bugün

entry'ler (579)

eski sevgiliyi evlenince bile unutmamak

Eylemin kendisi Başlı başına sicmak iken, Doğacak çocuğa eski sevgilinin adını vermekle iyice sivanabilinir.

diego simeone

Takımını ligte Real Madrid ve Barcelona'nın ardından 3. Büyük konumuna getirebilmiş ve onlarla mücadele edebilir hale getirmiş hocadır. Fenerbahçe Galatasaray'dan değil Real Madrid barcelona'dan bahsediyoruz burada, dünyanın belki de en başarılı iki takımı bunlar. Atletico Madrid simeone'den önce Galatasaray'ın kıl payıyla elinden kaçırdığı, neredeyse lig düşmemeye oynayan bir takımdı, hatırlatmak gerekiyor. Hepsini geçtim arda turan'ı dunya starı yaptı ve barca'ya kakaladi lan adam, daha ötesi mi var? Aykut kocaman dediğiniz adam bu defansif futbolu bilmem hangi ülkenin köy takımına karşı oynatıyordu, arada fark var sanki.

gs lilerin 20 yıldır turuncuyu sarı sanması

(bkz: turuncudan iz taşıyan tok bir sarı)

italyan erkeklerinin sozlukte yazar olmasi

Ho superato A2 livello oggi. Ciao sözlük kizları.

bu başlığa ilk aklımıza geleni yazıyoruz

Avrupa iyi hoş ama hala acı çekiyorum AMK.

3 lahmacun 1 cola 108 lira

Bodrum tarifesidir. Aksi takdirde büyük sıkıntı var.

avrupa vs amerika

Eğer herhangi bir alanda seçilmiş bir insansanız Amerika hakkınızı daha çok verir fakat aksi takdirde Avrupa'nın alacağı; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak Türkiye'ye yakınlık faktörü ile Avrupa'nın farkı açacağı karşılaştırma. Bir de bunların arasinda bazı yönlerden Amerika'ya, bazı yönlerden ise avrupa'ya benzerliği ile Kanada ve Avustralya vardır.

sosyal demokrasi

Avrupa ülkelerinin insani gelişmişlik endeksinde en yüksek noktalarda olmasına sebep olan ideolojidir. Bizde küçük beyinler tarafından PKK ile şununla bununla ozdeslestirilmistir. O sırada PKk: ben ne alaka AMK?

kılıçdaroğlu iyi adam lan

böyle dedik diye adam aday olacak la. üzgünüm marx ama haksızmışsın. aday olma kılıçdar!

sözlük kızlarının saçları

purple güzel kadın lan.
görsel

hayatın anlamsızlık ve boşluk dolu olması

bu adam iki üç gündür bu ve türevi başlıklar açıyor. bu yol yol değil beyler.

şu an çalan şarkı

khaled-aicha.
aicha, aicha, ecoute-moi!

türkiye 5 6 ay sonra nato dan ayrılacak

batı düşmanlığını vatanseverlik sanan malların yüz yıllık ıslak rüyasıdır.

sözlükte kimsenin entry girmemesi

ekşi'de de yazarım. oradaki de benim buradaki de. fakat aradaki fark, orada hitap edeceğim kesim burada yok. dolayısıyla orada seviyeli yazarken burada am göt meme takılıyorum. burası bir nevi ekşi sözlük'ün deep web'i anlayacağınız. yoksa ben yine aynı benim, değişen bir şey yok.

meclis lokantasındaki fiyatlara zam gelmesi

enflasyonun buraya bile yansıdığına delalettir. evet.

ne intihar edebilmek ne de hayattan tat alabilmek

Saatle ilgili gelen bir istek. (bkz: Entry ve nick uyumu) Uyuyunca geçer. Yani umarım.

seninle şöyle olabilirdik

Bu başlıkta caps paylaşan sözlük kızlarının çok büyük kısmına aynen katılıyorum. Ah be.

türbanlı kızla sevişmek

Kimse boş yapmasın, Normal bir kadınla sevişmekten gayet farklı bir hadise. Oradaki türban -bakin burası çokomelli- en azından kağıt üzerinde inancı simgelediği ve cinsellikle mesafe konulduğuna işaret olduğu için türbanlı bir kızla sevişmek zor olanı başarmaktir neticede ve zor olan her daim daha değerlidir. Politik dogruculuk kasmaya gerek yok. Bir gün denemeden ölmemek dileğiyle. Evet.

Ekleme: inancını insan gibi yaşayanları tenzih ederim.

türkiye den siktir olup gitmek

Kılıçdaroğlu sağ olsun, 15 Mayıs tarihinde ekşi sözlükte coşacak başlık.

tek cümle ile deli olduğunuzu belli edin

Uludağ sözlük yazarıyım. Evet.