bugün

ebedi mutluluğun sırrını ararken yolu sözlüğe düşmüş.
Altın günü gibi birşey biz bize takılıyoruz. Ha bu arada ups bobs u gören var mı. Özledik yahu. Aydınoğlu bombala da gene kudurmuş kuzum. Allah sonumuzu hayır etsin. Erecto'nun reenkarnasyonu bu ara çok yazmıyor acaba edirne'de ne havadiseler var.
bazen buraya yazarken aklımdan geçiyor bu.
sözlüğe yazılarak dile geitirilmesi hem kendi kendini yalanlamasına hem de komik olmasına sebep olan gerçek dışı iddia. iyi güldüm ama.
geniş kesimler mi? on beş kişiyiz.
geniş olmadığı kesin taze de değil ben yaşlıyım şahsen.
Aksine Uludağ sözlükte yazmanın anlamı benim gibi taze ve geniş kesimlere hitap etmeye istekli yazar arkadaşlar için paha biçilmez. Ekşi sözlük kompleksi veya sendromundan mustarip değilim.
demagoji yapma birader. bak üstteki entryi refere ettim. bitmemiş olsa silinirdi ama silinmeyecek demek ki sözlük bitmiş. biz de dibini sıyırmaya geldik iddianın çürüdüğü falan yok.
iyi de o zaman neden sözlüğe yazarak belirtiliyor ki ? rahatsız olan, keyfi kaçan varsa pekala gidebilir, hesabını sildirebilir ya da olsa bile artık girmez. bu durumun gerçekleştiğini sözlüğe yazarak iddia etmek sadece komik ve çelişkili oluyor bence.
sözlüğe yazarak yöneltmenin kendi kendisini çürüttüğü çeşitten bir iddia. madem bitti neden hala buradasın demezler mi ? güldüm.
Anlam arayan kitap okusun, burada ne işiniz var?
entry gir denize at sözlükçü bilmezse zall bilir. o da online olursa.
açtım kırk küsur entry girdim içeride on on iki kişi var bilmiyorum kaç günde anca yazar oldunuz diye mesaj geldi. neden? çaylak onay sırası olduğundan mı? hayır moderatörleri bile bu sözlüğe uğramıyor da ondan.
kimsenin dinlemediği kıytırık radyo frekansları gibi oldu bu yer. artık sözlüklerin modası geçti.

bu arada şu yukarıdaki entrnin görüntülenme sayısına da bakın hele. ne kadar saçma .
Çok değerli, kalıcı ve Google, Yandeks aramalar ile akışkanlığı olan bir yazın ortamı.
Genç yazarların yetişmesi, her yaştan düşünen, eli kalem tutan gözlemci ve araştırmacı bireylerin yazılı eser bıraktıkları paylaşım ortamı.
Uludağ sözlükte yazar olmak ayrıcalıklı ve aydın olmak demektir.
yazdıklarımızı 100-150 kişi görüyor bazen daha fazla bence yazmak için yeterli.
Yılların alışkanlığı be yoksa biz de biliyoruz üç beş hayatsızla beraber yazdığımızı.

Hayat yolunda olsa uluda ne işimiz var.
sözlükte yazılarak yöneltilmesi komik olan iddia. hem anlamsız buluyorsun hem de sözlüğe yazarak belirtiyorsun. '' bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ? '' diyesi geliyor insanın. *
Sözlük kadın ve erkeklerin yemeksiz güncesi bizbize takılıyoruz. Kendi kendine takılmayan sözlükler de var arada açılıp kapanıyorlar. Böylesi daha iyice.
görsel
görsel
True güzel anlatmış.
bir anlamı olması için sevmedik biz uludağ sözlüğü. sevmek böyle bir şey değil. hesapsız çıkarsızdır sevmek. çağla gibi ekmek gibi su gibi uludağ gibi.
sözlükte yazmaktan anlam çıkaranların var olduğunu duydukça şükür edesim geliyor aklıma vs.
Bir anlamı olup olmaması önemli değil yıllardır burası benim için anı kitabı gibi bir şeydir ve bunu birilerinin okuma kaygısı ile yazmıyorum.
benim açımdan hala çok kıymetli olmasıdır.

umarım inception gibi, 2006 ocak ayında10 kişi online olduğumuz ama keyifli olduğumuz zamanları yaşatır.

siyasi troll ler, cahil milliyetçiler sıyrılırsa daha bir kıvama geleceğini düşünmekteyim.