bugün

twitter kullanıcısının espri anlayışı facebook kullananlara göre daha gelişmiştir. bu fark çok bariz görülüyor.
daha az kullanıcı sayısı olanın zeka seviyesi, her zaman daha yüksektir.
berabere biter. bilet alıp izlemeyeceğim bir karşılaşma. facebook neyse twitter'da o. ikisinde de kezbanlar apaçiler barzolar hakim daha ne diyeyim.
bu nutella ile (bim'in) peripellayı karşılaştırmak gibidir. kalite farkı bariz ortada.
Facebook twittera nazaran daha kullanışlıdır ve kullanıcısı daha fazladır. twıtter ıse sonradan çıkmasına rağmen büyük bir kitleye hitap etmiştir. özellikle kullanıcıları ünlülerden oluşmaktadır. twıtterın arayüzü takıp edılmeye daha uygun olup ünlüler için biçilmiş kaftandır. facebook ise zamane gençlerinin paylaşımlarını yapabilmeleri ve sohpet edebilmeleri için ideal bir sosyal paylaşım sitesidir.
facebook'u bilmem ama twitter ülke kolpa kotasını dolduran yegane yerdir. ben bu kadar kolpa, sahte bir mecra görmemiştim hayatımda. ülke gençliğinin tüm yamalarını ortaya çıkarması açısında da manidardır.
twitter her türlü alır ancak 2sinide kapattım rahatım.
twitterı kezbanlar barzolar bastı gelmeyin uyarıyım.
TWiTTER FUCKED HARDCORE TO FACEBOOK.
ikiside boştur, saçmadır. ikisinden ziyade sözlükler her türlü daha iyidir.
facebook ne kadar ergen egemense twitter da o kadar kadın işi.

not: hem feysbuğum hem tivıtırım var.
"al birini, vur ötekine" denebilecek karşılaştırma.
bir zamanlar, twitter havada karada alır diye düşündüğüm kıyaslama olmasına karşın son zamanlarda twitterın da facebooklaştığı gerçeğini göz önünde bulundurursak...
Sözlük, iyisin sen iyi
net olarak twitter daha iyidir.
feysbuk tabiki de.
sonuna kadar twitter...
twitter'da rt yapılması için uğraşılır, feyste rt yapana rt'den bihaber gibi bön bön bakarlar
tt olması için birkaç kişinin birlikte bir şeyler bir şeyler yapması gerekiyo twitter'da çünkü
şahan duymasın, mahkemelik olmadık bir tt kalmıştı

bi' de spoil-er veriim
give me my pink colour back, rt!!
çok fazla uğraşmadım, mesaj alınsın
''twitter istanbul gibi, 24 saat canlı.. bi de facebooka bakıyorum, ne bileyim bi Yozgat, adeta Bartın.. hele geceleri terkedilmiş kasaba.''
facebook: bayramda tüm akrabaların toplandığı babane evi. twitter: o evdeki gençlerin bir araya geldiği içerki oda.
*
twitter daha az yorucudur çünkü oyun isteği gelmez.
birkaç sene öncesinde facebook ezer geçerdi şu anda twitter facebookun rakibi olma seviyesine geldi, facebookun rakibi olabilir ama geçemez.
ergenlerin az sayıda olduğu ve ergenlerin otobüstekilere benzer doluştuğu 2 sosyal paylaşım sitesinin karşılaştırılmasıdır.
facebook'un profil sayfasının bile yeterli olduğu kapışma.
(bkz: #8994111) +1
Facebook diyorum ben. Twitter'de dakka başı tweetler ile tüm hayat hikayenizi dinledik. Bence yeterli.
aslında facebook daha iyidir ama çok fazla velet barındırdığından, hoş bir ortam olmaktan çıkmıştır.