bugün

apo gibilerin , "biz türrkiyenin aslıyız biz ne dersek o olur, halkın ne dediği önemli değil" diye düşünen burjuva postalcılarının , "kürdistan dağlarına , pkk ya selam olsun" diyen yalçın küçük gibilerin çok sevdiği balenin taçsız kraliçesi. ölse bile yerine yenisini koyamadıkları için hala kraliçe odur.

kendisi için ajan diyen belgeler vardır, katılmamak elde değil.
türkiye yi bir bütün olarak tutan etmenleri sıralarsak;
-din.
-köklü toplum yapısı.
-ırk-millet bütünlüğü.

kendisi din çarpanını yoketmeye görevlendirilmiş olandı. becerememiş , dolayısı ile gözleri açık gitti denilebilir.
bir diğer gözleri açık giden için; (bkz: ilhan selçuk)
diğer çarpanları yoketmeye çalışanları da hepimiz biliyoruz.
bir öğrenciye burs verirken yan tarafına pkk lı diye yazan ancak bursunu devam ettiren, bir öğrencinin de sırf annesi türbanlı diye bursunu kesen. atatürkçü mü desem ,din düşmanı mı bilemedim. (bkz: ironiye buyurun) %99'u müslüman bir ülkede ezandan rahatsız olan kendi kafasından bulduğu 3-5 kuş beyinli ile türkiye'yi çağdaşlaştırmaya çalışan ama çağdaşlıktan bihaber olan gereksiz. atatürk adına bir şeyler yapmak istiyorsanız ilkeniz sadece laiklik olmamalı.
13 yaşındaki kızları sapıkların elinden alıp, okuttuğu, iğfal ettirmediği için kürtçü islamcıların düşman olduğu kadın.

oysa ne güzel alıp satıp 50 yaşındaki heriflerin yatağına sokuyorlardı gencecik kızları.
(bkz: çydd nin burs verdiği kızları fuhuşa zorlaması)
SAYGIDEĞER KiŞi...
önünde diz çökebileceğim ender insanlardan biridir kendisi. keşke yaşasaydı ve hala o ışığı ile bizlere öncü olmaya devam etseydi.
sıradan biri. ergenekon terör örgütünün ölümüne yakın zamanlarda şöhrete kavuşturduğudur.
ölümüne zerre üzülmeyen çıngıraklı ruhsuzlar, umarım lepra mikrobunu kaparak acı çeke çeke ölür.

kendileri için en ufak üzülürsem gün yüzü görmeyeyim.
seversiniz veya sevmezsiniz o size kalmış. ama her şeyden öte, kendisi artık yaşamamaktadır. ölünün arkasından konuşmak ise zavallı insanlara yakışır.
türkan saylan bursunu alabılmek ıcın sıgara içmiyor olmak gerekıyormus.
ölüdür.
Doktor olduğu dönemlerdeki çalışmalarıyla övülesi; ancak siyasi görüşleriyle hiç de "Atatürkçü" değilmiş izlenimi uyandıran insandı kendisi...
ikna odalarının mimarlarındandır. "kızlarımızın namaz kılmasını değil bale yapmasını istiyoruz." sözüyle kendisine olan nefretim 250 milyon kat daha artmıştır.
değil yüzde 46 ile yüzde 96 ile gelseler bile istediklerini yapamazlar biz bu ülke de asılız sözünün sahibidir.
bu ülkeyi sadece kendilerinin sanan zihniyetten birisiydi.
Bugünleri görseydi hayata küserdi galiba. Şimdi kabirde ne alemdedir allah bilir.
papanın bile tebrik ettiği çağdaş kadın. * ışıklar içinde yatsın. ampulü sönmesin. toprağı bol olsun.
onunla ilgili kitabı okuduktan sonra çok sevdiğim yardım meleğidir.
türkan saylan "tamam bir iki üç dö.." tamam tamam kabul kötüydü.
baleyi bize sevdiren kadın. gözlerimi kapattığım zaman onu bale yaparken hayal ediyorum da.. içime bir ruhsal daraltı çöküyor. yaptıramıyorum zihnimde bale ona. yoksa her şey bir yalan mıydı?
mezarından bale yaparak kalkarsa şaşırmayacağımız kişi. e nasıl ölürsen öyle dirilirsin zira.
hayatı boyunca uğraştığı başortüsüyle hayatının son yıllarını geçirmek zorunda kalan ergenekon bayan takımının eski lideri. (bkz: ebt)
Adının bile anılmaması gereken kişi. Yok öyle biri.
zamanında devşirilen hristiyanların, günümüzde milletimizin başına bela olmasına örnek teşkil eder.
(bkz: #15112997)
ölmeden önce tanınmayanlardandır.