Eskiden bir yetkili bulup bir şeyler istemek ne bileyim bir şeyden şikâyetçi olmak için bir sürü kişi araya girerdi ya da kimin okuduğu ya da gerçekten okunup okunmadığı belli olmayan bir sürü dilekçe yazılırdı.
Şimdi gündeme koyuyorsun bir gün sonra etki tepki meselesi şeklinde her şey ortaya dökülüyor.
Üstelik adaleti sağlama işlevini de görüyor. Kadın cinayet oluyor torpil dönüyor kara para aklayan oluyor görevi kötüye kullanan oluyor gündeme düşmeye görsün.
Örnek olarak en yakın zamanda gerçekleşen şu süt banyosu mevzusu kimbilir simdiye kadar neler yapıldı neler.
Saçma salak sebeplerle hesap banlayan site. Amcık yazan birine ammcık mı dediğim için hesabı 1 hafta askıya almış mallar.
Gerçekte tanıdığım, saygı duyduğum, hoşlandığım bir kızın s*ikerim, s*okarım vb. şekilde küfür ettiği bir ortam. Hiç yakıştıramadım!
artık resmen bitmiştir. ben twitır a sövmeye giren birisiyim. bayadır girmiyordum bi giriyim dedim hesaba girmedi tel no istedi. küfür edilmiş diye. bide twiti kaldır diyor. sonra ben hemen yeni hesap açtım girdim sövdüm. anında şakk tel no istedi twiti kaldır dedi. gözümüz aydın artık stres atmak için bile sövemiyoruz nası bi ülke lan bura? fake hesaptan doyasıya küfür bile edilmiyor amına kodumun yerinde nereye kadar sansür uygulayacaklar birader şaka mı bu? lan hayat zaten yeterince sikik küfürü sansürleyince küfür yok mu oluyor orospu çocukları rezil it sürüsü. hepiniz yargılanacaksınız bekle alayınızın allahını s

twitter ın alternatifi bir uygulama yok amk bide
Ergenlerin hayal dünyası ve bilinçaltının bulunduğu yer.
Rezil bir yerdir.
genelde cok sayıda terör yandaşı bulunur.
Yalan yere propagandalar cok yapılır.
Vatansever insan sayısı da çoktur tabiki ama onlar kendi içlerinde siyasi parti kavgaları ile meşgul olurlar.
Açık ara en iyi uygulama. Bu arada farkında mısınız bilmiyorum ama ana sayfanızdaki içerikler tamamen size göre şekilleniyor. Eğer karşınıza abuk sabuk insanlar, paylaşımlar çıkıyorsa twittera suç atmak yerine; kendi paylaşımlarınıza yahut takip ettiğiniz, beğendiğiniz kişilere bakın derim. Zira benim karşıma ne o tür içerikler ne de o tür insanlar çıkıyor.
Çapulcuların ilan sitesi. Malum ilanlardan.
yıllar önce girip de çıkamadığım bataklık.
am geçen herkesin şahit olduğu yıllardır insanların takip ettiği ve güvendiği hesabın fake çıkması, insanları bu mecranın ne kadar tehlikeli bir yer olduğunu gösteriyor.
linç kültürünün, popülizmin, ilgi orospuluğunun ve boş duyarcılığın korkutucu boyutlara ulaştığı sosyal medya sitesidir.
yıllar önce girip de çıkamadığım bataklık.
am geçen herkesin şahit olduğu yıllardır insanların takip ettiği ve güvendiği hesabın fake çıkması, insanları bu mecranın ne kadar tehlikeli bir yer olduğunu gösteriyor.
ülkemizde, bazen adaletin tecelli etmesine yarayan sosyal medya ağı.
Amına koyayım tımarhane gibi ortam.
Bol sayıda pkk yandaşı bulunur.
Yeni ergen yuvası.
Pkk yandaşlarının cirit attığı yer.
-ilgi hastası aptal ergen kızların
-abazan ve sapık ruh hastalarının
-çift haneli iq ya sahip dandik fenomenlerin
-kendini komik sanan iki üç fav almak için uydurma hikayeler sallayan ergenlerin
-her boka duyar kasan ruh hastalarının
-birilerini linç etmek için tetikte bekleyen ruh hastalarının
-belki bir kaç am düşer diye her türlü şaklabanlığı yapan meriçlerin ve son olarak
-maaşlı ak itlerin
ve daha adını sayamadığım çeşitli ruh hastası kitlelerin yuvası haline gelmiştir.

tartışmasız dünyanın en leş platformudur. bazen insanların psikolojisini bozduğunu düşünüyorum. sanki twitterin olmadığı zamanlar insanlar daha doğal ve mutluydu. twitter kullanan bir insanın mutlu olmayacağını düşünüyorum.
cidden tımarhane gibi bir ortam umarım tez zamanda kapanır.
Kapansa bir derin oh çekeceğim yer.Terör yandaşlarının cirit attığı yerdir.
Nerede o.cocugu dhkpcli hdpli LGBTci faşist satanist vs varsa alayı burada

Devletin ne yapıp ne edip şu Twitter vs ye ayarı vermesi lazım

Hem devletin ekmeğini ye hem klavyede devlete ana avrat küfür

O klavyeyi götlerine sokarlar dahada çıkmaz orada kalır o klavye...
rezil üstü bir yer hainler resmen toplanmış.
Sözde sevgi pıtırcığı, hümanist sol-liboş ve sosyalist sjw tayfanın aslında ne kadar da faşist ve totaliter olduğunun kanıtı olan sosyal medya sitesi.
sekse davet şeklinde bir sosyal platform. dışarıdan gözlemlediğim, bu. o yüzden asla üye olmam; üye olanı da çıkmağa davet ederim. davete icabet edeni de başım' üstüne koyarım.
Kullanmadığım mecra.
Arkadaşlar; Twitter'dan Instagram'dan kazanılan para youtube'daki gibi değil. YouTube parayı kendisi veriyor ama Twitter, Instagram'da kesintisiz olarak kendimiz kazanıyorsunuz. Örneğin; a markası Aliedit diye bir sayfaya reklam veriyor tanıtım yapmadan ve Aliedit böylece instagram'a para vermeden para kazanıyor. Ayrıca YouTube'da edit yapıyorum en son Neymar'ın editini yaptım bir el atarsanız sevinirim.
https://youtu.be/kBVfiHPRRQw
Uluda yazanlar twitter'ı yerin dibine sokmuşlar ;)