bugün

daha ucuz ve daha hızlı.
(bkz: bbk)
adettendir: güvenilmez dandik adsl servisi.
temmuz ayı içinde tatildeyken en az 10 kere aradılar. kampanyamız var iş yerinizi bu kampanyaya dahil edelim, 4 ay bilmem kaç lira ödeyin artı size kablosuz modem hediye edelim diye. kardeşim yazlıktayım evrak işi falan uğraşamam dedim. sorun değil biz yazlığa kargoyla yollarız siz imzalar geri verirsiniz dediler. iyi dedik verdik adresi. pat diye "bulup" geldiler *. imzaladık. dedik ki iş yeri burada değil adresi farklı aman dikkat. sorun olmaz dediler. ağustos döndük iş başına baktık internet bağlanmış. iyi güzel ama modem yok ortada. aradık kargoya verildi dediler. bekledik gelen giden yok. tekrar aradık. yazlık adrese gitmiş orada bekliyor dediler. ya nasıl olur. imza için pat diye buldunuz şimdi niye bulamıyorsunuz? hem adres zaten orası değil merkeze gelecek dedik. ilgileneceğiz dediler(ayrıntıları geçiyorum). aradan iki ay geçti bugün aradık "e merkeze de getirdik iş yerinde bulamadık" dediler. kampanya süreside bittiği için artık ücretsiz modem gönderemezlermiş. yuh diyorum başka da birşey demiyorum.
geçenlerde beni arayıp önce halimi hatırımı soran peşinden kampanya anlatmaya başlayan iss. ttnet'e taahhüdümün olduğunu söylememden sonra hemen kapattılar telefonu. taahhüdüm olmasa bile asla geçmem.
az önce arayıp kampanya tanıtımı yapan firma. istemiyorum kardeşim deyince sizin cebinizden çıkacak sonuçta diye atar da yapıyor bunlar.
16 mb sınırsız net ve ev telefonu sınırsız ayda 50 tl olan tarifesine geçtim.
türk telekom altyapısı üzerinden internet ve telefon hizmeti sunan şirketlerden biri. ismi lazım olmayan firmaya olan taahhüdünüzün son bir ayında bunlar tarafından düzenli olarak aranırsınız.
(bkz: turk net)
2 günde 7 kez arayıp rahatsız eden firma.

numaramı nerden aldılarsa zaten.
gün boyunca 5 defa arandığım internet sağlayıcısı, hayır illa hakaret mi edelim yani? ki hakaret etmek gerekiyomuş çok şükür aramadılar bugün.
parasına göre memnunduk ama 2 gündür karınca hızında internet sağlayan firmamız.
24 Mbps'ye kadar Limitsiz 75 GB Akk + 3000 dakika sabit telefon = 100 TL Fatura ile Türk Telekom müşterisi idim. 24 aylık taahhüt sürem içerisinde toplam da internetim için açma kapama ve diğer ücretler dahil ortalama 2600 tl para ödedim. 24 Aylık kullanıcılığım süresin de hiçbir sorun ile karşılaşmadım. internet hızım torrentte saniye de 2 mb download hızından aşağı düşmedi ortalama 2.4 Mb civarında idi genellikle.

Taahhütümün bitmesine yakın iSS araştırması yaparak piyasayı biraz okudum. Malumunuz TT tekeline almış Türkiye de interneti ama altyapının sağlam olduğu bölgelerde durum farklı.

2006 Yılında Biri Adsl Müşterisi olmuştum. 2014 yılında ki faturamızın kafasına göre takılması ardından Müşteri hizmetlerini aradım. Öğrendim ki Biri adsl, vodofone Şirketine seneler evvel satılmış. Yeni yapılanma ile hizmetimiz değişti yeniden taahhüt yapalım demelerinin ardından kullanıcılığımı sonlandırıp Ttnet kullanıcısı olmuştum.

Böyle başlayan Ttnet filmi Türk.Net'e geçmem ile son buldu.
Mail hesabıma gelen sözleşmeyi aynı gün ptt ile gönderdim. 3 gün sonra telefonla aranıp evrakların merkeze ulaştığı ve 3 iş günü içerisinde evrakların incelenip, işleme alınacağı ve teknik işlemlerin de bitmesinin ardından internetimin aktif olacağı gerekli bilgilerinde tarafıma gönderileceği söylendi. 2.iş gününün akşam saatlerin de mesaj geldi. Modem işlemlerini yapıp interneti kullanmaya başladım. Net ve Telefon kullanıcılığımda henüz bir sorun ile karşılaşmadım.

Faturalardan ve Torrentteki download hızımın Sn/2.4 Mb'den Sn/1.7'ye düşmesinden başka bir değişiklik olduğunu gözlemlemedim henüz.

16 Mbps'ye kadar Limitsiz 150 GB Akk + 1000 dakika sabit telefon = 59.99 TL Fatura ile Türk.Net müşterisi oldum.

Memnunum...

