1. 1.
  merkezi edirne'de olmasina karsin trakya bolgesinin bircok ilinde kampusu bulunan devlet universitesi.
  6 ... vernon sullivan
 2. 2.
  üniversite eğitimi tartışılır olsada öğrenciler için cennet sayılabilecek öğrenci ortamının bol olduğu(edirne) bi üniversite...
  5 ... ozg_eren
 3. 3.
  edebiyat bölümü öğretim üyelerinin saçını başını yolduğu h harfi ile soğuk ve sıcak savaş vermekten bıktıkları üniversitemiz.
  4 -2 ... sex pistols
 4. 2.
  birçok üniversiteye göre ortamı daha özgürdür. Edirnede iki kampüsü vardır. Biri ayşekadın yerleşkesi, burda M.Müh. fakültesi diğeri Güllapoğlu yer., tıp,eğitim, iibf,konservatuar ve yurt bulunur. Şenlikler berbat geçer. En ii bölümleri tıp, almanca öğr ve gümrük işletmedir.
  3 ... sipermanevra
 5. 3.
  Trakya Üniversitesi Rektörlük binası karaağaçta bulunur. Yapım yılı 1914 dür.Gitmek için Meriç ve Tunca nehirleri üzerinden geçilir.Tam bir üniversite kampüsüdür mezuniyet törenleri orada yapılır.Hatta öğrencilere yeni yerleşke olmasa idi dedirtir.
  3 ... yesillerik
 6. 4.
  http://www.trakya.edu.tr/ adresinden sitesine ulaşılabilcek bilim yuvası. sitedeki döner sermaye butonu ise ilk görüste nasıl yani? demenize sebep olup, tıkladığınızda ise okula gelir saglamak acısında iyi fikir olduguna kanaat getirirsiniz.
  2 ... pamuk proton ve 7 elektron
 7. 5.
  ajdarın makine mühendisliği bölümünden mezun olduğu üniversite.
  5 -1 ... zlatan1937
 8. 6.
  Tekirdağ il sınırı içindeki kampüsleri Tekirdağ namık kemal üniversitesi dekanlığına bağlanmıştır.

  edit: bu entrynin eksi girilcek yerini lütfen özel mesaj ile belirtin!
  9 -4 ... zlatan1937
 9. 7.
  bu sene eğitime başlanan ahmet karadeniz yerleşkesinde herşey berbattır. tek güzel yanı kimsenin birbirini tanımıyor olmasıdır. böylece birazcık lise havasından kurtulunur. ilk tasarlanan halinde binaya havsa yolundan bağlanılacağı için tüm girişler o taraftadır. lakin daha sonra aradan otoban geçmesiyle otoban tarafından yol bağlanmıştır ve okula kantinden girilmesi farz olunmuştur. insanın her seferinde ama her seferinde otogar arabalarına atlayıp gidesi gelir uzaklara... bu sene bünyemize aldığımız prof. dr nevzat ilhan a sevgiler buradan. *
  3 ... sicktear
 10. 8.
  makina mühendislerinin, dağ başına taşınmasıyla kendisine üzüntülü olduğu üniversitedir. :( genç beyinler hergün dağ taş aşmaktadırlar.
  (bkz: http://www.youtube.com/watch?v=xWtMbW9gsc0+)
  2 -1 ... alperenenen