bugün

entry'ler (247)

kapasiki

Kapasiki kapasiki
Açtıysan kapasiki
Beni soracak olursan
Beşiktaş bir kapas iki.

ölüm gibi olup öldürmeyen şey

işim gereği ailemden bir süreliğine ayrılmam gerekiyordu. 18 aylık kızımın baban gidiyor dediklerinde bana bakışı var ya. Allah uzun ömürler versin yavrularımıza.

huzur islamda değil izlandadaymış

Bugün bir yer ile bir dini karıştıran yarın Allah göstermesin bir yeri ile bildiğini karıştırır. Benim bu başlıktan çıkardığım huzurun islamda olmaması değil, biz müslümanların izlandada daha huzurlu olmasıdır. Hadi hicret edin diyenleri duyar gibiyim de biz gidelim de ülkenin son kalan bereketi de mi kaçsın. Ayıp.

bir kadının namussuz olduğunu anlama yolları

Önce kişinin namuslu olmasıdır. Kişi namuslu olunca kimin namuzsuz olduğunu anlar. Namus da kime göre namustur ayrıca tartışılması gerekir. Bu başlığı açanın açtığı başlığın altında bu tartışma lüks kaçar. (bkz: herkes ederi kadar)

volkan demirel

beraberliğe sevinmeyi nasip etmesinmiş kalecisi. bütün stad ile birlikte hayali beraberliğe (bkz: bursadan gol haberi var 2-2 mi) sevinmiş bize artistlik yapıyor. beraberlik bir puan oldukça ona da sevinirsin bu oyunda. düşmez kalkmaz belli gerisi 0-0.

büyük ikramiye size çıksa kimseye söyler misiniz

Kimseye söylemem tabi ki denilecek soru. Bankayı soyarım kimseye söyleyemediğim için. Yakalanırsam da zaten para benimdi aga derim hak da iddia edemezler ama o anda söylemiş olurum. (bkz: mantığım zorlanıyor)

gece elleri cebinde koltukta oturup halıya bakmak

Şekilleri bir şeyleri benzetmeye çalışan kişinin dramıdır. Elleri neden cebine soktuğunu söylemem için benim de halıyı görmem lazım. (bkz: halı ama eller cepte değilken gündüz)

israil yıkılacak diyen göt kılı

Nasıl ki insanların ömürleri var, ülkelerin de ömürleri vardır. Osmanlıda yaşayan bir kişiye (yıl 1470) deseydiniz bu ülke yıkılacak size yüksek ihtimal bir ziktiri veriniz efendi derdi. Şimdi yıkılacağını öngörmek en iyi ihtimal ahmaklık olur ama ileride yıkılmaz demek daha büyük ahmaklıktır. (Yazar burada kendine yakışanı yapıyor.) sözün özü benim ömrüm onların yıkılışını görmez de ben öldükten sonra sokarım israile. (bkz: küçük kıyamet)

galatasaray ın lige yavaştan ağırlığını koyması

Bu kadar yavaştan koyarsak dönüp bize hızlı koyacaklar diye düşündüğüm başlık. Defans kötü, orta saha vasat, ileri alternatif yoksunu. Sözün özü bu sene şampiyonluk hayal çok olağandışı bir durum olmazsa. Hakem şansımızı da unutmayalım bu arada. Diğer takımlara da falan diye saçmalamayın ayrıca. Benim için tek takım galatasaray.

ben altı yaşından beri mozart dinliyorum lan

ilkokullu atışmasıdır. cevabı da o da bir şey mi mozart altı yaşından beri beni dinliyor hönktür. yapmayın böyle şeyler.

eşcinsel hastaların islamda sürekli açık araması

Karşılıklı saygı duyulursa çözülecek sorun.

sözlük yazarlarının korktuğu hayvanlar

Kafasız horoz mike. Tövbe bismillah. (bkz: kafasız horoz mike)

kod yazmanın verdiği mutluluk

bilgisayarları hep cinsellik ve oyun icin kullanan neslin monitore yeni yayin hayatima bu ekranlardan merhaba dunya diyorum hazzidir. hesap makinesi yapip mutluluktan aglayan arkadaslarim vardi ya daha ne olsun. hesap makinesi derken 4 islemi yapiyor bitti yani tenezzul edip kullanmazsin daha dasaklisi masada var. neyse elestirmek icin yazmadim da azla yetinmeyi nedense sadece bilim soz konusu olunca biliyoruz kafasina uzuluyorum. benim hazzim 3 boyutlu parca tasarlayip torna freze vs ile hayata gecirmek sahsen. hic degilse elle tutuyorsun cok sikilirsan gtune sokuyorsun. sanal alem delikanliyi biraz yipratiyor. sakin o yazdigin programin arka planini biz yazdik demeyin o kadar da yazin aq.

ad soyad kombinasyonundan zenginlik akan ünlüler

john benjamin toşak. gerçek zenginlik işte budur. ne ararsan bu adamın isminde.

yağmura karşı bula bula şemsiyeyi bulan bilim

Bilim adamlarını zan altında bırakan hede. Şemsiye güneşten korunmak için bulunmuştur. Yağmur için kullanımı daha yaygın olduğundan bazıları bunu geliştirmek yerine bulanlara saymayı tercih etmişlerdir.

boğaz köprüsünde sevişmek

Doğacak çocuğa avrasya ismini koyun. Batının medeniyeti ile doğunun kültürünü alsın. Şimdiden Allah analı babalı büyütsün.

kitap okumak vs film izlemek

birbirlerinin ikamesi olarak görmediğim versus. hepsinin yeri ayrı. kitap okuma demem bu sefer de ergenlerin manitalarını alıp (onlar da ergen kızmayın) kütüphanelere gelme riski var.

sınavda kağıt dolu gözüksün diye yapılanlar

puntoları eşşek boyutu yapip sınavdan sonra 4 soruya 12 kagit verdim diye artistlik yapardim. kagit dolulugunu da anlatımları uzatarak sağlardım. cümleler uzar uzar bjr türlü bitmez ve ben yine (bkz: şekil 1-a)

7 cm penis ile yapılabilecekler

30 cm ile ne yapılıyor ki sorunsalını hatırlatan hede.

şikeye inanmıyorum diyen fenerli

şikeye inanmam şikesiz de kalmam tadında bir hede. ateistler bunu da açıklasın.