bugün

ups'a kadınlığından utan yazıp sonra teşhircilik yapan yazar.

gerizekalı mısınız siz?
bir de marifet gibi "sen kaşındın" falan yazıyor. aynı bokun lacivertisiniz işte.
çamaşırın da iğrenç duruyor.
ucuzlar sizi.

inşallah troldür de sazan gibi atladığım için ben üzülürüm.

edit: yemin ederim hızımı alamıyorum. "soru işaretlerini gidermiş"miş.
sayın yazar, sözlükte hiç kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değilsin. kanıtladığın şey sadece basit bir insan olduğun. burada yazan başka kadın yazarlar da alıp masaya mı vursun memesini, götünü? ne kanıtlamış olacağım bunu yapınca?

sizin gibi sadece kaygan bir delikten ibaret olan dişilerden nefret ediyorum. azıcık haysiyetiniz olsun.
sinirlendim. lütfen üstünüze alının.
isim yapmaya gelmiş vasat troll.

görsel
20 dakika önce içki masası fotoğrafı atıyor;
(bkz: #42756556)

ardından upuzun bir entry giriyor;
(bkz: #42756661)

hayır anlamadığım amacın ne?
git eğlencene bak. içki masasında mecdelli meryem entrysi mi giriyorsun? yoksa instagramdan arakladığın fotoğraflarla bakın ben eğleniyorum, içiyorum bla bla bla mı yapıyorsun.
Kendisini daima gelip “oo sen de az değilmişsin kapkek hanım, ne işler çevirdiğini gördük” gibi ucuz bir küçültme cümlesi yazıp ortalığı durduk yere velveleye veren, ardından işin aslını öğrenince de yazdığını silen dolduruşa müsait biri olarak hatırlayacağım. Burada kimseye önyargım yoktu, ta ki bunu yapana kadar. Ayşe Kulin kitabının ismini ingilizceye çevirip kullandığını görse ağlardı eminim.
Bir yazar, kendine ait fikirleri pek olmayan.
Ben de gelip birinin nickaltına şunları yazdıysam bu sözlükte artık her şey mümkün.
görsel

Açıklama yapma gereğinde bulundum. Merak etmeyin çok uzun yazmayacağım * ...

Herkese mesaj atmamın sebebi; karşılık beklemeden, bir nebze de olsa mutlu olup yalnız olmadığınızı sizlere göstererek hayata pozitif bakmanıza vesile olmaktı.

Mutlu olun. içinizden Sevgi eksik olmasın. Huzur ve aşk sizlerle olsun.

Sevgilerle ...

Edit: mesaj atan tüm sevgili yazarlara çok teşekkür ederim. iyi ki varsınız. Seviliyorsunuz.
bir yazar.

cinsel tercihi, kimlik tercihi, kürt olması, türk olması beni zerre ilgilendirmez.
bu sadece beni değil, kimseyi ilgilendirmez.

lakin bugün sabah saatlerinde türklere ve türklüğe yaptığı hakarete istinaden kendisinden özür bekledim.

özür gelmedi. özür gelmediği gibi aynı üslupla enty girmeye devam ettiğini gözlemledim.

o halde benden günah gitti.

şimdi traveler arkadaşımızı tanıyalım hepbirlikte...

kendisi türkleri orta asya'ya kovuyor, kovmakla da kalmayıp, bu toprakların gerçek sahibinin kürtler olduğunu iddia ediyor.
görsel

bu iddialarını neye dayandırıyor? kaynağı nedir? malumdur.
zaten bu iddialarını dayandıracağı bir haber bulsa hiç okumadam copy paste yapıp sözlüğe taşırdı.

şimdi bu arkadaşımız sanırım çoklu kişilik bozukluğu yaşıyor.

bakınız kendisi bir entrysinde türkçülüğün haram olduğuna hak veriyor;
görsel

bir başka entrysinde ise 3 mayıs türkçülük günü dolayısıyla nihal atsız yazısı paylaşıp türkçülük günü kutlaması yapıyor;
görsel

bir entrysinde askerimiz ıslanmasın diye ona şemsiye tutan kadınların fotoğrafını paylaşıp, türk milletini övüyor;
görsel

hatta türk olmaktan gurur duyduğunu üstüne basa basa söylüyor;
görsel

bir üstteki örnekte türk olmaktan gurur duyan bu arkadaşımız, aşağıda göreceğiniz üzre kürt olduğunu beyan ediyor.
görsel

hatta yetmiyor, "kürtçü faşist" olduğunu onaylıyor ve de üzerine kürtçü bölücü bir de slogan atıyor;
görsel

