trip erkeğe yakışmaz.
40 yaşında koca adam açık eksi veriyor ya inanamıyorum. Valla inanamıyorum.
aynı şeyleri kadın yapsa ve alttan almasa toksik, toksik maskülen bilmem ne vb.vb. sikimsonik tabirlere layık görülecekken kendisi yapınca yukardaki kadınlar gibi görülecek erkektir. yormaya gerek yok şekil a.
işim olmaz. Biten biter. Uzatmanın alemi yok.
Sen her türlü kaşarlığı yap, millete kuyruk salla sonra erkek trip attı adına taktı bilmem ne. Yemezler.
görsel
Nazlı niyazlı erkektir, hiç çekilmez.

Yok neden geç cevap yazdın, aradım neden açmadın, yok ben öyle bir şey dememiştim eskilerinle mi karıştırdın, yok neden elimi tutmuyorsun, yok benim adım x değil, x kim? Falan filan ya ne var adını karıştırdıysak öef amma abarttın ya.
Regl de oluyordur kesin.
hayatımda hiç babet çorabı veya tayt giymedim. ancak trip attım atarım da. peki neden? çünkü bazen o kadar saçma, o kadar sinir edici davranışlar oluyor ki bu öfkeli hali karşı tarafa yansıtmak istemem. genellikle bu karşı cins olur. ben mesela karşı tarafa değer veriyorumdur. sevmediği davranışlarda bulunmuyorumdur ama o benim hiç sevmediğim bir eylemi bile bile gerçekleştirmiştir. buna bağlı olarak ben ona karşı sinirimi boşaltmam, hala değer verdiğim için onu kırmak üzmek ve bir anlık öfkeyle ona zarar vermek istemem (bu kimi zaman böyle oluyor maalesef). bu sebeple de sinirim yatışana kadar soğuk davranırım ki o da hatasını anlasın, beni kaybediyor olduğunu anlasın ve bir şekilde gönlümü alsın. bu da günümüzde trip atmak olarak adlandırılıyor.
ancak ota boka trip atmak bambaşka bir şey. görüyorum bazı erkekler var. her şeye trip atıyor. her şeye alınıyor. o bambaşka bir dünya.
kadınsı bir yönü vardır.
Küresel bozulma hiç bu kadar tehlikeli bir hal almamıştı.
Trip ATan erkekler, dedikoduyu seven erkekler... Pöffff...
çekilmezdir.
Trip değil de bozulup soğuyabilir. Bu trip olarak algılanmamalı bence. Yani öyle durumlar oluyor ki çözümü yok ya da belli. Ama soğuyorsunuz. Soğuk davranmak trip olarak algılanmamalı çünkü kırılıyorsunuz. Erkek de insandır kırılabilir. Soğuyabilir. Düzelene kadar mesafe koymak isteyebilir araya. Olur yani.
Ama öyle kız gibi trip olmaz. Yakışmaz erkeğe. Yeni nesilde var bu.
Artık olay bu sanırım. Kabullenemiyor insan başta bi bu kalmıştı diye ama ciddi ciddi durum bu artık.
Trip ve erkek ikisi yan-yana gelemez. Gelirse giden gider biz de böyle. Gidiyorum demesine fırsat vermeden gidi..dediği anda güle güle denmelidir.
O ne ya öyle karı gibi, karı mısınız siz.
Abooovv düşman başına denilesi ablamızdır.

Sorunları konuşarak çòzmek yerine, kollarını bağlayıp, dudaklarını büzerek, telefona, mesajlara bakmayarak kendi kendini yiyendir.

Bu, yeni türeyen ve hızla yayılan bir tayfadır ve irite eder!
Bundan onbeş sene evvel yoktu bunlar, ya mama sandalyesinde çok oturdular ya emzik bırakma sorunu yaşadılar ya da östrojen hormonu musallat olmuş bedenlerine. Bilemiyoruz.

Trip, aklı başında, kendini ifade edebilen, uygar insanın uzak duracağı bir olumsuzluktur.
Ne kadına ne de erkeğe yakışır.
Ama erkekte iyice hoş durmaz hiç kusura bakmayın!
Er ya da geç başarıya ulaşır.
Doğanın kanunudur çünkü, kendini ağırdan satarsan değerlenirsin.
Trip atmak kadının default özelliğidir. Öyle şey erkekte olmaz.
Düşman başına denilesi erkek tipidir.

Kadın da bile zerre hoş durmayan trip, erkekte irite edici berbat bir durumdur.

Konuşamayan, kendini ifade etmeyen, duygusunu, tepkisini karşı tarafın anlamasını bekleyen sorunlu insanlardan uzak durun.

Hayat enerjinizi cork cork emiklemelerine izin vermeyin!
bu ve bir de kararsız erkek tipi, kadınların erkeklerde sevmediği özelliklerin başında gelmektedir. bunların söylenmesini doğal karşılıyorum. eğreti duruyor sonuçta. haklısınız.
dayak atmasından iyidir. dayak atmasın, dayağa karşıyız. bunun yerine trip atabilir. nasılsa siz gönlünü alırsınız.
Bu, trip atmak denilen şeyle, kan beynine sıçradığından mütevellit etrafa zarar vermek aynı sey değildir insallah.

Ben bur tek uçak bileti alirken roundtrip denen olayi biliyorum, yani gidiş dönüş bilet oluyor kendileri.

Şu trip denen şeyin net bir tanımı var mı? Ya da fotografı falan.
Mal biridir.
Trip atan kadından birkaç tık daha itici ve irite eden erkektir.

Trip, daha feminen bir nahoş eylemdir ve erkeklerde daha da beter durur.

incindiğin, kırıldığın, bir derdin olduğunda konuşmayı denesen diyorum!
pıssst size söylüyorum, trip sevdalısı kadınlar ve beyler!