bugün

--spoiler--
Teknik bir hata var.
Fark ettiğin için teşekkürler, bunu yakında düzelteceğiz ve her şeyi eski haline getireceğiz.

--spoiler--
(bkz: işte şimdi sıçtık)
mobil uygulamadan tweetleri yenilemeyen site. görüyorum ki sadece bende olmamış bu hata.
kapanmıştır! korkudan değilse neden?
Son günlerde tarisma konusu olan olusum.
Yeni tasarımdan sonra bok gibi olmuştu. Bedduamızın karşılığını aldılar. Çöktü site *
vpn kullanıp girenler var diyorlar bu arada. ne iş bilemedim.
Teknik sorun . Paniğe gerek yok .
teknik sorundur. almanyada da girilemiyordur siteye.
Dünya genelinde teknik bir sıkıntıdan dolayı erişilemeyen sosyal paylaşım sitesi. Pek yakında sorun çözülecektir.
an itibariyle girebildiğim hede.
son günlerde iç bayan site.
bana hitap etmedi bir türlü.
sözlük'ten sonra bi hayli boşladığım sosyal platform.
şu sıralar sıçışlardadır.

düzeltin lan hemen.
insanların hesabını kafasına göre askıya alan site. ben hızlı klavye kullanan biriyim, yine de 1 dk arayla tivit atıyorum, attığım tivitte hakaret kötü bir resim vs hiç bişey yok, ama askıya alındı diyor, bi başkası beni spamlıyorsa ve bu kadar kolay askıya alınıyorsam gerçekten bu tiwitter olayı sakat hacı.

askıya alınmamak için napacağımı şaşırdım.
bir zamanlar muptelasi olduğum yazı yazma sitesi. birazcık trolldüm de ben. şöyle az kıyısından.
Cin de yasak olan uygulamadır.
retweet yaparken nasıl alıntı yapıldığı anlaşılamayan site. cepten retiviit yaparken alındı yap diye bir opsiyon var ama b.sayarda yok, anlamadım dalgayı. bir tane tweeti alıp bir tag içine yollamak istiyorum olmuyor, bilenler özelden yeşillendirirse sevindirik oluruz.
twitter da aktif türk kullanıcı sayısı 8 milyondur. tivitırda 2 tane hesap var. fuat avni ve sosyal pencere diye. bu hesapların toplam kullanıcı sayısı 900 bin... her iki hesabin ortalama 450 bin tane sahte takipçisi var...
twitter her 16 kişiden birisi gülen cemaatine mensup... Tabi yerseniz.
Kişisel mikro blog denilebilir Twitter için. Kullanışlı birşey.
tweetler su anda alinamiyor yazisi cikiyor.
an itibariyle gitmiştir. melih gökcegin twitter yoklugunda ne yapacagı merak ediliyor.
internet sansürünün kurbanı olmuştur. Başbakan istediğini yapmıştır bakalım daha ne olacak.