bugün

entry'ler (52)

hitlerin o kadar da kötü bir adam olmaması

Hitler fazlasıyla kötü bir adamdır aynı dönemde yaşadığı kişilerin de kötü olması onu daha az kötü yapmaz sadece Hitler kaybeden tarafta olduğu için kötülüğü ve yaptıkları daha çok göze batmakta ve daha fazla propaganda malzemesi yapılmakta.

2 hafta alkol almayınca kuduran tip

2 hafta alkol almayınca kuduran değil neden 2 hafta alkol alamayacağı sorusuna mantıklı bir cevap bulamayan tiptir, sonuçta bir şeriat ülkesinde yaşamadığımıza göre o 2 haftada evde içeceği 2 birayı içmenin neden yasak olduğunu bu 2 biranın kimi neden ilgilendirdiğini anlayamayan tiptir.

29 nisan 17 mayıs tam kapanma

hiç beklemediğim bir anda gelen kapanma haberi ramazanda da olacak tatilleri de fırsat bilip turizm sezonu açılmadan yapılan son bir vaka düşürme denemesidir ve bence bundan sonra yaz sezonu boyunca ülke Allah'a emanet olacaktır.

iki tarafın da rızası varsa seks neden günah

Evlilik gibi durumlarda seksin günah olmadığını zaten herkes bilmektedir fakat zina ve aldatma gibi şeylerin günah olmasının sebebi bence aile yapısının korunması ve olucak çocukların düzgün bir şekilde yetistirilebilmesidir ve şunuda unutmayın bu benim böyle olmalıdır dediğim bir yazı değil bence bu yüzden dediğim bir yazıdır.

60 yas altina da aşi istiyoruz

Sadece 60 yaş altı ve ya 65 yaş üstüne falan değil aşı istiyoruz aşı yandaşa peşkeş çekilen paraların bu ülkenin vatandaşları ve sağlığı için harcanmasını isteyen günde 2 milyon aşı yapabiliriz gibi göz boyama ve kandırma üzerine sözler değil gerçekten işe yarar şeyler yapılmasını isteyen kişilerin kurduğu bir cümledir.

iğne yaptığı kadına whatsapptan yazan erkek

mesaja baktığımızda öyle çok fazla taciz ve ya tehdit içermese bile telefon numarası gibi kişisel bir verinin kolayca böyle bulunup kullanılabilmesi ve kadında oluşacak benim numaram kimlerde var korkusu yüzünden fazlasıyla rahatsız edici ve bunu yapan adamın iş ahlakının olmadığını gösteren bir olaydır.

neden ilk mesajı erkek atar

Kendi kafamda oturtuğum mantığa göre bunun dünyanın oluşumdan beri var olan kadın-erkek ilişkilerinden kaynaklandığını düşünüyorum her ne kadar ormanlardan çıkıp koskoca şehirler yaptıysak diğer canlılardan farklı olarak düşünüp akıl yürütebiliyor hatta yapay zeka bile üretebiliyor olsak bile o ormandan kalma iç güdülerimizi ve beklentileri üzerimizden atamadığımız içindir.

128 milyar dolar nerede

Durmadan,usanmadan,bıkmadan her yerde ve her zaman sorulması gereken bir soru hakkımızı aramak, vergimizin ve paramızın nereye gittiğini bulmamız konusundaki en önemli sorulardan biridir.

gecenin 3 ünde yemek yiyen tipler

Gece yenen yemeğin zevkini bilen geç saatlerde yenen yemeğin tadının günün diğer saatlerine göre çok daha güzel geldiğini ve geceleri mutfakta bir şeyler atıştırmak ve tıkınmak için bir şeyler aramanın da keyfini bilen kişidir.

herkesin din dersi 5 bu kadar hırsız nereden çıktı

Sorgulamayan sadece sözde hocalara inanan ve bu insanlardan para koaptmaya çalışan din tüccarlarından çıkmıştır.

dansöze tekme atan pakistanlı hayvan

Kim olduğu ve ya neden yaptığını bilmiyorum ama sağlam vurduğu kesin.

eski entryleri okumak

insanların yıllar önce yazdığı yazıları okumaktır ve aşırı zevkli bir eylemdir yüzünü bile görmeyeceğimiz bir insanın fikirlerini öğrenmek ve onlardan kendine bir şeyler katmaya çalışmaktır yapmayanlara da tavsiye ederim.

kısa saçlı kızların çok aşırı tatlı olması

Kısa saç herkese yakışmaz ama yakışan insanı çok güzel yapar.

intihar çok büyük günah olmasaydı yaşanabilecekler

Bence hiç bir şey değişmezdi kendini öldürmek isteyecek birinin günahı çokta kafasına takıcağını sanmıyorum.

suriyelilerin 11 yaşındaki çocuğun gözünü sökmesi

Çocuğa yapılmış çok kötü bir işkencedir orospu çocuğu orospu çocuğudur işte hangi ırk ve ya dinden olduğu bir şeyi değiştirmiyor umarım çocuğa bir şey olmaz ve bunu yapanlar cezasını alır.

naz mila nın yeni bacak arası yayını

Çok boş olaydır bu kadını tanımıyorum ama böyle bir şey yapan birini tanımadığım için çokta bir şey kaybettiğimi düşünmemekteyim.

twitterda taciz edilen kız

umarım gereği yapılır ve bir kişinin daha canı yanmaz.

7 saatte 16 bin 100 ailenin faturasının ödenmesi

Çok iyi bir haberdir dayanışmanın azaldığı şu günlerde böyle bir haber duymak insanı mutlu etmektedir.

5 yaşındaki çocuğu istismar eden adam

Orospu çocuğunun tekidir gücü anca küçücük kıza yetmektedir inşallah hak ettiği cezayı bulur.

bekçilere verilebilecek alternatif unvanlar

Gecelerin yargıcı.