bugün

Ruh hastası sapık kızın psikolojisini bozmuş. Engelle geç diyenler mesajları okumamış galiba. kızı tanıyor, oturduğu semti, okuduğu okulu biliyor engellese ne olacak yine zarar verebilir. Umarım yardımcı olurlar bu kıza.
Polis, mahkeme paklamaz bunları. işkence edeceksin, acı çektireceksin. Ölmek için yalvaracak ama molalı, vardiyalı şekilde işkence edeceksin buna. ibret-i alem'e de izleteceksin canlı canlı.

Aklımda çok fena işkence planları var da dillendirmeyeceğim.
Kalın sikli yarrak. ilginç
Bu ülkede kız olmak gerçekten zor. Facebook ta fake kadın profili açtım 1 ay sonra bir girdim hesaba 40 50 70 yaşında amcalar taciz içerikli mesajlar. Erkeklerden tonlarca istek, fotoğrafın altına sapıkça yazılar.

Ulan nasıl insanlarsiniz siz.
Bazı yarrak kafalılar engelle geç demiş kız diyor ki adam okulumu,ailemi, yaşadığım yeri,evimi biliyor engelleyince bunlar da bonus olarak korunuyor mu sayın amına kodumun.
bu adam hapise atılmalı halk için tehdit teşkil ediyor.
Burda birisi bunu nick alırsa şaşırmam.
sırf bu siber sapıklarla ilgili bir ekip kurulmalı türkiye genelinde.
Kızın başına bir şey gelmemesini ümit etmekten başka yapabilecek bir şeyin olmaması beni çok rahatsız ediyor. Hiçbir resmi kurumun bu konuda bir şey yapmayacağını bilmek beni kahrediyor. Böyle olmamalıydı...
Eğer bu kız da korunamayanlar arasına katılırsa şu ülkenin adaletine en küçük bir güvenim kalmayacak. Bu kız sıradan bir kız olmasaydı o şerefsiz değil bir buçuk ay bir hafta bile rahatsız edemezdi değil mi? Elim Ayağım titriyor. Herif 10 tane hesap açmış ya bir insan bu kadar şerefsiz bu kadar ruh hastası olabilir mi? Eğer adalet böyle zamanlarda hepimizin özlem duyduğumuz, dilendiğimiz bir şeyse yazıklar olsun!
emniyete başvurması iyi ama eğer bulunamayacaksa keşke teklifi kabul etmiş gibi yapıp buluşma yerinde suç üstü yakalatsaydı.
Oldurulmek veya basina bir is gelmesini istemiyorsa devletten umidi kesip, kendine bir an once koruma tutmasi gereken kizdir. Tarihte ornegi cok. Devletten yardim isteyip de oldurulen...
görsel

kıza tutanakta yazdırdığı şeylere bak ya.
"...beni sikeceğini ama ellemeyeceğini..."

ben utanıyorum yemin ediyorum.
konu nasıl sözlük kızlarına geldi ya?
lan dangalak bunun sözlük kızıyla ne alakası var? sözlük kızıyla sorunun varsa git sözlük kızı ile ilgili bir başlığa çemkir. sikicem sözlük kızlarınızı ya. 80 milyonluk ülkede başka yerde kız yokmuş gibi sözlük kızı, sözlük kızı. asosyal misiniz evladım?
Ülkemizde, ülkelerde yıllardır bas bas bağıran, yardım çığlıkları atan kadınlar başına bir şey gelince ya da ölünce mi savunulacak hale geliyor? Gerçi bazen ölüye bile saygınız olmuyor. Bu olay ve buna benzer binlerce olay gördük, hangisinde birileri çıkıp elini taşın altına koydu? Veya nasıl bir ceza yaptırımı uyguladı ki , bunu yapan it bundan ders aldı mı? Bence bazı cevaplar olduğundan fazla açık bir şekilde önümüzde duruyor, kadınlar bu saplantılı, kendini hayatta belli bir noktaya getiremeyen ama kadın üzerinde tehdit, şantaj, psikolojik şiddet , taciz , şiddet hatta öldürmeye kadar giden yollarla üstünlük kuran bu adamların kurbanı olacak ya da oluyor. Bu mu dünyanın adaleti, bu mu insanlığınızın göstergesi? Bu durum vb. diğer durumları yaşadığımız şu hayatta hiç kimse yaşamayı hak etmez. Gerçekten bu tarz haberleri gördüğümde çığlık atıp bağırmak istiyorum “geberin itler” diye. Yaşattığınız psikolojilerin insanların hayatlarını nasıl etkilediğini, bundan hayatı boyunca sıyrılabilecek mi hiç düşünmeden olmayan şerefiniz ve karakterinizle insanların hayatlarını karartmaya devam. Çünkü nasıl olsa size bi yaptırımı olmayacak, değil mi? Ben o kadar inanıyorum ki ilahi adalete, burada olmasa bile yaptıklarınızı bulacağınız bir yer var...
isteseler hükümete söven birini anında nasıl yakalıyorlar ?

Bu kıza bunu yapana neden yapılmıyor aynısı?
Alacağı tek bir nefes bile israf. işkence edilip öldürülse keşke.

O.. çocuğu.
ifşa edilmek korkusu mu?
Ne yaptın kızım?
Hangi it ile başını çuvala soktun?

Bunları çok görüyor ve yaşıyoruz.
Beynini vücudunu ve elinde ki telefonu (tablet veya dizüstü masaüstü) kullanmasını nerede kimlerle nasıl kullanmak gerektiğini bileceksin.

görsel

Benim resimlerimi (genellikle müstehcen) internet de ne işi var diye ağlayan en son işletim ve güvenlik güncellemesi olan telefonu elinde ağlayan kezbanlar...

