bugün

entry'ler (344)

türknet adsl

akk'yi kaldırmadan önceden beri kullanıyordum. etrafa da iyiliğinden bahsettim hep. gel gelelim, köprünün altından çok suların geçmiş olduğunu müşteri hizmetlerini aradığımda öğrendim. müşteri hizmetleri yok. evet cidden müşteri hizmetleri departmanını kapatmışlar. bunu böyle mavi yazıyorum ki, abonesi olmak isteyen dikkat etsin diye. 1 haftadır internetimde sorun var ve kimse bir çözüm getirmiyor. muhatap yok. twitter'dan yazdım, yine arayan yok. muhatap bulamadığım bu dandik firmayı önümüzdeki ay terk ediyorum. madem talebi karşılayamayacaksın, madem akk'siz diyip abonelerin artınca müşteri hizmetlerini kapatacaksın, o zaman abone kaybetmeye devam karşim. ben artık abonesi olmayacağım çok da sikimde değil ama müşteri hizmetlerini tekrar açmayacaklarsa batmaya mahkumdur bu firma.

türk net

akk'yi kaldırmadan önceden beri kullanıyordum. etrafa da iyiliğinden bahsettim hep. gel gelelim, köprünün altından çok suların geçmiş olduğunu müşteri hizmetlerini aradığımda öğrendim. müşteri hizmetleri yok. evet cidden müşteri hizmetleri departmanını kapatmışlar. bunu böyle mavi yazıyorum ki, abonesi olmak isteyen dikkat etsin diye. 1 haftadır internetimde sorun var ve kimse bir çözüm getirmiyor. muhatap yok. twitter'dan yazdım, yine arayan yok. muhatap bulamadığım bu sikko firmayı önümüzdeki ay terk ediyorum. madem talebi karşılayamayacaksın, madem akk'siz diyip abonelerin artınca müşteri hizmetlerini kapatacaksın, o zaman abone kaybetmeye devam karşim. ben artık abonesi olmayacağım çok da sikimde değil ama müşteri hizmetlerini tekrar açmayacaklarsa batmaya mahkumdur bu firma.

turk net

akk'yi kaldırmadan önceden beri kullanıyordum. etrafa da iyiliğinden bahsettim hep. gel gelelim, köprünün altından çok suların geçmiş olduğunu müşteri hizmetlerini aradığımda öğrendim. müşteri hizmetleri yok. evet cidden müşteri hizmetleri departmanını kapatmışlar. bunu böyle mavi yazıyorum ki, abonesi olmak isteyen dikkat etsin diye. 1 haftadır internetimde sorun var ve kimse bir çözüm getirmiyor. muhatap yok. twitter'dan yazdım, yine arayan yok. muhatap bulamadığım bu sikko firmayı önümüzdeki ay terk ediyorum. madem talebi karşılayamayacaksın, madem akk'siz diyip abonelerin artınca müşteri hizmetlerini kapatacaksın, o zaman abone kaybetmeye devam karşim. ben artık abonesi olmayacağım çok da sikimde değil ama müşteri hizmetlerini tekrar açmayacaklarsa batmaya mahkumdur bu firma.

büyük başarısızlıklar sözkonusu

sorun belirten cümle.

çiçek alınca o paraya öküz alırdık diyen kız

Evlenilecek kız. Kaçırmayın.

gel bi dakka konuşcaz erkeği

aslında konuşmaktan kastının ne olduğu belli olmayan erkek. ya da çok belli.

çantasında 100 lü peçete taşıyan kız arkadaş

evlenilecek kızdır. bakın bakalım yiyecek bir şeyler de var mı.

atılan mesaja 27 dk sonra cevap atan kız arkadaş

kesin aldatıyordur. doğru düşünüyorsunuz.

ağlayan kız arkadaşa sümkür sümkür demek

bir de elinizde peçete varsa ideal sevgili oldugunuz durum. yoksa idealliğiniz tartışılabilir.

sohbetleri seks para ve futbol olan kız grubu

erkeklerin duygularından anlamayan kız grubu. sonra da erkekler garip varlıklar, ben bu erkekleri anlamıyorum bilmem ne.

save özelliği olan ilişki

hata şansını minimuma indirir. f5'e de quicksave özelliği atayabiliyor musunuz, bi sorun. tabi, quickload f9.

gece gece we need to talk diyen kız arkadaş

uykusuzluktan saçmalayan. deli mi ne.

gergedan tableti hediye eden kız arkadaş

her duyduğu şeyle gaza gelen kız arkadaştır. destekli sütyen ile karşılayabilirsiniz.

beyazlarla renkliler için aynı şampuanı kullanmak

ayrımcılığa son verme fırsatı. en azından, banyoda.

yeni evli çifte siz şimdi ne sevişirsiniz ha demek

bir yandan da damadın sırtına pıt pıt vurarak desteklenmesi gereken söz. gerçeklere kayıtsız kalmamanız müthiş.

hippopotomonstrosesquippedaliophobia

-bia ayrı yazılır.

çalışırken bilgisayarın arkasından geçen sincap

bilgisayar karşısında oturarak yakalanması zor olan sincap. elbet tekrar geçecek o.

eski sevgilisini anlatmayan kız arkadaş

konu henüz oraya gelmemiştir. biraz bekleyin.

android işletim sistemli ışınlanma makinesi

çok kasmasını umursamamanız gereken makine. kol bacak vücuttan biraz geç gelebilir. gelmeye de bilir.

ışınlanma makinesinin çok yakması

ışınlanmamanın birinci sebebi. öğrenci kartının 75 dakikada 3 aktarma yapılabilmesi olanağı ile hayat size daha yaşanır gelecektir.