bugün

dizel otomatiğinden uzak durulması gereken japon otomobili.
Ötv indirimiyle beraber peynir ekmek gibi satılan araba. Şu an hiç bir bayiide 2018 model corolla yok. Alayı satılmış.
herkes corollayı daha üst sınıf olarak bilir ama benzer özelliklerde corolla ve aurisi karşılaştırdığınızda auris daha pahalıdır. vardır bi bildikleri.
beklenen 12. nesil sedan kasa 2019 ilk çeyreğinde çıkacak olan toyota modeli.

göz atın. ben hayran kaldım.

https://www.youtube.com/watch?v=-dNOSGI8k6k
1,33 olanları çekmiyormuş. öyle diyollaaaa.
Otomatik şanzımanında vites geçişlerini iç organlarınızda hissediyorsunuz. Çarpışan oto gibi falan, ne güzel. *
sevgililer günün kutlu olsun mi amore.
140.000 tl'den piyasaya sunulmuş.
yeni kasasının dış ve iç dizaynını çok beğendim lakin neden navigasyon konulmadığını anlamadığım dünyanın en çok satan otomobili.

opsiyonlarda bile yok. öyle bir arabada torpidoda telefonla yol gitmek yakışı kalır mı şimdi. adam en boş versiyona bile kablosuz şarj alanı koymuş ama elzem olan navigasyon özelliğini medyaya yerleştirmemiş. gerçekten çok ilginç. ayrıca versiyon isimler neden tamamen değişti onuda anlamadım.
En ful olanı 175 binlere kadar çıkıyor yanlış bilmiyorsam.

1.8 atmosferik motorla hibrit versiyonu ve 1.6 atmosferik versiyonu var. Dizel yok sanırım. Hibrit olanda 1.8 litre bana fazla geldi. Bir önceki kasaya 1.33 motor koyan adamlar şimdi 1.8 litre makine koymuşlar.

iç tasarımı beğenmedim. Minimalistsen minimalist kal. Modern tasarıma geçiyorsan da adam gibi düzgün bişey yap. Ekranı yukarı almış ama hala klasik çevirmeli radyo düğmeleri gibi tasarımlar falan... Bence hayal kırıklığı.
2019 hybrid modelleri harika olan modeldir.

150.000 tl bir araca verilecekse kesinlikle orta üst sınıf anlamında bu araca verilmelidir. hem motor, hem emisyon hem hybrid teknolojisi. üstelik için de oldukça geniş.
araçlarında artık stepne vermeyen dünyanın en çok satan modeli.

onun yerine bagaj altında güzel bir alan bırakıyor ve lastik tamir kiti veriyor.
Corolla'yı corolla yapan model budur.
Diğer modeller hala bu modelin ekmeğini yer.
görsel

Son kasalarda ford focus aldı yürüdü beyler, corolla mı kaldı.
hibrit seçeneğiyle sunulan yeni kasada toyota harika bir iş çıkarmıştır.test sürüşünde deneme fırsatım oldu,güvenlik sistemleri gerçekten güzel ve şehiriçi yakıt tüketimine hayran kaldım. önceki kasa kullanıcısı olarak biraz da kıskandım diyebilirim * konfor,dayanıklılık ve güvenlik istiyorsanız corolladan vazgeçmeyiniz efendim.
90 yılında o zamana kadar ithalatta kısıtlamalar nedeniyle işçi permisiyle gelen hurda arabalara mahkum ve alışmış tüketiciye tam anlamıyla çağ atlatmış arabalardır diğer Japon markaları ile birlikte. Saygıyı hak eder bu bakımdan.o yıllarda alman arabalarından da üstün kalitededirler çünkü abd standartları o yıllarda avrupanın önündeydi. .
Kaputu değişmiş olanı alınır mı acaba diye merak ettiğim markadır. https://www.sahibinden.co...-99-terra-738232516/detay bilenler fikir verebilir mi?
alınır ama ekspere sokmadan alınmaz. şaselerde direklerde işlem yoksa, biraz da fiyat kırılarak alınır.
Toyota'nın tek tutulmayan serisi terra'dır. Kaput değişmesi değil de terra olması problem bence.
ikramiyeyi yeni çekmiş emekli arabası efenim.
imam arabası.
bunun eski modelleri 9-15 bin arası.
keko tayfa şahin ve doğan'a bineceğinize alın bunu işte.
90 model, karbüratörlü 115 beygir. oldukça iyi bir motoru vardı.
taş gibi sımsıkı dimdik arabadır. tamirci yüzü görmez.
Dünyanın en çok satılmış otomobili.
1966 yılından günümüze kadar satış rakamı 44.1 milyondur.
Toyota candır. Gerisi heyecandır.