bugün

benim açımdan hala çok kıymetli olmasıdır.

umarım inception gibi, 2006 ocak ayında10 kişi online olduğumuz ama keyifli olduğumuz zamanları yaşatır.

siyasi troll ler, cahil milliyetçiler sıyrılırsa daha bir kıvama geleceğini düşünmekteyim.
Bir anlamı olup olmaması önemli değil yıllardır burası benim için anı kitabı gibi bir şeydir ve bunu birilerinin okuma kaygısı ile yazmıyorum.
sözlükte yazmaktan anlam çıkaranların var olduğunu duydukça şükür edesim geliyor aklıma vs.
efendilik arıyosan beyaz şovu ara o sana efendilik yapar.
bir anlamı olması için sevmedik biz uludağ sözlüğü. sevmek böyle bir şey değil. hesapsız çıkarsızdır sevmek. çağla gibi ekmek gibi su gibi uludağ gibi.
True güzel anlatmış.
görsel
görsel
Sözlük kadın ve erkeklerin yemeksiz güncesi bizbize takılıyoruz. Kendi kendine takılmayan sözlükler de var arada açılıp kapanıyorlar. Böylesi daha iyice.
sözlükte yazılarak yöneltilmesi komik olan iddia. hem anlamsız buluyorsun hem de sözlüğe yazarak belirtiyorsun. '' bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ? '' diyesi geliyor insanın. *
Yılların alışkanlığı be yoksa biz de biliyoruz üç beş hayatsızla beraber yazdığımızı.

Hayat yolunda olsa uluda ne işimiz var.
yazdıklarımızı 100-150 kişi görüyor bazen daha fazla bence yazmak için yeterli.
Çok değerli, kalıcı ve Google, Yandeks aramalar ile akışkanlığı olan bir yazın ortamı.
Genç yazarların yetişmesi, her yaştan düşünen, eli kalem tutan gözlemci ve araştırmacı bireylerin yazılı eser bıraktıkları paylaşım ortamı.
Uludağ sözlükte yazar olmak ayrıcalıklı ve aydın olmak demektir.
kimsenin dinlemediği kıytırık radyo frekansları gibi oldu bu yer. artık sözlüklerin modası geçti.

bu arada şu yukarıdaki entrnin görüntülenme sayısına da bakın hele. ne kadar saçma .
entry gir denize at sözlükçü bilmezse zall bilir. o da online olursa.
açtım kırk küsur entry girdim içeride on on iki kişi var bilmiyorum kaç günde anca yazar oldunuz diye mesaj geldi. neden? çaylak onay sırası olduğundan mı? hayır moderatörleri bile bu sözlüğe uğramıyor da ondan.
Anlam arayan kitap okusun, burada ne işiniz var?
iyi de o zaman neden sözlüğe yazarak belirtiliyor ki ? rahatsız olan, keyfi kaçan varsa pekala gidebilir, hesabını sildirebilir ya da olsa bile artık girmez. bu durumun gerçekleştiğini sözlüğe yazarak iddia etmek sadece komik ve çelişkili oluyor bence.
sözlüğe yazarak yöneltmenin kendi kendisini çürüttüğü çeşitten bir iddia. madem bitti neden hala buradasın demezler mi ? güldüm.
demagoji yapma birader. bak üstteki entryi refere ettim. bitmemiş olsa silinirdi ama silinmeyecek demek ki sözlük bitmiş. biz de dibini sıyırmaya geldik iddianın çürüdüğü falan yok.
Aksine Uludağ sözlükte yazmanın anlamı benim gibi taze ve geniş kesimlere hitap etmeye istekli yazar arkadaşlar için paha biçilmez. Ekşi sözlük kompleksi veya sendromundan mustarip değilim.
geniş kesimler mi? on beş kişiyiz.
geniş olmadığı kesin taze de değil ben yaşlıyım şahsen.
sözlüğe yazılarak dile geitirilmesi hem kendi kendini yalanlamasına hem de komik olmasına sebep olan gerçek dışı iddia. iyi güldüm ama.
bazen buraya yazarken aklımdan geçiyor bu.
Altın günü gibi birşey biz bize takılıyoruz. Ha bu arada ups bobs u gören var mı. Özledik yahu. Aydınoğlu bombala da gene kudurmuş kuzum. Allah sonumuzu hayır etsin. Erecto'nun reenkarnasyonu bu ara çok yazmıyor acaba edirne'de ne havadiseler var.
ebedi mutluluğun sırrını ararken yolu sözlüğe düşmüş.