 arası oynanacaktır. büyük ihtimal küçük sanayi geçildiği vakit, gıda sanayi sitesinin orada ki sandalcı spor tesislerinde yapılacaktır.
orda olacağım zirvedir... *
22 eylül cuma akşamı uygundur. herkese uyuyorsa saha tutulup, kampa girilsindir.
okulun açılmasıyla amacına daha kolay varabilecek zirve. *
bu entry ile birlikte toplamda 11 entryin 5'ini girme başarısı gösteriğim organizasyon.
"hadi artık zamanı gelmedi mi?" dediğim zirve.
stajımın başlaması dolayısıyla sadece cumartesi olması halinde katılabileceğim zirvedir.
ben burdayım,bi telefon hemen maçtayım dediim dedik zirve.