bugün

hazırkartın katlanan internet kampanyasını 9 ağustosa kadar uzatmışlar. 10 numara hareket
Turkcell geleceği yazanlar yazılımla ilgili bir şeydir herkesin kullanmasını tavsiye ederim gerçekten çok faydalı birşey.
katlanan internet kampanyasından 10 tl 'ye 20 gb aldığım bonkör operatör.
birden fazla internet paketiniz varsa ve bitiş tarihleri birbirinden farklıysa, internet "genellikle" bitiş tarihi daha sonra olan paketten harcanır. bu sorun için turkcell'e çok kez talep oluşturdum ve "şikayet var" sitesinden de çok kez şikayette bulundum ancak yanıtları "değişiklik yapamıyoruz"dan başka bir şey olmuyor.
yapamıyoruz değil, yapmıyoruz deyin de inanalım sayın turkcell çakalları! şu uzay çağında küçük işlerle uğraşmayın, bırakın bu dalavereleri biraz müşterilerinizi dikkate alın!
gsm şirketleri içinde en kazıkçısı.
en son yayınladığı "şeker mühendisi" filmini beğendiğim operatördür. Kadınlara eğitim ve istihdam desteği vermesi çok güzel olmuş.
kibrisla konusmaya surekli kota getiren operator.
hangi tarifeye gecsen bir ust tarifeye bedava yapiyor.
bir ust tarifeye gecince onun ustune bedava yapiyor.

yapacagi ise sokayim.
iyi dediler turkcell superonlineye geçtim. tam anlamıyla bok gibi. gun içinde yavaşladığı gibi her gece aynı saatten sonra internet boka evriliyor. superonlineye geçeli 1-2 ay oldu. 12 kere aradım. yani ortalama her hafta 1,5 kere aramışım.

ttnet'e soverdim şimdi kurban olayim diyorum ttnete.
gerçekten o beğenmediğimiz ttnet daha iyi hizmet sunuyordu. hem de çok daha ucuzdu. oturduğum binada ttnetin fiber kutusu yok, olsaydı superonlineye girmezdim.
özellikle özel günleri atlamayarak anlamlı paylaşımlar yapan operatör 30 Ağustos zafer bayramı için yine güzel paylaşım yapmış dedirtti (bkz: ) https://www.youtube.com/watch?v=ixbg8VbnkOI
Geçen ay ayrıldığım,haberim olmadan saçma salak aboneliklerle faturamı kabartan,kazıkçı gsm operatörü.Bir garanti bankası bir de bunlar kadar haberi olmadan insan soyan firma görmedim.Allah çıkartsın ne diyeyim.Sanki parayı düzde bulduk.
depremi de hesap ederek ona göre bu hattı alın veya bu hatta transfer olun. en ufak sallantıda çevre iller de dahil ( Marmara bölgesi) kimse erişim sağlayamamış.
operatörlerin alayı b.k arkadaşlar. bunun vodafone'u da aynı, turkcell'i de, türk telekom'u da. alayı kazıklayıcı yazıklar olsun size be. en ufak depremde bunu yapan hatlar 21. yy'da büyük depremde ne yapar acaba?
3-5 ay önce böyle olağanüstü durumlar, doğal afetler için dronlarla hareketli baz istasyonları ile iletişim ağına destek sağlayacağının reklamını yapıyordu ama bugun gördük ki sinek kaydı traşmış resmen dedikleri.
Gerzek karılar ay annecime bişey mi oldu diye arayıp ondan sonra duydun mu füsun nişanı atmış diye devam ederse nolcak başka aq.
dünya kadar para kazanıyorsunuz amk çocukları.bakın bakalım japonya da depremde hatlar kesiliyor mu?
Sadece Turkcell değil, türk telekom da gitti.
Hangi hattı alacağız muamma.
Tanım: iletişim işleticisi.
telsimi mumla aradım.
vodafone değil dikkatinizi çekerim..
Türk Telekom ve wodafone halen çekmiyor üstelik ta ismir'de. Benim hattım türkcell hiç kopma yaşamadım ne internetde nede telefonda.
Deprem de bile alt yapısının sağlam olduğunu kanıtlamıştır.

Pahalı ama çekim gücü iyi.
Dışarıdan arama alabiliyordum fakat deprem günü 22’ye kadar ben arama yapamadım. Zaten depremden hemen sonra bağlantı koptu sık sık. En azından internet üzerinden haberleşme sağlayabildim.
anitibarı ile itibari ile bip uygulamasından senyap kanalından bilkazan yarışmasından hediye internet kazandığım uygulama.
vodafone'dan sonra en iyi operatör. evet.
sarı günler indirimlerini efsane bulduğum operatör 11- 14 ekimde arası indirim yapmış.
24 saatlik 1 gb hediye interneti için yarım saat uğraştıran iyice saçmalamış operatör.
(bkz: bip)
2 sene önce internet hediyesi aylık ve haftalıktı.
Yakın zamanda ikinci el telefon işine girmeye hazırlanan oparetör. Eski telefonları tamir edip bir yıl garantili olarak satacaklarmış. Şu anki ekonomik durumda gerçekten kar getirecek bir iş tüketici için de çok faydalı olacaktır.