bugün

entry'ler (140)

tiktok kullananların ileri zekalı olması

tiktokta aslında güzel içerikler de var. ama tabi çoğunluğu ne yazıkki aptalca. o yüzden güzel olanlar arada kaynıyor

alvent

maskelerde seçici olmama sebep olan maske. sözlükte görüp aldım tavsiyeler üzerine şu an rahatlık ve koruma açısından baya memnunum. n95 maskesini nefes alma problemi yüzünden kullanmazdım hiç. bu markanın baya rahat.

oedipus kompleksi

psikolojiyle ilgilenen herkesin bu konuda bolca okuma yapmasını tavsiye ederim.

b12 vitamini

çocukluk kabusum olan ilaçlar geldi aklıma.

tr deki ergen ideolojileri

komünizm.

en sevilen barış manço şarkısı

tabii ki gülpembe.

istanbul havaalanın 29 ekim paylaşımı

cumhuriyet bayramında bize gurur duyulacak işler yaptığımızı hatırlatan bir havalanı. hepimizin doğum günü kutlu olsun

rte nin müjdesinin korona aşısı olması

ihtimali bile insanı mutlu ediyor hadi aşıyı bulunda kurtarın bizi.

ankarayı kıskanmak

ankaranın kıskanılacak yeni var ki.

sesli tweet

thy'de bu tweeti ile (bkz: )https://twitter.com/Turki...tatus/1276558004872253440 ilk deva yollanan hava yolu olarak sesli tweet özelliğini kullanan markalar arasında yerini almıştır.

halkbank

iki hafta önce avantajlı konut kredisine başvurmuştum an itibariyle onaylanmış. faiz oranları ve ödeme sistemi oldukça iyi düşünülmüş, hizmet noktasında da bir problem yaşamadım zaten birkaç senedir kendileri ile çalışıyorum hiç kötü bir tecrübem olmadı diyebilirim.

konut kredisi

içinde bulunduğumuz salgın döneminde kamu bankalarının sunmuş olduğu avatajlı kredi. yeni ev sahibi olmayı düşündüğüm döneme denk geldi, halkbank'tan başvurdum ve onaylandı. herhangi bir problem yaşamadık, ev sahibi olmayı düşünenler mutlaka baksınlar derim.

karantinada özlenen thy sandviçleri

dünyanın en basit lezzeti bir de çikolatalı mus çok severim ikramlık konusunda en iyi hava yolu şirketidir thy.

sözlük yazarlarının hayalindeki ev

deniz gören bahçesi olan müstakil bir ev.

evden çalışanların kullandığı uygulamalar

geçen hafta zoom denedik fena değildi. bu hafta bip kullanmaya geçtik görüntü daha net gibi geldi bana. deneye yanıla doğru uygulamayı bulucaz gibi. bipte şöyle bir şey varmış ama hattın turkcellse kotadan yemiyo

parafree

kart aidatı almaması ve zaman zaman yaptıkları gençlere yönelik kampanyaları (geçtiğimiz aylarda yaptıkları dijital yayın platformlarında indirim) nedeniyle kullandığım kredi kartı.

starbucks

ciddi anlamda vasat olduğunu düşündüğüm kahveci. sanki her geçen gün daha da lezzetsizleşiyor.

atiye dizisi

7. bölümü yarıladığım, ufak tefek mantık hataları dışında başarılı bulduğum dizi. yalnız beren saat'i aşk'ı memnu'dan sonra hiçbir role yakıştıramıyorum nedense.

gnç

genç yeteneklere iş sağlayan, hayallerini gerçekleşen uygulama. (bkz: ) https://kariyerim.turkcell.com.tr/genc-yetenek

güne güzel başlamanızı sağlayan şey

akşam erken uyumak.