bugün

tüketiciyi keriz yerine koymayı temel iş ilkesi haline getirmiş kurum. tüm karamehmet şirketleri gibi.
4 ceker dediği halde 1 ceken gsm operatörü.
"koskoca saygin turkcell" imajı, reklamlarinda yiyişen sevgililerden sonra toplumun gözünde bitmiştir.
3g abone sayısının 22.5 milyon insana ulaştığını açıklayan telekomünikasyon hizmeti şirketi. 1 yıl içinde uygulama indiren, 3g teknolojisiyle tv izleyen bilmemkaç milyon insan varmış da bilmem ne. adamlar yani diyor ki, "olm siz kişisel bilgisayarınızdan yapabileceğiniz -hatta ücretsiz olarak- birçok işlemi 3g ile yaptınız. üstüne bir sürü de para saydınız lan. tüh ben sizin aklınızı seviyim. slfksldgjs. daha çok harcayın. teknoloci filan. evet."

bilmemkaç milyon dangalak ile daha da yükselen işletme. kutlamak gerek.
türkiyede en çok abonesi olan gsm operatörü.bi zamanlar super ligin sponsoruydu.
yakında ayrilmayi dusundugum yoldaş.
Çiftçi Tarifesi ile uçuran operatör şirketi.
sinirsiz 1gb internet paketine 32 tl verdigim sirket. iptal ettigim taktirde ay sonuna kadar kullanabilecegimi taahut etmis olmasina ragmen iptal ettigim anda beni mesaj bombardimanina tutan, once kalan 436mb yi yalayip yutan sonra paket asimindan dolayi hizimin dustugunu soyleyen bunula kalmayip iptal ettiginiz icin kesilmistir diyen komedi sirket. ama bunlari 5 saniye icerisinde gonderdigi ardarda mesajlarla bildirmis olmasi enteresan oldu.

en iyisidir dedik, 17 yillik musteriyiz dedik ama dur bakalim sabir bir yere kadar.
(bkz: avea)
bana ömür boyu bedava internet tanımlamış tuhaf operatör. halbuki biz onu hep geçiren, kazık atan, şapa oturtan olarak tanırdık.

yaklaşık 10 gün önce biten internet paketimi yenilememiş olarak internetsiz hayatımı idame ettirirken kendiliğinden kontörsüz telefondan 10 gündür internete girmekte. sırf bu kıyağı yüzünden faturasız hattımı iphone'a takamıyorum arkadaş. bir gün gidecek diye çok korkuyorum.

gider ayak iyi kıyak yapıyorsun farkındayım bilmiş ol.
Kazığın en büyüklerinden yaptırmış, her gün bize de bir parçasını emanet eden gsm şirketidir. Vazgeçtim kardişim. Bırakıyorum turkcell i. Çekse de çekmese turkcell iyice geçmeden ben avea ya geçiyorum.
3 ayda da olsa ofisime pico bts takarak, telefonumun çekmeme olayını sonlandırmış olan geseme şirketi. bişi diyemiyom artık. ömür boyu bedava internet iyimiş vallaha. kablo çekelim mi bana da.
sadece yükleme yaptığımda müşterisi olduğumu hatırlayan gsm şirketi.
reklamları git gide kalitesizleşen operatör aynı zamanda.
mesajı bırakıp, arayarak reklam yapan operatördür. *
2012 senesinde halen daha 250 mb'ı 14 liraya (kampanyasız) satan allahın belası operatör.
20 lira yüklediğim için her yöne 60 dakika ve her yöne 250 sms veren operatör.

yav sen kaç aydır nelerdesin gel otur bi çayımızı iç diyen yavşak kahvecilere benziyor.
doğru düzgün internet paketi tarifesi olmayan operatördür.
Türkiye nüfusunun yarısı kadar aboneye sahip olmasına rağmen avantajlı tarifeler yapmayan, pahalı paketlerde ısrar eden kazıkçı, pahalı cep telefonu operatörü.
nedense çevremde hep zenginlerin kullandığı operatör.
Müşteri hizmetlerine yaklaşık 24 saattir ulaşılamayan firma. Yeknik iyileştirme deniyor... Yersen. Yok aga müşter hizmetlerinde çalışacan. Hafta içi hafta sonu toplamda 3-4 gün tatil yapıyolar. Tam olarak yatış yeri.
7 liralık kontör transfer etmeme rağmen 1 liralık kontör transfer ederek komik duruma düşmüş cep telefonu operatörü.
internet paketimi iptal etmeye çalıştığımda "mevcut bir internet paketiniz yoktur." diye mesaj atmış ve kontör yüklediğimde internet paketimi güncellemiş türkiyenin en kötü operatörüdür.
terk edilmeye mahkum operatör.
savunucusu çok olan operatör.

etrafınıza şöyle bir bakın. kazık yediği halde turkcell'den vazgeçemeyen onlarca insan göreceksiniz. gerekçeleri de ''turkcell en iyisi abi yaa''dır. babanın oğlu sanki sahibi.