bugün

ağzına kürekle vurulması gereken erkek.
yanağından bir makas alınacak erkektir. swh
Kızın trip atması çekilmezken aynı anda erkeğin de attığı takdirde çocukca bi kavgaya dönüşür, gereksizdir. Bir taraf alttan almadıkça sorundur.
normal insandır.

niye lan erkek diye atmicak mı sikik?

kızlar azımıza sıçsın,ama bize yakışmaz he.

atın lan,atmayanın amına koyim.
"Erkek adam trip atmaz kafa atar" sozunden bihaber olan...
pek erkek değildir.
olmamış olan erkek. erkek dediğin trip yer atmaz. Atacaksa kafa atar.
yedirirse kraldır, kral. bildiğin o hatun kişinin üzerinde mülkiyet hakkı edinir, 15 katlı imar planı çıkartır.

ama kendi gözümde yumuşakçadır.
öldürmez süründürür evlerden ıraktır...
erkek adam trip atmaz. ama bir kavga olur ve erkek haklıdır ve sinirlenir doğal olarak konuşmak istemez bunu belirtince de trip atıyorsuna çıkar erkeğin adı. la bir siktirin gidin boş boş konuşmayın tipi tip kızları
(bkz: sabri sarıoğlu)
Babasının prensesidir.
haklı sebepleri vardır. çok nadir olur, genelde mevzu kıskançlıktır.
kızlara karşı tuhaf şekilde başarılı olan erkektir. hayat ne sinir bozucu arkadaş.
trip atan erkek yoktur sikine takmayan erkek vardır. trip atan erkek ya daha büyüyememiştir ya da hafif ılık rüzgarlar esiyordur.
Tokat atsın ama trip atmasın sen erkeksin kendine gel .
Güldürmeyen, dandik erkektir.

Adam mesaj atıyor, bir şeyler soruyor. Cevap veriyorum, açıklama yaparak ama gülücük koymadan mesajlara. Sonra bana birden nokta içerikli mesajlar atıyor. saçma sapan Trip atıyor, karı gibi!
Az düzelin arkadaşlar, çekilecek kahrınız yok zira.
insandır.

tabi amına koyim erkek trip atmaz, erkek ağlamaz, erkeğin anlaşılmaya ihtiyacı yok, erkeğin ilgiye ihtiyacı yok. adamların bilinçaltına bunları işliyorsunuz ondan sonra niye erkekler odun diyorsunuz. şahsen tribin kralını atarım. yarrak yarrak hareket ediyorsunuz, adamın asabını bozuyorsunuz e nabıcaz biz? sövsen kötüsün, bağırsan kötüsün. amına kodumunun sinirini biz nasıl akıtıcaz lan? buradan karı milletine şunu söylemek istiyorum. bizde insanız amk.

edit: sinir bozucu diyenler var. amk empati yoksunları. sen trip attığında bizim sinirimiz bozulmuyor mu?
Vurduruyordur.
dayaklıktır.
Uff szene be slklr .s erkeğidir.
bunun birde küsen erkek versiyonu vardır ki o daha fenadır.
Günlere katılan erkektir.
kıskanıyordur.
biraz da çekingendir.
sonunda suçlu çıkacak erkektir.

ulan dönüp dolaşıp sonunda haklı olduğumda bile haksız duruma düşüyorum onu çözemedim.
güncel Önemli Başlıklar