bugün

oktay vural'ın eşi.

hayatını kaybetmiştir. kanser tedavisi görüyordu.
1962 ankara doğumluydu. 1983 yılında Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi Giyim Endüstrisi Eğitimi Bölümü’nden mezundu. 1986 yılında Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde yüksek lisansını tamamladı. 1991 yılında Uludağ Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü’nde doktora derecesini aldı. 1994 yılında doçent, 2000 yılında profesör oldu. Alanı ile ilgili 150’ye yakın yayını bulunan VURAL, Gazi Üniversitesi’nde hem Mesleki Eğitim Fakültesi hem de Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanı olarak görev yapmaktadır.

http://websitem.gazi.edu.tr/site/tuba

15.11.2014'te vefat etmiştir.

http://www.cumhuriyet.com...ay_Vural_in_aci_gunu.html

ölümlü dünya. 5.sırada olmasına rağmen abdullah gül tarafından gazi üniversitesi'ne rektör olarak atanan Süleyman Büyükberber zamanında kendisini tehdit etmişti. MOBBiNG uygulamıştı. böyle biline.

balçiçek ilter'in yazısı:

http://www.haberturk.com/...-tehdit-etmek-yurek-ister
cenazesi 16 kasım pazar günü kocatepe camiinde ikindi namazına müteakip kılınacak olan merhumdur. allah rahmet eylesin.
bilgilendirme: gazi Üniversitesi’nde hem Mesleki Eğitim Fakültesi hem de Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanı olarak görev yapmış olup oktay vural'ın eşidir.

meme kanseri olduğu belli bir süre iyileşme süreci gösterdiği fakat oğlunu askere gönderdikten sonra kaygıdan dolayı tekrar hastalığının arttığı söylenmektedir.