insan ziyanı.
çoğu nuridir.
hayatında hiç bir başarı elde edemeyen tiplerin oluşturduğu kitle.
olduğu her yerde olay yaratan eğitimsiz güruh.
korumaktan ziyade,joplar.
"hiçbişey olamazsan polis olursun evladım" ın yarattığı varlık.
counter strike oynasalar bot_kill yapmaktan eksilerde oyunu bitirler. ama vatanda$larına kar$ı +500 dead bot.
über eğitimli ordinaryus profesörlerce eğitim kaliteleri eleştirilen yurdum polisidir. senle benle genelde aynı mahallede top koşturup aynı liseyi bitirmişlerdir. büyük bir kısmı senle aynı eğitimden, ayni aile yapısından, aynı formasyondan, aynı ahlaki yapıdan geçmiş olsa da senin gözünde cahil cüheladır. ya da sen -belki de- babanın götünden terler akarak sağladığı torpille meslek sahibi olmuşken rüzgar onu polisliğe itmiştir. beş on gerizekalının yaptığı andavallığı 250 bin kişiye fatura ederek 'türk polisi' diye bi kalıp çıkartmak işine gelir. çünkü cahil dediğin adamdan tek farkın silahının ve tetiğinin klavyen olmasıdır.

polisi sadece adam döven, gösterici coplayan memur olarak görürsen bu başlıkta atıp tutman normaldir. bir yıl içinde 60 tona yakın uyuşturucu maddenin çoluğa çocuğa erişmesini engelleyen, 70 milyon paket kaçak sigarayı (hani şu gelirinin büyük kısmı pkk ya giden varya bildin?) yakalayan da o beğenmediğin türk polisidir. sen osura osura uyurken şehit olup başlık dahi açmaya gerek duymadığın yüzlerce binlerce sehidi de barındırır o beğenmediğin türk polisi.

cem kerman' ı hatırlar mısın? muhtemelen hayır. o zaman boşver devam et oturduğun yerden cahillik tespiti yapıp bok atma yarışına...
güçlünün karşısında elpençe divan mazlumun karşısında parmağı tetikte güvenlik görevlisi.(işini layıkıyla yapan ego sorunu olmayan,şiddet eğilimi taşımayanlar tenzih dışıdır.)
Ülke iktidarının yegane kurumudur. Sağ kolu denelibilir.
arka sokaklar'daki gibi değiller.
(bkz: sandalye ile tepki göstermek)
en az üniversite mezunu olan insanların polis yapıldığı ülkede, eğitimsiz ve cahil olduğu söylenen kişiler.

bu ülkenin üniversiteleri eğitimsiz ve cahil insan yetiştiriyorsa bu ülkenin suçudur.

ulan liseyi zor bitirmiş andavalların burda sanki harvard mezunuymuş, kültür ateşesiymiş gibi davranmalarına hasta oluyorum, hepimiz aynı coğrafyada yaşıyoruz lan kimi kandırmaya çalışıyosunuz anlamıyorum ki. o polislerde bizim içimizden çıkıyor doktorlarda, çöpçülerde, mühendislerde bu sözlükteki harvard mezunlarıda.

elimdeki sandalyeyle kafana kafana vursam sen bana yapmayın beyefendi gelin güzelce oturalım konuşalım diyeceksin sanki.

bu ülkede ne bakıyon olum diyip kafası gözü yarılan, öldürülen binlerce insan var.
tavuğu bizim bahçeye girdi diyip koca aileyi katledenler var lan bu ülkede.

siz anlatın amk. heyecanlı oluyo.
5 liralık çakma güneş gözlüğü kullanır.
Şehvetsel değil görev gereği tecavüz edildi başlıklı habere konu olmuştur.

