bugün

2011 modeliyle herkesi heyecanlandıracak takım.
bu sezon 5 mayısın rövanşını alacak gibi görünen klüp, alırsa gönlümde ikinci klüp olarak duran trabzon yerini bayaa bir sağlamlaştıracak.

not: anti fenerli değilim, trabzonsporu çok seviyorum. en azından şenol güneşe fatih terimden daha fazla itibar gösteriyorum.
hadi aslanım, hadi fırtınam. hadi gözümün çiçeği, evimin güneşi, memleketim, yerim yurdum. al intikamını. al.
http://www.youtube.com/watch?v=FKj1yL7muUM
fenerbahçe'yi şampiyonluktan etmek üzeredir.

(bkz: 16 mayıs 2010 fenerbahçe trabzonspor maçı)
fenerbahçe'nin şampiyonluğunu elinden alıp bursaspor'a hediye eden karadeniz takımı. şike yapacaklar iddialarına sert bir tokatla yanıt vermiştir.
yılların intikamını alan takımım. çok şükür.
2009-2010 sezonunun yıldızı.
intikam için 15 yıl sabırla beklemiş, sanki bunun gerçekleşeceğini hissetmiş gibi devre ortasında şenol güneş'i getirmiş, bu geceki maçla tarihe geçmiş takım. bir anadolu takımını daha şampiyon yaptı. harbiden bir "halk takımı" imiş.
teşekkürler fırtınam... bugün, intikamını acıtarak aldığın için. bizleri mutlu ettiğin için. seni hep sevdim.. eti sıkı sevgilim.
bursa'nın şampiyonluğunu belki de bursa'dan daha çok istemiş takımdır. ne de olsa anadolu takımıdır. helal olsundur.
alnından öpülesi takımdır. son şakasını yapmıştır fenere.
(bkz: şeref)
helal olsun trabzona fbyi hem kupadan hem de şampiyonluktan etti, büyüksün trabzon.
kupadan sonra ligde de fenerbahçeyi derin üzüntüye gark etmiş takım. takımım, anadolunun gururu.
5 mayıs 1996 nın initikamını feneri iki kupadan ederek almış takımımdır. aşktır, sevdadır, başkaldırıdır, devrimdir. *
iki maçta fenerin elinden her şeyi alıp götüren takımdır.
(bkz: onurlu trabzon un onur lu kalesi)
istanbulda olduğum 4 sene içinde bir derbi bile kazanamayarak bana formamla okula gitme klişesini yaşatamamıştı. ama şimdi iki haftada fenerbahçeye yaptıkları bu muamele ile bir nebze kendini afettirdi. helal olsun anadolu kaplanı.

rahmetli kazım'ın da dediği gibi "Benim Trabzonspor sevdam lokal bir olay değildir. Eger bir takımın pesinden kosulacaksa, bu bana gore Trabzonspor olmalıdır. Trabzonsporlu olmak ayrıcalıklı ve elitist bir durumdur. Trabzonsporu, istanbul hegomonyasına karsı ayakta duran, direnen tek takım oldugu için seviyorum..

Eğer kendimizi üç büyük kulübün yanında dördüncü kulüp olarak adlandıracaksak, alınacak şampiyonlukların da bir anlamı olmayacak"

ula bu lig de biz da varuz biz da varuz...
kaç yıllık ömründe, diğer takım taraftarlarınca da hiç bu kadar sevilmemiştir herhalde.

valla seviyoruz. helal sana trabzon!
şampiyonluğu fenerin elinden alıp bursaya veren abimizdir. günün önemi ve anlamıdır. eywallahdır.
''Engin'' duygularla yaşayanlar , ''inan''cını asla kaybetmezler, ''Onur''lu bir şekilde savaşır ve''Umut'unu asla yitirmezler,''Güneş'in yardımıyla,''Egemen''liğe ulaşırlar.
onurlu takım. lige havlu atmasına rağmen saraçoğlu'nda 10 numara direnmiş fenerle berabere kalıp ve bursa'yı şampiyon yapmıştır.

- volkan'a gol atarak şenol güneş, gol yememe rekorunun kırılmasına izin vermedi.
- başka bir anadolu takımının şampiyon olmasını sağladı.
- 96'da kaçan şampiyonluğun öcünü aldı.
anadoludan 2.tükiye şampiyonunun çıkmasını sağlayan takım. helal olsun.
5 mayıs 1996 trabzonspor fenerbahçe maçının intikamını 16 mayıs 2010 fenerbahçe trabzonspor maçı ile almış türkiye ve lig kupasını fenerbahçe'nin elinden almış karadeniz fırtınası !
güncel Önemli Başlıklar