1. 86.
    inşallah ölmemiştir ve Sabah güldürdüğü bu gözlerin yaşını siler. Değerli birisidir kendisi *.
    -1 ... kurmay albay
  2. 85.
    Yapma kardeşim bu hayatta her şeyin çözümü var aşkın, işsizliğin ve aklına gelebilecek her şeyin halen yaşıyorsan vardır tanrı'nın bir bildiği boşa yaşatmaz kimseyi o. Her şeyi düzeltebilmen için şans var ama intiharın bir daha çözümü yok hayatı ciddiye alma bu kadar daha neler neler olacak hayatında bunu intihar etmeye çalışan ben söylüyorum bu kadar kolay pes edemezsin yapamazsın ve yapmayacaksın.

Bu sözlükten birkaç günlüğüne ayrıl kafanı dinle ama en sonunda gelip herkese "ben yaşıyorum" de. ileride senden eğitim görüp adam olacak çocukları düşün senin gibi aydın fikirleri olan idealist bir öğretmenleri olacak o çocukların bırak şimdi vazgeç bu karardan.
    ... hellenicperson
  3. 84.
    Sırf şu berbat sözlüğün reklamı olmasın diye bile intihar etmemesi gereken yazar.

Ne demek istedigimi anladıysan 3 kere artıla.
    ... uzak diyarlarda evli barkli
  4. 83.
    En yakın zamanda şuraya bir kahkaha atan gif atmasını umduğum yazar.
    ... masumiyetdehlizi
  5. 82.
    hiç üzülmemesi gereken hanımefendi. isterse ben kendisiyle çıkarım. kalp.
    -2 ... kan tutan kasap
  6. 81.
    traveler of secret moments
    3 -2 ... nesgayfe
  7. 80.
    Sevgili yazar , umarım oradasindir ? Orada kal. Biz giflerini seviyoruz. Aldatilman seninle ilgili değil . Senin iyi niyetli olman da seni salak yapmaz. Karşına böyle bir sürü insan çıkacak belki.
    Ama iyi insanlar da var. Sabredersen bir gün onlarda karşına çıkacak. Ayrıca hayatta olmanız için bir eşimizin bulunması şartı da yok.
    1 -1 ... uzak diyarlarda evli barkli
  8. 79.
    Kısasa kısas yapması gereken yazar.
    Birine ver rahatla.
    (Kalbini)
    ... sadu
  9. 78.
    Beyler bayanlar bu arkadaşımız intihar başlığında paylaşım yapıp altına hoşçakalin yazdı bana da özelden hoşçakal mesajı attı elinizden geldiğince mesaj atın bir şey yapın numarasi kayıtlıysa moderatörler arasın.
    2 ... hellenicperson
  10. 77.
    Seviyoruz efendim kendisini koşturmaya devam.
    2 ... hellenicperson