Benim hesabım bilgilerim çalınmış beni taciz ediyor tehdit ediyor diye ağlayanlar...

Ya da bir köşe başında tecavüze cinayete kurban gidenler...

Bunlardan gına geldi artık.
Tamam hırsız suçlu da, ev sahibinin aptallığına da artık bir şey demeliyiz.

Mağdur oldum diyen bundan zarar gören tehdit edilen resimleri ifşa olan şantaj malzemesi yapılan cinayete tecavüze uğranılan 100 vakadan 99 tanesinde mağdur olan kişinin katili sapığı suçlu olan kişiyle ilişkisi var.
internet ortamında veya sosyal hayat içinde iletişimde paylaşımda ilişkide olan insanlar bunlar.

Ya kardeşim, benim gibi köyden yarın gelmiş, dünyayı bilmeyen, teknolojiyi insan ilişkilerinden haberi olmayan, dün köyünde kuzu otlatan, erkek yüzü olarak sadece babasını görmüş kezban amale misiniz?

Ferrari ile 300 km sürat yapıp parçalanarak geberdiğin zaman bu arabayı neden bu kadar hızlı yaptılar, bu araba için uygun yol yapmadılar aptallığına artık kusacağım geliyor.

Emin olun bu sosyal medya aracıyla taciz tehdit şantaj yapan resimleri ifşa eden edeceğim diyen insanlar veya işi ileri götürüp kimlik bulguları adreslere erişip mağdurlara tecavüz eden öldüren insanlara bakın...
iletişim bilgilerinize erişecek sizi bulacak Bilgisaray korsanı gizli ajan istihbarat elemanı falan değil.
Benim gibi cahil insanlar.

Bu insanlar sizin bilgilerinize nasıl erişiyor?
Tüm engellemelere rağmen size nasıl ulaşıyor?
Linux ve Windows başta olmak üzere, Android, Mac Os, Pardus, Chromium ve Amiga gibi çeşitli işletim sistemlerinin güvenlik duvarlarını aşıp size nasıl ulaşıyor?

Valla kuş kadar beynim bunu anlamıyor, anlayan varsa anlatsın.

Sonuç olarak delikanlı gelip kızın kapısında seni seviyorum ulan seni başkasına yar etmem diye bağırıyorsa...
Bırakın artık Ühü ühü hüngür hüngür hıçkırık hıçkırık ben mağdurum demeyi.

Ya da Microsoft/bill Gates gibi insanların-şirketlerin hayali olan her insana bir çip takma projesine destek verin gerçekleşsin de benim götüme (klitorisim olmadığı için) çip taksın.
Neyse. iki ucu boklu değnek.

Unutmadan; birileri böyle bu seviyede (herkesin anlayacağı seviye) yazma cesaretini bağyan olmama bağlamış ve bağyan olmadığımı da belirtelim.
Yorum yazan bazı kişilere binaen söylüyorum.
Bugün Twitter'ını kapatmak zorunda kalırsın, yarın sokağa çıkmayı bırakırsın, öbür gün gece gündüz uyuyamazsin. Çözüm mesajları kapatıp sessizce bir yerlerden bir sapık çıkacak diye beklemek değil.
Zaten bu kız da son noktaya gelmiş durumda.

Maske bekçisi olmuş Emniyetin asli görevini yerine getirmesi gerekir. Hoş daha önceden de farklı değildi gerçi. Kadına şiddetten yargılanıp cezai indirim almayan, hukuk nezdinde affedilmeyen var mı?
yok.
Bazıları sırf etkileşim kasmak için fake hesaptan yapıyor bunu kendine ve takipçi istediği sayılara geldiğinde kendine ait ne varsa siliyor zaten sonra. Etkileşimin köpeği olmuş millet, duygularla ayakta kalıyorlar. ilgi manyaklığı nereye kadar gider böyle bilmiyorum.
Emniyet duyarsız,
Emiyet uğraşmak istemiyor,
Emniyet tembel,
sosyal medya veyahut diğer medya organlarına sirayet eden sosyal bir vaka olmadığı müddetçe bu tür suçların üzeri kapatılmaya çalışılıyor.

Tecavüz ettiği ile evlenenecek adamın ceza indirimine gidildiği bu ülkede, biri dmden "sana tecavüz edicem" diyecek de ne olacak?

Dosya hazırlatmak isteseniz "kuyruk salladı" bakışlarına maruz kalmalarınız olacak. Hadi dosya güç bela hazırlandı, ee ortada eylem yok?
Cüzi para cezası sizin travmanızın ederi olacak adalet karşısında.
E hadi bi şey oldu da ceza aldı diyelim?
Denetimli serbestlik?

Tüm şartlar veyahut şartsızlıklar susmamızı emrediyorken, susmamamız gerektiğini bilen yürekli kadınlara çok şey borçlu geriden gelen, tacize uğradıgını sesli dile getirecek çocuklar.
tek isteğim şu kişileri bulup kimliklerini tespit edecek kadar teknoloji bilmek. sonrasında cezalarını devletin dikenli kucağına bırakmak yerine kendimiz keserdik. bunun için gönüllü olacak milyon insan vardır bu ülkede.
umarım gereği yapılır ve bir kişinin daha canı yanmaz.
adam üst düzey sapıkmış aq.
Malum olaylardan sonra kadınları savunmak içimden gelmiyor. Ne halleri varsa görsünler..
Ben sapık gördüm de bunun kadarına ilk defa denk geliyorum.
Sapığa bak diyor ki "birine tecavüz etmemi istemiyorsan benimle olursun para da veririm ya da gider birine tecavüz ederim" Bu nasıl bı hastalıktır bı insan nasıl bu hale geliyor kim yetiştiriyor bunları? Kendisine en içten küfurlerimi iletiyorum umarım tez zamanda geberir.