ama türk olmaktan gurur duyduğunu söyleyen, türk tarihinin 7 düvele adını altın harflerle yazdırdığını söyleyen bu şahıs, bir başka entrysinde türk tarihinin "şişirilmiş bir balon" olduğunu yazıyor;
görsel

türk tarihinin şişirilmiş bir balon olduğunu yazan aynı arkadaşımız, türk tarihinin kilometre taşlarından olan balballar ile ilgili entry giriyor;
görsel

türk tarihine şişirilmiş balon diyen aynı arkadaşımız, türk tarihi ile ilgili şu entryleri giriyor, kök tengrinin çocuklarından falan bahsediyor.
görsel

güzel kafalar bunlar.
türkleri orta asya bozkırına kovan traveler, söylesene sen kimsin?
kürt müsün yoksa türk mü?
türkçü müsün, türk olmakla gurur mu duyuyorsun, yoksa slogan atan bir kürt faşisti misin?

söyle de bilelim gardaş...

neyse ya traveler, endişe etme. burası uludağ sözlük, burada her şey olabilirsin, ama rezil olamazsın. birkaç gün sonra yine her şeyi copy paste yapıp içeriğini okumadan sözlüğe taşımaya kaldığın yerden devam edersin.
Türklere utanmadan yallah orta asyaya gidin diyen sinsi kürt. Ben bunun sinsi olduğunu biliyordum zaten. Kendini sonunda gösterdi.

iki kopyala-yapıştır haberini sözlüğe yazınca, yancılarla nickaltında yalaşınca kendisini pek önemli bir yazar sanıyordu garibim. Pinterest varoşunun allahı bu.

Bu arada milliyetçiler silik olur inşallah demiştin kısa bir süre önce. Yok öyle yağma. Biz buradayız. Aklı sıra keko soydaşlarıyla burayı şırnak'a dönüştürecek. Avcunu yalarsın.
ifşa nerede olduysa goygoyunu da siktirip gidip orada yapın bir zahmet.
Kopyala yapıştır yaparken çarpıldı heralde.
Netten bulduğu kedi fotoğrafları ile prim yapmaya çalışan yuzir.
(bkz: kendi nick altını uplayan ezik)
bu arkadaşın zaten erkek olduğu bilinmekte idi. ifşa edecek kadar ne gibi bir özeli olabilir ki insanın hemcinsi ile...ilginç.
cevap hakkı veren yazar.
(bkz: #42318675)
insanları sevmediğimi söyleyecek kadar cesurumdur. yani sorun sende değil bende!

geçenlerde yaptığın şey çirkindi, trol ya da değil. bir bedenin sadece o bedendeki kişiye ve o kişinin izin verdiğine ait olması gerektiğini düşünecek kadar romantiğim.
fotoğrafını paylaştığın kadın buna izin vermiş olsa dahi, bedeninin özelliği böyle bir yerde sergilenmemeli.
sevdiği kadına/erkeğe çeksin atsın fotoğraflarını, eyvallah, hiçbir şey diyemem. nude atmak güzeldir zaten ben de yapıyorum arada. kıps kıps.
ama bunun yeri burası değil.

cinsellik için çok rahat insan harcanıyor şimdilerde. buna ortak olanlardan hoşlanmıyorum. seni gördüğümde de hoşlanmadığımı belli edeceğim. sen de yap. sorun değil.
kötü bir trole bile bu kadar açıklama yapıyorsam gerçekten iyiyimdir.
öpüyorum.
ya ben kaçırdım ya. of. hep böyle oluyor.
Olayı özetleyip gidiyorum.
görsel
(bkz: kazım karabekir için idam kararı veren lider) diye başlık açıp atatürk'ün kazım karabekir için idam kararı verdiğini iddia eden, lakin iddiasını ispatlayamadığı için, daha doğrusu yazdıklarının tamamı cumhuriyet düşmanlığı amacıyla olduğu için korkup yazdığını silen kürtçü sözlük yazarı.

evet bekliyorum kazım karabekir hakkında verilen idam kararını. ya o kararı buraya koyacaksın, ya da "ben bir yavşaklık yaptım özür dilerim" deyip çıkıp özür dileyeceksin.

merak etme, cimerlendin. git birkaç defa ifade ver sonra da bu dosya siciline işlensin, bir daha siddin sene kamu görevinde bulunama da aklın başına gelsin.

ya adam gibi yazacaksınız, ya da ben alayınızı adam edeceğim merak etmeyin...

edit: yolun açık olsun paşam.
görsel

git derdini marko paşaya anlat. (terör şube bakacak senin işlemine bilgin olsun, yani ilk ifadeni terör şubede verip savcılığa oradan gideceksin.)