bugün

görsel

paylaşımına tepki gösterdiğim için beni küfür edip engellemişti. Görevden almanız için daha ne yapması,söylemesi gerekiyor? hala bu şahsi neden akademisyen olarak tutuyorsunuz?
"üniversite sana gelmiyorsa sen üniversiteye git" fikrini ateşlemiştir.
Kekolar gelin kaave ısmarlayayım size.
edirnede bir üniversite.kızları da çok azgındır, bands'in tuvaletinin dili olsa da konuşsa.
2014-2018 arası okuyan kızların yarısına çaktığım üniversitedir.
Mezun olduğum üniversite. Trakya bölgesinin öğrenci ihtiyacını karşılayabilir. Her şehirde üniversite projesine karşı olduğumdan Tekirdağ ve Kırklareli şehirlerinde yer alan üniversiteler gereksiz. Trakya bölgesinde yaşayan ve şehirlerine uzak bir yerde okumak isteyen öğrenciler uygun koşullar sağlanarak Trakya Üniversitesinde toplanabilir. Zaten Anadolunun şehirlerinden de kontenjan kapsamında öğrenciler bu üniversiteye yerleştirilir. Öyle önüne gelen de üniversite okuyacak diye bir şey yok. Nitelikli insanlar üniversite okusalar yeter. Bu ülkenin başka branşlarda da çalışacak işçiye emekçiye ihtiyacı var.
Trakya Üniversitesi ülkemizin Balkanlara açılan kapısıdır. Tıp,mimarlık ve güzel sanatlar fakültesi eğitim açısından baya iyidir. Eğitim fakültesi idare eder. Eğitim fakültesinde dersinize giren prof sayısı çok azdır. Trakya Üniversitesine bağlı meslek yüksekokulları iç açıcı değildir. Bu meslek yüksekokullarına giden öğrencilerin çoğunluğu zaman geçirmek, iyi kötü bir diplomaya sahip olmak,askerliği uzatmak amacıyla giderler. Bir de ileri doğru eğitim manasında bir etkim olursa bu üniversitenin bir yerleşkesine Trakyalı olması babında bir Spartaküs heykeli kondurmak isterim.
Kaydolup da bi türlü gidemediğim üniversite.
edirne'de kurulu olan devlet üniversitesi. ahmet hocamın görev yaptığı üniversitedir aynı zamanda.
küçük anadolu üniversiteside denilebilir., öğrenci şehri tadında, trakyanın güzide ünivesitesidir. kampüs her ne kadar şehir dışında olsa da geç saatlere kadar servis olması sorun yaratmamaktadır. gece hayatı hızlıdır. geleceğin üniversitesi olacak. not edin.
Geçme notunun 60 olmasıyla öğrenci sayısında düşüş yaşanan üniversite.
önümüzde ki 4 yıl boyunca eğitim göreceğim okul bu okulda okuyan arkadaşlar varmı?
Okuyan arkadaşlara 1kaç sorum olacak üniversite öm bekliyorum.
Bugün (bkz: çağan ırmak) 'ı ağırlayan üniversite.
makine mühendisliğinde 8 adet profesör ve neredeyse bunun 2 katı kadar doç. ve yardımcı doç. bulundurmaktadır. ama acaba balkan yerleşkesi güzel midir? yazmayı düşünmüyor değilim.
yaz okulu yapacağım üniversitedir.
bilenler orada okuyanlar bilgi verebilirse sevinirim.
zamanında bizim de bitirdiğimiz üniversite. şimdi balkan yerleşkesinin olduğu yerdeki fakülteler hep dutluktu.
Öğrenci açısından oldukça rahat bir üniversitedir. ama siz derseniz niye bir odtü boğaziçi değil?
Adama sorarlar edirnespor niye barcelona ayarında bir takım değil ?... işte aynı sebepten.
o okulları kazandınızda yolunuzdan mı çeviren oldu?
sarayiçi yerleşkesinde yaşama mücadelesi verdiğim üniversitedir.
10 yıl sonra sınava girip, uluslararası ticaret bölümünü 4. sıradan denk getirdiğim güzide üniversitelerimizden biri.

hiçbir şekilde hazırlanmadan girdiğim bir sınavdı. bir arkadaşımın ısrarı üzerine girmiştim ve aldığım puanı görünce tercih yapmak istedim haliyle.

izmir'den istanbul'a pek yetişemiyorum. istanbul'a olan yakınlığı sebebiyle gidip okumayı düşünüyorum.

işin tuhaf tarafı da daha önce 2-3 kez edirneyi komple gezmiş olmam. ilk kez 2007 yılında gitmiştim keşan erikli'ye ve daha o zamanlar hissetmiştim hayatımda bir yeri olacağını sanki...

keşan'da yaşayan, okuyan ya da bilgisi olan arkadaşlar genel bir bilgilendirme yaparsa çok sevinirim. özellikle kiralar, yaşam kalitesi, hayat pahalılığı gibi öğrenmek istediğim detaylar var.
yazılıp gidilmesi muhtemel üniversitelerden.
hakkında bilgi almak istediğim üniversite. mümkünse mütercim tercümanlık.
şu an almanca öğretmenliği eğitimini aldığım üniversitesidir. edirne'de bulunur ve diğer üniversitelere göre ortamı çok rahat olan okuldur. eskişehir kadar olmasa da ortamı baya iyidir. öğrenci şehrinde bulunur. sevdiğim okulumdur.
sarayiçi yerleşkesiyle gönüllere taht kurmuş sikko okul.

nasıl da okuyabiliyorum burada, pes doğrusu...
Hayatımda yaşadığım en büyük pişmanlık Edirne Trakya Üniversitesinde okumaktır kısacası her yönüyle amatör.Verdiği kararlar birbiriyle tutarsız dekanlıgı beş para etmez sözde gelişmiş bir üniversitedir.Şöyle ki muaf oldugum dersler konusunda olumlu karar verilmiş daha sonra nedensiz bir şekilde derslerden muaf edilmedim
Kısacası Türkiyenin en kötü üniversitesi trakya üniversitesinden iyidir.
gereksiz öğrenci topluluğudur.

lanet ediyorum bu okulda okuduğum için, hele sarayiçi yerleşkesindeyseniz hemen tuncadan atlayın.

(bkz: baldizim perdeyi takmayinca ben baldizima).