--spoiler--
Avukat Sezin Uçar ise müvekkili Asiye Zeybek Güzel in 1997 yılında gözaltındayken işkence ve tecavüze maruz kaldığını, bunun sürekli inkâr edildiğini, ancak bir ay önce Güzel tekrar gözaltına alındığında polislerden tecavüz itirafının geldiğini söyledi.
Avukat Uçar, Polisler, müvekkilime her şeyi itiraf etmişler.
Ancak tecavüzün erkeksi duygularla ve şehvetsel olmadığını görev gereği olduğunu söylemişler dedi.
--spoiler--

http://www.muhalifgazete.....htm#.UC-QQzn5bqQ.twitter
olayın boyutu ne olursa olsun kameralara hep telsiz dinlerken yakalanan memur. bomba patlıyor olay yerinden sıcak görüntüleri izliyoruz arka plandaki polis ya telefonda ya da telsizine gömülmüş talimat bekliyor. bir zanlı vurularak etkisiz hale getirilmiş vuran polis elinde silah sokağın ortasında etrafına tehditkar bakışlar atıyor vatandaşlar şokta gözlerinin önünde polis birisini vurmuş ve yine arka plandaki diğer polisler ellerindeki telsizlere gömülmüş. ne bir vatandaşı sakinleştireyim ne yaralıyla ilgileneyim ne silahını kullanmış polise sok şunu kılıfına artık diyeyim hiç biri yok. anladığım kadarıyla türk polisinin insiyatif kullanmada ciddi bir sıkıntısı var, ne yaparsa yapsın hata edeceğini daha sonra da başının ağrıyacağını düşünerek sürekli amirlerinden talimat bekliyor. daha ne haberlerde ne acayip anlarda arka planlardaki polisler hep telsiz dinliyordu, birkaç saniye olsa dikkatimi çekmez adam 5 dakika aralıksız telsize sarılmış anonsu anlamaya çalışıyor. hayır bari kulaklık tak çok komik görünüyorsun.
(bkz: imdat polis)
içeriye sızan cemaatçi yapılaşmayı, kabadayı halleri silerlerse düzene girecek olan saygı değer kurum mensuplarıdır.
bu iktidarla beraber adı atatürk büstüne çelenk koyanlara müdahele eden copları baget gibi indirip kaldıran teşkilata dönüşmüş kurumdur.
dünyada 202 devlet var belki de çoğunun milli bayramları var kendi adetlerine göre kutlamaları var, hangi ülkede polis milli bayramını kutlama merasimi içinde cumhuriyetin kurucusu kişinin büstüne çelenk koyarken copla gazla falan filanla müdahele edip gerginlik çıkarır ?
evet, bir tek türkiye cumhuriyeti topraklarında olabilir ancak.
tabi bu iktidarın kararnameleri ve talimatları sayesinde oluyor bu olaylar.

aynı polis bdpkklı kadınlardan sokak ortasında şamar yediği zaman gerçekler daha net gözükür hale geliyor tabi.

bu ampül partisi uygulamalarına devam ettiği sürece ve memurlar da buna alet olduğu sürece huzur denen şeyi düşlerinizde dahi göremessiniz.

sonra sözlük sayfalarında vay polis dayak yedi bu sevindi, yok polis taklaya geldi bu kahkaha attı zerre üzülmedi vs diye tantana çıkarmayın..
sokakta kavga edip kız arkadaşını hırpalayan bir genci ensesinden ve sırtından vurarak öldüren bu şekilde sıkıntıyı aşmaya çalışan memurun da içinde olduğu güruh.
http://www.medyatutkunu.c...31/polis-kursunu-oldurdu/
zeka seviyesi düşündürmektedir.
en sevdikleri dizi kurtlar vadisi , en çok okudukları gazete posta , en svdikleri aksesuar güneş gözlüğüdür.
akp döneminde karakolda kötü muammele kalmadı diye asırlık yaşına rağmen tvlerde bas bas bağıran nazlı ılıcak nenelerini utandıran polislerdir.
bu kaçıncı ben sayamadım.

http://www.youtube.com/watch?v=YLdme41suHU
protestoya dahi tahammülü yoktur. askerliğin zorunlu olduğu ülkede demokrasi beklemeyin.
yanlarına yardım istemeye giden bi arkadaşıma sen kimsin la diyip gbt uygulamasına sokmuşlar anlattığına göre. türkiyede polise gidersen suıçlu çıkabilirsin bu sebepten en güzeli her işi kendisi halletmesidir kişinin.