bugün

Bela bir firma delirtti beni 10 gündür. Vodafone'dan buna geçiş yapayım dedim yapmaz olaydım. Internetinizi bagladik dediler eski netimin sinyalini kestiler internet falan yok ortada. Aradim Vdsl olarak bagladik sizinki adsl miydi diyor niye baştan sormuyorsun, 2 gün içinde net bağlanır dedi net falan yok ortada. Musteri hizmetlerini ariyorum telesekreterden baskasi yok ortada. Teşekkur edip edip kapatıyor. Ya sabır firması.

Edit: sonunda interneti verebildiler. Ama arayıp hiçbir şey anlatmıyorlar. Modem arayüzüne kendi eski modem kullanıcı adınızla bağlandıktan sonra ekranda çıkan başka bir internet sağlayıcısıyla bağlan maddesine tıklayıp verdikleri kullanıcı adı ve şifreyi oraya kaydetmeniz gerekiyor. Sonra internete bağlanabiliyorsunuz zaten. Yapamayan olursa diye anlattım sonuçta turknete mesaj birakma yönteminden başka bir yolla ulaşılamıyor biz birbirimize destek olalım. Evet.
Ucuz fakat kalitesiz firma.
millenicoma geçtim 20 tl fazla verdim ama mutluyum. sıfır sıkıntı.
bugün hizmet almaya başlamam gereken internet sağlayıcısı.
türk telekom'dan iyidir diyerek hazır taahhütüm bitmişken deneyeyim dedim. müşteri değilken bebek gibi müşteri hizmetleri sunuyorlar kaydolduğun anda saçma ses kayıtları dinletip sorununu kendin çöz dercesine online işlemlere yönlendiriyorlar.
sanırım tek iyi yanı taahhüt olmayışı.

dur bakalım başladık bir işe, umarım sorun çıkmaz.
Tercih edilmemesi gereken internet sağayıcısı.
bir anda bağlantı kopuklukları yaşatır. çözmek için geçen zamanda doğru dürüst interneti kullanamazsın ama ay sonunda senden paranı çatır çatır alır. mkç
lan daha bir kaç gün öncesine kadar çalışıyordun ne oldu? müşteri hizmetlerine sadece online ulaşabiliyorsunuz. onlarda cevap vermiyor.
başka iss arayışı içerisindeyim. kullandığınız taahhüt istemeyen iss varsa haber edin sözlükçü dostlar.
Karşılıklı bir ay bedava internet için

Davet kodu: NBV99XM62VBG

Bağlantı: https://turk.net/p/NBV99XM62VBG
(bkz: 3 mart 2022 türknet zammı)
müşteri temsilcisine işiniz düşmediği sürece iyi bir firma.100 mbps bağlattım 90 mbps hız alıyorum, memnunum.
mobil uygulamadan destek kaydı açtığınızda müşteri temsilcileri sizi arıyor. şimdiye dek anlaşamama anlamında bir sorun hiç yaşamadım müşteri temsilcileriyle.
TurkNet, 139,90 TL’lik internet ücretini 169,90 TL’ye çıkarttı. Yeni ücretin 1 Ağustos itibarıyla geçerli olacağı açıklandı. Şirket, zammın gerekçesi olarak yüzde 67 oranındaki port ücreti zammını gösterdi ve bunun tüm operatörleri etkilediğini belirtti.

TurkNet GigaFiber altyapısı kullanan kullanıcılar için ise zam geçerli olmayacak.

Yani zam, TurkNet'in kendi altyapısını kullanmayan kullanıcıları etkileyecek.
görsel
2 gündür evimde internet yok. Müşteri hizmetlerine telefon ile ulaşmak mümkün değil. Uygulama üzerinden Yazıyorsunuz canlari isterse geri dönüş yapıyorlar.
Çalışan internetimin neden gittiğini bilmiyorlarmış. Türk telekoma bildirmişlermiş. O zaman ben neden Türk telekomdan hizmet almadım ki amk!
Bunları yarın tüketici hakem heyetine bildireceğim.

Superonline geçmeyi düşünüyorum. Önerir misiniz?
istanbulun merkezinde sürekli kesintiler, sözde bakım çalışmaları nedeniyle internet hizmeti veremeyen firma. Şikayet ettiğinizde, Bazen suçlamayı türk telekomun alt yapısına, bazen de size atarlar.
Dün çalışan internetin düğmesine bile dokunmadım, bende nasıl bir sorun olabilir?
Yok! Onlar hiç bir şekilde suçlu olamazlar...

Artık yeter diyerek dün başka bir iss başvurusu yaptım. Ne olursa olsun bu sefer bunlardan kurtulmam gerekiyor.
Bugün bağlantı işlemleri tamamlandıktan sonra da, bunların hakkında tüketici hakem heyetine başvuracağım. Ne gerekiyorsa takip ederek bu zamana kadar bana çektirdiklerini onlardan tahsil edeceğim. En azından peşini bırakmayacağım.
siz onların faturasını bir gün geciktirirseniz sizden faiziyle geri almasını bilirler ama günlerce internetiniz olmazsa ses yok...
Bu yaşadıklarımızın hepsi toplumun suçludur!
aksine ben de memnunum yav. 2 sene olacak nerdeyse kullanmaya başlayalı ve toplamda herhalde 2-3 defa kesilme oldu. o da yarım saatlik falan, onlarda da alt yapı çalışması yazıyordu uyarı olarak mobil uygulamasından baktığımda. aylık 250 lira oldu en son, 10 ay kampanyası yapmışlardı tek seferde 2000 lira veriyordun 10 ay kullanıyordun onu da yaptım.
1.000 Mbps eşit indirme ve yükleme hızının keyfini ilk 6 ay boyunca 249,90 TL yerine yalnızca 179,90 TL'ye. fırsatı kaçırmamak lazım.
sözlükteki reklam botlarının ve ele geçirilmiş hesapların yararlarına çalıştığı firma.
Geçmeyi düşünen yok mu aylık 400 liraya çıktı haliyle her an kapanabilir.

Davet kodumu bırakayım belki biri kullanır

WKD19YN23AYF.
fatura zamanı geldiğinde her yerden mesaj atan firma.
geçmeyi düşünen varsa indirimli davet kodu yollarız.
geçmeyi düşünen varsa davet kodumu atayım da 400 fazla biraz.