bugün

huylarını değiştirmesi gerekir. trip atan erkek mi olur ? çözüm odaklı olmak varken ne bu yani ?
dünyadaki en anlaşılmaz türdür. trip atmayan kızlar neden böyle davrandığını anlayamaz.
Evlerden ırak erkek tipi..

Erkek dediğin net olur, ya gel der ya git.. Yok surat yapmalar, yok ima etmeler.. Yakışmıyor..
kızlar trip atmayınca; her ilişkinin olmazsa olmazını üstlenen erkektir.
anlaşılmaz, yaşanır.
insandır. Normaldir.
erkeğin kezbanıdır. her şeyi kıskanır kızın yaptığı her davranıştan kendi kendine sonuçlar çıkarır problemlidir.
Bi erkek trip atıyorsa kesin haksızdır.Net bilgi.
sonuna kadar destekledigim erkek. kizlar arkadaslarina bile trip atsin, bu garibanlar hep ceksin, oyle mi? manyak misiniz? hepimizde eril kromozom da var, disil kromozom da. trip atmak da kadinlarin tekelinde olan bir eylem degildir, tipki sevinmenin, uzulmenin olmadigi gibi. erkekler de bir durum karsisinda trip atmak isteyebilir. her turlu cifte standardinizdan tiksiniyorum. "erkek olmak" nedir ya? kucuk kasimpasalilar sizi, hey yavrum hey.
bizden değildir. onlardan da değildir. kimden olduğu belli değildir aslında.

--spoiler--
oo çok sert!
--spoiler--
alemin derdi olmuş erkektir
demek ki zamanında iyi koymuştur...

(bkz: işte böyle bir şey)
trip atmanın anlam kaymasına uğradığını varsayarsak çekilmez olacak bir erkektir muhtemelen. yalnız yeri gelmişken haklı olarak bir tepki göstermek, sinirlenmek veya kırılmak gibi davranışlara "trip???" şeklinde karşılık veren kızların ensesine kürekle vuralım.
yüce türk kadınından uzak kalması gerekendir.
neye trip dediğine göre değişir. artık neye hayır desen trip olarak algılanıyor. nasıl bir ülkedeyiz bir şeyinde içine sıçmayın arkadaş. erkekte insan bir şeye kavga edersin sinirlenir cevap vermez trip denir. la siktir olup gidin. trip lafını duyunca sinirleniyorum.
bizim yurttaki ibne oda arkadaşımdır çok affedersiniz. adeta şuan sinir krizi geçiriyorum amk. kız buna trip atıyor o da buna ulan sen erkeksin ağırlığını göster amk. kıza salak diyor gerizekalı diyor. hayatım boyunca hiçbir kadına öyle demedim. diyenin de erkekliğinden şüphe ederim. kızın yerinde olsam 32 defa kıçına tekmeyi basmıştım amk oğlanın. ulan güzel kızsın amk.
boğazına tekme atılıp soluk borusu geriye gittikten sonra falçatayla boğazının kesilmesi gereken erkektir.
trip atan erkek aslında kıskanan erkektir.
trip atmayan kızların sevgilisi olurlar genelde. çünkü ilişki içinde aynı karakterde iki insan olmaz. biri tripcan değil ise diğeri mutlaka öyledir.
fakirse yalnizlik kaderi olur.
genelleme yapmıyorum ama ne yazık ki hiç çekilcek dert değildir. erkeğinde triplisimi olurmuş hay allahım.
(#21974842).
olmamıştır bu arkadaş.
erkektir ama adam değildir. erkek adam trip atmaz, aslında hanım kadın da atmaz. trip zaten 21 yüzyıl icadı iğrenç bir olgudur.
padişahın kızı olsan küstüm diye bile trip atabilen erkektir.

(bkz: latif doğan)
Kızların alışverişine ve beklediği zaman trip atar erkekler.
uzak durulası erkek. bir türlü büyüyememiştir.
güncel Önemli Başlıklar