bugün

Fiyatlarının düşmesi beklenen aksine zamlanan güzel bir arabadir.
Türkiye ve ortadoğu yollarına uygun olduğu içinçok satılan arabadır. Sağlamdır, kolay kolay problem çıkarmaz ama estetik değildir. Biraz kütüktür.
"ne kadar az ıvır zıvır donanım, o kadar az problem" anlayışının neticesi olan araç.

ben bunun neyini seviyorum biliyor musunuz; bisiklet gibi amk. 1200-1300 kg lik araç git desen gidiyor, dur desen duruyor, dön desen dönüyor.
dünyanın en çok satan arabalarından.

2017 corolla gün yüzüne çıktı. 16 ve 17 yeni jant seçenekleri. 9 farklı renk seçeneği bunların 3 tanesi yeni platinum pronze, tokyo red and earth bronze. toyota safety sence paketide araca eklenmiş. ayrıca ön led aydınlatma ve arka stop grubu da led olmuş. bence çokta hoş durmuş. makyajdan fazlası geliyor.

görsel

görsel
3 ay önce yeni yılda 52.000 tl ye boşu satılan araba.

Kartala döndü her fakirin altında bir tane.
memur arabası.
97-98 modellerine yurdum uyanık insanının efsane kasa diyerek 29.000 tl istediği araçtır.

http://www.sahibinden.com...rice_desc&a5_max=1999
Son model otomatiklerinde vites geçişlerini çok hissettiriyor. Acemi bir ergen kız vitesi değiştiriyor sanki.
güzeldir hem kasa hem de yakıt tüketimi açısından binilebilir bir götürgeçtir.
yıllar geçse de fiyatı düşmeyen araç.

eski kasa olanları yani.

fazla tutuluyo.

iyi mi kötü mü,

alacaklar için kötü.
görsel
ae86 modeli efsanelere konu olabilecek bir arabadır.
görsel
görsel
görsel
Öğretmen kişilerin genelde bu ve benzeri araçları kullandığı araba. Onu da yıllarca çalışıp ancak öyle alabiliyorlar.
araç japon usta, sıkıntı yok.
NFS Underground 2' de güzel viraj alan bir arabadır.
garantisi bitmiş ve servis yüzü görmeyen 2003 model araba için, istanbul merkezden aradılar. Hava yastığı çalışma mekanizmasinin garanti kapsamında değiştireceklerini ve servis için randevu oluşturdular. Sonuç, gerçektn değiştirdiler.
ilk aracım 1.3 Lpg'li 1999 model corollaydı ve çok memnundum kendisinden bir hata yapıp sattım ve model yükselttim nedendir bilinmez ama o ilk aracımı hep özlüyorum bir kez bile başımı ağrıtmadı kendisi , seni çok özledim yuvarlak gözlüm :(.
görsel
özelliksiz olmasına rağmen c sınıfının en çok satan aracı.
piç kasa olanları makbul olan arabadır.
görsel
Adını duyduğunuz anda otostop çeken güzel kız görünümündeki kel ağbili reklamı hatırlıyorsanız, hatrı sayılır yaşınız vardır.
segmentteki rakiplerine göre arka diz aralığı en geniş olan, dünyanın en çok satan arabalarından.
bu arabayla birlikte auris'e de bakmıştım 3-5 yıl önce. auris'in arka diz mesafesinin bundan daha geniş olduğunu öğrenince çok şaşırmıştım. bu daha geniş gibi görünüyor ama değil.
94ten beridir tmmt sakarya'da üretilen japon marka otomobildir.