bugün

bu hocanın ingilizce iktisatta 2. veya 3. sınıfta derslere gireceğini sanıyorduk . lakin fos çıktı bu dileğimiz, tanışamadık kendisiyle maalesef.
kurt başına değil, insan başına taptığını söyleyen saygıdeğer insan.
22 Temmuz'da oyumun kendisine olduğu çağdaş sosyalist düşüncede politikacıdır. Kanımca ne olursa olsun ÖDP onunla varolmuştur ve o başta yoksa onun eksikliğini şöyle veya böyle her şekilde hissedecektir. Başkanlığa geri dönmesi yerinde bir hareket olmuştur, seçimlerde ise istanbul'dan bağımsız milletvekilliği adaylığını koymuştur, hayırlı olsundur.
2003 seçimlerinden sonra, bir daha apartman yöneticisi dahi olmayacağını söyleyerek geri plana çekilmişti. son ödp kongresinde tekrar başkan oldu. e, kötü de olmadı.
ülkeyi yönetebilmeye layık tek kişi.

büyük adam.
genel baskani oldugu ozgurluk ve dayanisma partisi nin aldigi kararla 22 temmuz 2007 genel secimlerine istanbul 1. bolgeden bagimsiz aday olarak katilacak siyasetci. yolu acik olsun.
hani derler ya kalbi yüzüne yansımış diye işte öyle bir insan gerçekten insan,,
istanbulda oy kullanacak olan her tanıdığıma, oy vermesini önerdiğim milletvekili adayı. cihangir'e her gidişimde sokakta, bakkalda, cafelerden birinde bi şekilde gördüğüm, sadece cihangir semti oy verse yeter dediğim insan gibi insan.

edit: 1. bölgeden adaymış yani cihangirliler oy veremiycek kendisine yani görev karşı kıyıdaki güzel insanların.
istanbul 1 bolge'den, secimlerde ortak aday istiyoruz hareketinin çıkartmış olduğu sol siyaset adamı. iyi de olmuştur, desteğim sonsuzdur; böyle güleç yüzlü, gerçek anlamda fikir adamlarına o kadar çok ihtiyacımız var ki.
şu dakikalar itibariyle ntv ekranlarındaki, can dündar'ın hazırlayıp sunduğu, neden? programına konuk olan ve düşünceleriyle fark yaratan insan gibi insan.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.