bugün

Evet arkideşler..

Y o r u l d u m gari artikin..

Kederli hayatımda yeni bir sayfacık açacağım... Ve burdan ayrılarak ilk adımı atmış olacağım...

Nasılsa bir gün kara toprağa karışarak hepten biteceğiz aa dostlar...

Ne olursa olsin Ben sizinle hoş vakit geçirdim burada. Saygısızlığım olduysa affola...

Vedaları da hiç sevmem hee..

Hoşçakalın. Sağlıcakla kalınız...
Gidersen seni öldürürüm. Yok öyle bizi sözlükteki trolllerle bırakmak. Hiçbir yere gitmiyorsun!
Güle güle.
bazılarının aksine sözlüğe katkısı olan bir yazarın üzecek vedasıdır. bence o gitmesin siz gidin.
Travel eğer giderse gündem içeriklerini giren yazar kalmaz, zaten bu sözlüğü bir şekilde ayakta tutan 3 tane yazar vardır.
1 Travel gündem başlıklarını ve içeriklerini üretiyor, sözlükte de oldukça aktif bir yazar.
2 Saraca neredeyse tüm otomotiv sektörü ve savunma sanayi başta olmak üzere, genel bir içerik üreticisi aslında.
3 True 'de aynı şekilde günden başlıkları atıyor ve mutlaka her başlık altında bir adet enrty' sini görmek mümkündür, birde sözlükte en aktif olan yazar arkadaşımızdır.
Gitme sana koca buldum.
Traveler giderse sözlük için büyük bir kayıp olur, burada aktif 30 yazar olduğuna bakmayın bunların alayı trolldür ve vasıfsızdır sözlük için, örnek vermek gerekirse, hüsamettin mesela bunun nerede gördünüz bir başlık ile bilgi tanımı girdiğini adam troll işte, sözlük için olmasada olur, ana travel sözlük için değerlidir gündem başlığı ve tanımı giren bir arkadaşımızdır, gitmesi ile birlikte sözlük iyice trollerin yuvası haline gelir ve sözlük iyice sözlük olma vasfını yitirir diye düşünüyorum . Zaten günlük 20 aktif yazar var bu sözlükte gerisi hikaye günlük 1 enrty yada aylık birkaç tane enrty giren sözlük için hiçbirşey anlam ifade etmeyen yazarlardır, buraya 007, True, Saraca, Bi derdim var, gyaseddin, kafir cin (cano) kitapsız dinsiz kafir , hüsamettin kokorecsever , manyak olmaya karar verdim, oflu kafa koparan, frank gibi gün içerisinde aktif olan yazarlar lazım, bu iş iremga' nın akşamdan akşama birkaç enrty girmesi ile yürümez çocuklar, buraya gün içerisinde aktif olan yazarlar gerekiyor.
Ne yapıp ne edip travali ikna edin gitmemesi için, yoksa sözlüğün durumu vahim bunuda bilesiniz, hiç olmadık yerlerde eksiklerimiz var, başlığı bile açılmamış tanımlarımız var, bunu içerik üreten bir kardeşiniz söylüyor.
Yeni av sahaları bulmuştur.
görsel
Ne yapın ne edin travel arkadaşımızı sözlükte tutun.
desene bir yıldız daha kaydı gökyüzünden. güle güle eşkıya.
ibneliğin anlamı yok kardeşim, ne demek bırakıp gitmek.

bazı görüşlerimiz çok farklı olsa bile sevdiğim bir yazardır, gitmesini istemem.
Öncelikle günaydın arkadaşlar herkese. Şimdi de müsaadenizle traveler e soveyim;

Lennnn Sen kime sordun da gidiyorsun, yok öyle sıkıldım, gidiyorum, pes ettim, av buldum, bir kadın sevdim, Erkeğe yürüdümansmsks.

Derhal uyandığında dün için yazmış ol.

Adamı hasta etme.

Zaten hastayım bugün. Yakmayayim seni de, sözĺüğü de...

Evvveeettt.
Kendine iyi bak. Vedaları beceremem. Konunun anlam ve önemine istinaden;

görsel
yakalayın hiçbir yere gitmesin. kapatın bir başlığın altına, (bkz: karınızı banyoda yıkar mısınız) 1 hafta hapis kalsın da dersini alsın...
Sözlüğün sevilen yazarıdır, gitmemesini diliyoruz.
Bak sana şiir bile yazdım;

Gitmek kolaysa,
Dönmek fantaymış,
Dönersin sandım,
Lahmacun çıktın...

Tam senlik. Biliyorum. *
Evet.
görsel
gitme, aklında olanları buraya yaz, kimseler bilmesin diye kendine sakladıklarını paylaşmak istersen bana yaz. ya da daha büyük boy bir valiz alalım size. ama gitme.
Akepe doneminde gerçeklesen elim verici hadisedir nonoşlar. Bu siyasi islamcıların baskısına daha fazla mazur kalamadı için gitmeyi seşti kendisi. Umarım geri döner. Güle güle ışıklı dost, güle güle.
yine mi veda ediyo amk.
Sözlüğün çok renkli kişiliklerinden biriydi.
gereksiz bir veda. sözlüğe haber başlık ve entryleri üreten, verim katan bir yazar neden gitsin ki ? saçma olur.
(bkz: o güzel gaylar o güzel dildolara binip gittiler)
tamam yarın görüşürüz.