1. 1.
  bir metroseksüel markası. (bkz: pezevenk gömleği)
  2 -1 ... veritaserum
 2. 2.
  ing. ikiz.
  -1 ... italiano
 3. 3.
  gömlekleri şahanedir, dünyanın dört bir yanında bayilikleri vardır.
  Michael jackson'ın da alışveriş yaptığı dünyaca tanınan türk markası.

  http://www.perakende.org/news_detay.aspx?id=2965
  2 ... insatiable love
 4. 4.
  ingilizce ikiz anlamına falan gelmeyen kelime... ingilizcede ikiz twin'dir. tween ise between'in kısaltmasıdır, ayrıca güverte, kasara altı manalarına gelen bir denizcilik terimidir. vakko vs.nin tween'in yanında hem kalite hem marka imajı açısından gayet sıradan kaldığını belirteyim. ayrıca sınırlı sayıda üretilen designer jean'leri levi'sın en iyisinden çok daha üstündür, şahsen bilirim *.
  1 ... cryptic
 5. 5.
  http://www.tween.com.tr
  ... cryptic
 6. 6.
  or-ka tekstil grubuna ait %100 türk sermayeli bir markadır. son derece güzel, özel ve bir o kadarda kaliteli koleksiyonları vardır. kendi için de 3 gruba ayrılırlar:
  (bkz: tween)
  (bkz: damat)
  (bkz: adv)
  1 ... karpuzkabugu
 7. 7.
  yaklaşık 5 seneden bu yana eski tarzından oldukça fazla uzaklaşan marka.. satış mağazalarında hala orjinal şeyler vardır ama outlet'e sadece gülme amaçlı girmek daha eğlencelidir.. ciddi derecede fazla ürünü sadece şov amaçlıdır outletteki.. hani fashion tv de görüp "lan bu dışarda giyilirmi" dediğimiz cinsten yani.. eski günleri mum gibi aranmaktadır..
  1 ... mesqoo
 8. 8.
  hitap ettiği kesim gitgide daha çok gece hayatına yönelik olan giyim markası.
  ... ilich ramirez sanchez
 9. 9.
  çok güzel italyan kesim takımlar üreten firmadır. eğer uygun bir vucudunuz varsa takımlar cuk diye oturur üzerinize. rakiplerine göre biraz daha pahalıdır ancak kaliteside direk kendini belli eder. en basitinden kullandıkları düğmeler bile tamamen gerçek boynuzdan yapılır.
  ... ta kendisi
 10. 10.
  öngörüsü yüksek ekibi sayesinde gelen taleplere en iyi cevap veren, kumaşıyla, kesimiyle, işçiliğiyle ayırt edilir, klasik çigiler taşıyan damat ve adv markalarınında kurucusu olan orka grup tarafından yaratılmış erkek giyim markasıdır.
  feminen çizgileri; türk erkeğinin yapısı (fazlaca maskülen) göz önüne alınarak oluşturulduğundan, -bilinçli giyim ve stil sahibi- erkekler tercih ettiğinde gay görüntüsünün aksine cazibeli, ilgi çekici bir hava verir.
  1 ... fashiondesigner