• yatakta yatıp tavanı izlerken gelen "şu an yanımda kocisimle mutlu mesut uyuyup sabah uyanınca 10 a kadar temizlik yapıp 10'Da müge anlı eşliğinde kahvaltımı yaptıktan sonra kocişim işten dönene kadar ona yemek yapıp altın günlerinde boş boş takılabilirdim." fikridir.
    sessizce telefonu elinizden bırakarak sakinlesin. ve uyuyun.
    16 5 ...
  • Şampiyon sana yakıştımı şimdi bu? Her konuda vs atıyorsun ama sıra memintolara gelince sade rakibe vuruyorsun? Sonunda beni de manyak ettiniz ya helal olsun.
    5 1 ...
  • gökyüzünü izlemekten, kamuran akkor dinlemekten, insanlığa susup kendime konuşmaktan, birilerinin programladığı saatlere uymaktan..
    çok yoruldum arkadaşlar, cesaretim yok diğer yolu deneyemem.
    yaşamak, mutlu olmak için aptal olmak gerekiyormuş, çokça aptalım oysa. yine de tatmin olamıyorum.
    bi’ of çekmelik canım var, sığdıramadım bu dünyaya onu.
    6 0 ...
  • menzil şeyhi'dir...

evet, menzil şeyhi muhammed raşit erol 90'lı yıllarda dizlerinden rahatsızmış, doktorlar kaplıca tedavisinin iyi geleceğini söylemişler.
    tabi şeyh bu, kaplıcaya gitmek yerine kaplıcayı komple satın almışlar afyon'da...

sonra afyon'da satın aldıkları kaplıcaya müritleri de gelmeye başlamış.
    böylece kaplıcayı satın aldıkları parayı kısa süre içerisinde çıkarmışlar.

işte menzil holding'in çalışma prensibi.

ne olursa olsun bir ticari işletme açıyorsun, müşteri sıkıntısı hiç çekmiyorsun, sonra gelsin paralar...

kaynak: saygı öztürk'ün yeni çıkan "menzil" isimli kitabı.
    dizleri ağrıyor diye kaplıca satın alan şeyh

bu kaplıca olayını aktaran da raşit erol'un oğlu feyzeddin erol.

feyzeddin erol kim?
    eskişehir, sivrihisar ilçesindeki bilvanis çiftliği'nin (buhara köyü) sahibi.
    yani menzil tarikatı'nın buhara kolu'nun başındaki adam.
    (bkz: menzilcilerin bilvanis çiftliği ve buhara köyü)
    16 6 ...
  • Kendileri mizah yapamaz, kitleleri mizahtan anlamaz ve bir karikatür dergisine para vermeyecek tipler. Birileri desteklemese iki sayı üst üste çıkaramayacak dergidir ama ülkenin durumu malum.
    5 0 ...
  • o artık gerçek bir feminist... bizim kızlarımız hak savunmayı dağda terörist piçlere cariyelik yapmak, feminizmi seks ve uyuşturucu övüp meme açmak, şöhreti de sanal ortamlarda küfür ve hakaret yemek sanıyor.
    10 0 ...
  • 6 aylık bebeğe neden kına yakılıyor anlayan varsa beri gelsin.

arkadaşım kimse bu paylaşımı yapan başörtülü olduğu için eleştirmiyor. mesele süslümanların, var olduğunu iddia ettikleri inançlarıyla, yaşamlarının örtüşmemesi.

her haltı sırf kendi cenahınız diye savunmaya kalkmanız herkesi muhafazakarlardan nefret ettiriyor. bugün dindar kesime bir tepki, soğuma var ise sebebi sizlersiniz.
    7 1 ...
  • şüphesiz ki hiyşfjka bebeğin 6 aylık kınası törenine iç geçirerek bakan kıskanç eziktir.
    benimki tabii ki yapıldı. hic unutmam, sene 1972. hey gidi hey. o zamanlar instagram ya yok ya da az var. galiba vardi ama siyah beyazdi.
    neyse,
    annem isi garantiye alip kelebek gazetesi ile ses mecmuasini cagirmisti. boy boy fotograflarim yayinlanmisti. hiç unudmam, törende eniştemi de 7 köşesinden ible bağlayıp fırıl fırıl döndermişlerdi. cok görgüsüzdük biz. gödüme bile kına sürmüşlerdi. hală durur. çıkmasin diye hic yikanmiyorum.
    23 5 ...
  • Sözlük moderasyonunun bir keyfiyet oyuncağı olarak kullandığı "silahıdır" şöyle ki, annesi mukkades bir insan evladı mesaj yoluyla size ana bacı küfrediyor ( ki zerre sikimde olmayan bir şeydir küfür, ne yani ananı sikeyim dediğinde anamı mı sikmiş oluyor, gitsin siksn bakalım becerebiliyorsa ) siz de bu adama cevap veriyorsunuz anladığı dilden ve bingo çaylaksınız. Adamın mesajını şikayet ediyorsunuz ama moderasyondan tık yok.
    7 0 ...
  • pozitif fotoğraflar
    Benim için pozitif bir gelişme çünkü kedilerden korkarım. Yavru kediler hariçmiş.
    12 3 ...