bugün

entry'ler (146)

yalova üniversitesi

Dersler başlamasına rağmen çok fazla sayıda öğrencinin ders kaydı yapamadığı bir sistemi var. Hangi dersleri alacağım belli olmadığı için her derse girmek zorunda kalıyorum. Açılmış bir dersin hocasını sınıfta beklerken aslında o hocanın bu dönem izinli olduğu ve o dersi vermeyeceğini ogrenirseniz şaşırmayın. Dersi kim verecek veya o ders olacak belli bile değildir. Sık sık sinir krizi geçirmenize neden olacak üniversitedir kendileri.

sözlük yazarlarının ilişki durumu

Gecenin karanlığında parlayan ay ve yıldızlar gibi. Huzurlu, umutlu ve mutlu.

hayata dair iç burkan detaylar

Seven iki insanın ayrı yerlerde olması. Kmlerce uzaktan birbirini için atan iki kalp.

neden uyumuyorsun

Sevdiceğimle bilgisayarımdaki sorunları hallettik teamviewer üzerinden sonra da muhabbet ettik.

şu an ihtiyacım var denilen şey

Para güzel olur.

sözlük yazarlarının itirafları

Ayrıldık zordur ama olmasi gerekir...

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Kaç gündür uğraştığım projenin kodlarını kopyala yapıştır yapmışım. He canım tabi o yüzden benimki hata veriyor. Kusura bakma arkadaşım senin gibi c# kurdu olmadığımız, her şeyi çok iyi yapamadigimiz, her şeyi bilmedigimiz için. Bu şekilde kaç gündür uğraştığım kodları kopyala yapıştır diyemezsin. Lan ben bu projeyi yapacağım die sevdiğim insanı bile geri plana attım. Sen kim oluyorsunda başkalarının yazdığı kodla dalga geçiyorsun.

şu anda ne yapıyorsun

Yatağımda aldığım yaralardan dolayi bıkmış usanmış bir şekilde uzanıyorum.

nasıl hissediyorsun

Moderatörlerin entry girmemi engellemiş olmaları üzerine kızgın.
(bkz: sadece bilgi kaynaklı entry giriniz)

bu gün neyin farkına vardınız

Ne yaparsanız yapın kimseye yaranamayacagimizi anladım.

sözlük yazarlarının itirafları

Çok yoruldum. Sanki 90 yaşındaymisim gibi hissediyorum.

sözlük yazarlarının hayalleri

Sevgidigim insanla büyük bir lunaparka gidip çocuklar gibi eğlenmek. Ama o buna zaman ayırır mi onu bilmem. Hayal işte.

anın görüntüsü

görsel
Sabahın 8den beri ilk yemeğim.

genital bölge tüylerinden elbise yapan tasarımcı

O ne laaannnnn. iğrenç mide bulandirici. Bir de giymiş allahım yaa. Kusucam şimdi.

girildiği ilk anda dışarı çıkılmak istenen yerler

Kalabalık ve bunaltici atmosfere sahip her yer. Saral geliyor resmen.

duyguları saklayıp rol yapmak

Bugünlerde en çok yaptığım şey.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Görmek istiyorum. Özledim seni. Ama bana dusmanca gibi tavır sergiledigini gördükten sonra yanına gelemiyorum.

vizeler bitince gelen rahatlama

Yok öyle bir rahatlama hiç olmadı.

sözlük yazarlarının şu an aklından geçenler

Yapmam gereken proje ve ödevleri düşünüyorum. Eyleme gecmem gerektiğini düşünüyorum. Ama hala öyle malak gibi oturuyorum.

basit gibi görünen zor işler

Unutmak.