bugün

lan olum benim ev arkadaşlarından bana sıra gelmedi yaa.. millete entry yazmaya yeni oturabildim makinenin başına...always le grand ekinoks un halini anladım...bizim eve bi bilgisayar daha lasım uğurcum(bak burada sana mesaj veriyorum canımcım)...

ha bu arada senin hediyeleri sana vermekten vazgeçtim bana bi kaç gün daha lasım onlarr...biraz daha sık dişini kargoyla yolluycam sana...

swg.
kendisine özel sempatiklik aşısı yaptırddığını düşündüğüm yazar kişilik. onun kıvamında bir dişi olsun aşık olurum yani kendisine öylesine sevimli bir adam. * armyy'i nerde ne zaman görsem bu adamı da onun yanıbaşında görmek zirve ritüeli halini almıştır. o nicki geçen şahıs ile asıl onun bir akrabalık ilişkisi olsa gerektir. *
zirvede tanıştığım, sürekli beni izlediği izlenimini veren yazardır.*
tatlı tamirci lan bu...

kitaplarıma da karışma anlaman sen...

önce ergenlik sivilcelerini hallet tamam mı...
hoş sohbet, muhabbet insanı, güler yüzlü yazar.. *
ilk zirvemde ilk öptüğüm yazardır. önüne geleni öpmesi dikkatimi çekmiştir.
(bkz: öpüşken yazar)...
(#909934) entry de kendisininde belirttiği gibi bir çok bakanının bulunduğu sözlük yazarı.**
zirveye gelmeden 25 dakika onceden kendisine mesaj çekip olm ben geliyom yoldayım dedim ve sonunda geldim zirve mekanına. malum ilk zirvem kendileri bana eşlik edecek, arıyorum nerdesin diyorum geliyorum yoldayım diyor. bende zirvenin yakınında ki teknosaya gire çıka bir hal oldum. yok hani biraz daha beklesem teknosada işe girip bir gunluk yevmiyemi alıp öle gelecektim zirveye.*

hınzır edit: aliştırdın abi beni zirvelere artık hep gelicem zirvelere hepp, hepp.*
canım yaa valla kardeşliğini ispat etmiş, arkamdan vursa laf söylemeyeceğim insan, zaman zaman benimle kafa bulmuştur ama olsun ben onları görmezlikten geliyorum, ekmişimdir trafikten dolayı, o da bana biraz kızmıştır ama olsun ben affettirdim kendimi, en yakın zamanda borcumu ödeyeceğim kardeşimdir.
trixx: kacak kelebek, ya bazen seni gammazlamak istiyorum
kacak: !!??!! saol. neden?
trixx: bazen konuyla alakasız entryler yazıosun. düşünüyorum düşünüyorum alaka kuramıyorum. moderatöre sana msj atasım gelio
kacak: *
trixx: hayır neden öyle? bir anınızdan esinlenerek mi yazıosunuz? no promise de yapıyo aynısını.
kacak: arada geliyorlar bana ondan. yok ciddiyim öyle bakma. nop a da öyle. hehehe.
an itibariyle radyo uludag'da yayinda olan yazar arkadasımız.
bir it dalaşı yüzünden sinirlendiğimden radyo proğramına katılamadığım kardeşim ayarındaki insan, bir daha ki sefere inşallah.
sigara dumanında duramayan yazarmış efenim kendileri. bundan sonra onun şahsına münasır dumansız zirveler organize edeceğim.
canım kardeşim doğum günün kutlu olsun..ömür boyu mutlu ol...
4 saat sonra doğum günü olan yazar arkadaşımız. şimdiden kutlu ola.
doğum gününe yaklaşan yazar. *
celta vigo- fenerbahçe maçının izleyeceğim için ilk kutlayan olamayacağım doğum günü insanının doğum günü..
(bkz: iyiki doğdun mu) *
yav bekleyemediniz mi biraz heyecani kacti. * *
hakkında bu kadar entry girilince, iyi ki doğmuş dediğim yazar.
daha doğumgünü gelmeden önce bu kadar doğumgünü mesajı alınca doğumgününde ne olacak kendisinin doğumgününü kutlamayanı dövecekler mi diye insanı meraka düşüren yazar. dayak yeme ihtimaline binaen ben de iyi ki doğdun diyeyim bari kendisine. *
doğum günü kutlu olasıca. mutluluk ,sağlık , huzur peşini bırakmayasıca.
(bkz: ilk entryin ben olayım istedim)
şiir yazardım ama gece gece sinirlerin bozulmasın diye yazmıyorum değerimi bil yazarı.
doğum günüymüş hem bak, bana internet explorer kurduramayan yazar*. **
yeni yaşında da hep çok mutlu olsun.
işte şimdi doğum günü kutlu olan yazar.
nice mutlu yıllar yaşaması gereken yazar.
iyi ki doğmuş, doğmasının yanı sıra iyi ki kendisini tanımışız, umarım bir ömür boyu mutlu olur..
güncel Önemli Başlıklar