bugün

entry'ler (508)

özel mesaj almak isteyen yazarlar

BANA ATMAZSANIZ SEViNiRiM. TEŞEKKÜRLER.

sözlük kızlarına yürüyen erkek yazarlar ifşa

Şansa yazıyoruz resmen şerefsizim.

sözlüğün en aktif en iyi yazarları nın tam listesi

Sözlük içinde ilk defa bir listede adım geçti. Sanırım sözlüğü bırakma vaktim gelmiş.

ananın amı galatasaray

(bkz: ananızı siksin galatasaray)

recep tayyip erdoğan

"demokrasinin esas prensibi, halkın egemenliğidir. ama milletin kendini yönetecekleri seçebilmesi için yetişkin ve iyi eğitim görmesi şarttır. eğer bu sağlanamazsa demokrasi otokrasiye dönüşebilir."

Platon (sizin tabirle eflatun) bunu taa 2500 yıl önce söylemiş burada hala yok demokratik; diktatör değil diyenler var awk.

evlenilmemesi gereken insanlar

Yukarıda yazan hiçbir kritere uymuyorum ancak siz yine de benimle de evlenmeyin.

yeniden refah partisi

Ciddi ciddi Yozgat ve Urfa'da sağlam geliyorlar. Bayağı bir belediye alacağa benzeyen parti.

üniversiteyi bırakmak

Belli başlı üniversitelerde okumuyorsaniz yapılması gerekendir. Ne işin var Allah'ın Çorum'unda evladım?

pazar günü sözlükte takılan asosyal ezik

Ben değilim. Müze müze geziyorum, entelektüel birikiminiz olduğunu bilseydim sizinle tartışmak isterdim. Mutlu pazarlar.

30 yaşından sonra evlenen erkek

Evlenmeyecegim için asla içlerinde bulunamayacağım erkek türü.

her gün kaka yapmaktan bıkmak

Sözlüğe yapmayın yeter AMK.

karaçük

Karabük'ün yeni adı.

murat kurum

Var mı bir sorun? ben murat kurum. Sloganını her gördüğümde hunharca gülüyorum AQ.

sözlükte sohbet edilen insan sayısı

Sıfır. Ortamlardaki meşhur third wheel benim AQ.

sözlükte çirkin kız olmaması sorunsalı

Sözlükte kız olmaması sorunsalı..

kaslı olmanın sıradanlaşması

Kas yapmak Eğer ingilizce öğrenmek gibi sıradanlaşacaksa işimiz var demektir çünkü ingilizceyi geçtim halen Türkçe bilmiyor çoğunluk. Evet.

türk insanının en büyük sorunu

Sekssizlik.

durduk yere gelen evlenme isteği

"Regl dönemindeyim" demenin Türkçesi.

mehmet ali erbil

Ben de 1- öldü 2- çıtır sevgili yaptı sandım. Bu herifin sebekeliklerinin prim yaptığı memleketten kimse bir şey beklemesin.

asml nin yanında aselsan tai apple samsung hiçtir

Geert Wilders in Atatürk güzelleme nedeni tam olarak bu. Eskiden ASELSAN için odtü elektronik'in devamı denirken şimdilerde bu unvanı asml taşıyor. Yapacak bir şey yok.