24 Ay içerisin de ödeyeceğim tutarın 1440 tl olduğunu da düşününce 1160 lira cebime kalıyor.
75 mbps hız 150 GB akk+ 1000 dk sabit telefondan oluşan pakete 59.90 verdiğim iss. Taahhütsüz olması çok iyi .
internetten başvuru yaptım 4 günde bağlandı.Tavsiye edilir.
istanbul gaziosmanpaşa'da oturup türknet 16mbps internet kullanan yazarlar yeşillendirirse çok sevinirim.
Aşağı yukarı 9-10 senedir değiştirmeden kullandığım hizmet.

Türk Telekom'un abartılı fiyat çeken kampanyalarına oranla daha avantajlıdır. Bağlantı hizmeti olarak da fazla fark yok.
yazarlar bişey soracağım telefon hattı olmadan net kullanılıyor mu?
50 mb internet 250 gb akn 1000 dakika heryöne konusmaya 60 tl ödüyorum, böyle bi hizmet yok ttnet avea gibi şirketlerden net almaya kalktıgımda adamların verdigi tarife 16 mb internet 50 gb akn 60 lira. üstelik altyapım 16 destekliyor diye yalanda attılar meger 50 mb destekliyormus bizim altyapı, suan 50 sinide alabiliyorum türknet sayesinde. ortalıkda dolaşan türknet dandik internet sürekli kesiliyo gibi şeylere inanmayın yok öyle birşey adamlar zaten ttnet altyapısını kullanıyor hiçbi sorun çıkmadı geçeli 7-8 ay olmasına ragmen.
Akn tamamen kaldırıp 35 mhps hızla 59.90 a hizmet sunan internet sağlayıcısı. Dün başvuru yaptım bugün bağlamaya geldiler ayrıca bir arkadaşını davst edersen bir ay boyunca hem o hem sen ücretsiz internet kullanıyorsun her şey çok güzel görünüyor.
Kesinlikle tavsiye ediyorum. 35 mbit, akn siz internete 60 tl ödüyorum. 1080den aşağı dizi izlemiyorum kesinlikle donma kasma yapmıyor. Üstelik çok ilgililer, teknik servis hizmetleri olsun müşteri hizmetleri olsun. 2 aydır fazlasıyla memnun olarak hizmet aldığım firma.
4 aydır kullanıyorum, bu kadar iyi olması şaşırtıyor. Olması gerekeni yaptıkları için hayranlık duyuyoruz. diğer iss ler nasıl sömürdüyse bu firma melek gibi görünüyor gözümüze.
Internetiniz kopuyorsa arayın hızınuzı düşürtün, hattın kaldıramayacağı değerde açılıyor. Örnek max 26mbit kullandığınız vdsl adsl hattınızı 18-20 ye sabitkettirib kopma varsa ama müşteri hizmetleri otomatik oldu tamamen o sövdürüyor, kayıt bırakıyom dönmüyor gavatlar net olduğu için ama kopma yaşıyorum.
AKNyi kaldırıp sınırsız, taahhütsüz hızlı interneti uygun fiyata veren tek yer. Başvurduktan sonra üç gün içerisinde internetimizi bağladılar ve yeterince hızlı. Size kalan tek şey modem bulmak ya da almak.
akk'yi kaldırmadan önceden beri kullanıyordum. etrafa da iyiliğinden bahsettim hep. gel gelelim, köprünün altından çok suların geçmiş olduğunu müşteri hizmetlerini aradığımda öğrendim. müşteri hizmetleri yok. evet cidden müşteri hizmetleri departmanını kapatmışlar. bunu böyle mavi yazıyorum ki, abonesi olmak isteyen dikkat etsin diye. 1 haftadır internetimde sorun var ve kimse bir çözüm getirmiyor. muhatap yok. twitter'dan yazdım, yine arayan yok. muhatap bulamadığım bu dandik firmayı önümüzdeki ay terk ediyorum. madem talebi karşılayamayacaksın, madem akk'siz diyip abonelerin artınca müşteri hizmetlerini kapatacaksın, o zaman abone kaybetmeye devam karşim. ben artık abonesi olmayacağım çok da sikimde değil ama müşteri hizmetlerini tekrar açmayacaklarsa batmaya mahkumdur bu firma.
ben de 2 aydır kullanıyorum şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım. 75mbit bağlantı hızı var ve kablo ile hız testi yaptığımda 65ten aşağı düşmüyor. ayrıca download da 8mbit/sn olarak çok iyi. insanın sürekli bir şeyler indiresi geliyor. müşteri hizmetleri yok ama sıkıntı yaşamazsanız akıp gidiyor. galiba tek sorun sıkıntı yaşamamakta. ttnet altyapısı kullandıkları için çok sıkıntı yaşanmıyor. bir kaç arkadaşıma da önerdim geçtiler onlarda da sıkıntı yok. yağ gibi akıyor downloadlar. ping 18 22 arası değişiyor.

şu an yaptığım bir hız testini de ekliyorum.

http://www.speedtest.net/result/7859332226

http://www.speedtest.net/result/7859332226.png
güncel Önemli Başlıklar