bugün

2010`da gösterime girmesi planlanan anime serisinin son filmi. şerif woodyi yine tom hanks seslendirecek.
büyük sevinç yaratan olay. küçüklüğümdeki kadar iyi olması dilekleriyle. ülkemizde 3 eylül 2010da gösterime girecek.
teaser trailer' i de aynı ilk 2 filmi gibi harika hazırlanmış olan pixar filmi. 10 numara olacağından hiç şüphem yok.
uzun zamandır "bir an önce çıksa da izlesek" denilebilecek tek animasyon.
2 temmuz 2010'da 3d olarak vizyona girecek, 10 yıldır beklenen devam filmi.

kaynak: http://www.uip.com.tr/film_detay.asp?id=212&pg=1
müthiş müthiş müthiş! beklemesi bile heyecan verici. benjamin diyor bas parayı erken girsin vizyona cool. dur be cool!

1995 yılıydı, 13 yaşındaydım. aslan kral'dan çok etkilenmiş ve üstüne animasyon çıkamaz lan demiştim. he gerçi çıkmadı da, lakin toy story'nin bıraktığı tat bambaşkaydı bende. bi kere çok gerçekçiydi, oyuncakların duyguları olduğunu gösteriyordu veletlere, kırmayın diyordu, ben çok kırıyordum oyuncak, ne de olsa milyonlarca oyuncağım vardı, ama o filmden sonra tek bir oyuncağıma bile bi daha dokunmamıştım. filmden o kadar etkilenmiştim ki kapı aralığından izliyordum la acaba hareket edecekler mi? diye.

şimdi 3.sü geldi çattı, kaç sene oldu yahu! bravo pixar. hiçbir şey bu kadar sevindiremezdi belki beni, trailer'ı izlerken müthiş duygulandım. andy büyümüş, koca adam olmuş, yıllar ne çabuk geçiyor yahu.

edit: ha ayrıca ekşi'de penguen adlı yazar filmin alice in wonderland gibi çocuk filmi muamelesi göreceğini belirtmiş. e gişe için mecburen olacak bu, lakin m.ali erbil ve haluk bilginer yine dublaj yapacaklarsa türkçe izlenir bu film arkadaş. pek takılmayın yani.
en sevdiğim çizgi film serisinin 3. filmidir. vizyona girer gitmez gitmeyi düşünüyorum.
gidip mutlaka izlenilmelidir. sabırsızlıkla bekliyoruz.
aşkı memnu gibiyse çocukların pişikolcisi bozulabilir.
fragmanlarından anlaşılıyor ki yine yardıracak bir film olmuş. * ailecek izliyoruz, şaka değil cidden ailecek izliyoruz annem, babam, kardeşim falan izliyoruz hepbirlik *
imdb'de şu anda 8. sıradadır. birkaç güne kadar ilk beşe girecek gibi.

ben daha izlemeden ilk beşte kalmıyacağından eminim. kesinlikle aşağılara düşecektir ama filmin bu kadar iyi oy alması bile, bizi yine yardıracağının göstergesidir.
Woody ve Buzz, sahipleri Andy’nin günün birinde büyüyeceğini kabûllenmiş durumdadır. Peki o gün gelip çattığında ne yapacaklardır? Serinin üçüncü bölümünde Andy, üniversiteye gitmeye hazırlanmakta, sadık oyuncakları ise belirsiz gelecekleri yüzünden endişe içindedir.http://www.izlesene.com/v...ikayesi-3-fragman/1209763
imdb'de 7 sıraya kadar yükselmiş film.

türkiye'de gösterim tarihi 2 temmuz'dur.
http://www.facebook.com/v...video.php?v=1538648225451
cilve ile birleştirilmiş bir çizgi film.* *
hüngür hüngür ağlatan filmdir. nasıl bir animasyon insanı ağlatır ki hem de hüngür hüngür demeyin. eğer ilk filmler çıktığında siz de benim gibi bir çocuktuysanız izlerken anlayacaksınız. o filmi izledikten sonra oyuncaklarımı gizli gizli izleyip, konuşup eğlenirken yakalama çalışmalarım olmuştu hep. * sonrasında da büyüdük, oyuncaklarımızı attık bir kenara. ama hiçbir zaman onları başkasına vermedim. hala çocuklarıma saklarım. eski püskü oyuncakları çocuklarım sever mi, ister mi bilemem ama bu filmi izledikten sonra iyi bir şey yapmış olduğumu anladım. * ama filmdeki o içtenlik anlatılamaz. andy ve woody'nin ayrılış sahnesi özellikle en ağır sahnelerden bile daha çok koydu. çünkü orada oyuncağını değil de çocukluğunu, masumluğunu bırakıp hiç bilmediği bir dünyaya adım atan bir genç vardı. hepimiz geçtik o dönemlerden. çok güzel olmuş kısacası. *
seslendirmelerini bihter ve behlül'ün yapacağı filmdir.
yastıkta var mı acaba?
filmde barbie karakterini beren saat, ken karakterini ise kıvanç tatlıtuğ seslendirmektedir.
imdb de 9.2 puan gibi bir hayvani puan almış bu kadar mı güzel yavvv?

izlemek lazım...
barbie ve ken'i kıvanç tatlıtuğ ve beren saat'in seslendireceği film..
orijinal ismi Toy story olan animasyon serisinin tutulması üzerine üçüncüsünün çekilmesi ile serinin bu filmine konulan ad.
dublajında kıvanç tatlıtuğ ve beren saatin de yer aldığı toy story serisinin 3. filmi.
türkiye için gösterim tarihi 2 temmuz 2010'dur.
4 gözle** beklediğim, serinin 3.filmi.
serinin bir önceki filminde 11 yıl sonra çıkmasına rağmen aynı etkiyi yaratacak film.
kesinlikle 3d falan izleyip para vermeyin bu filme. film öncesi çıkan reklamlar daha 3d'ydi. Hakikatten güzel değil, imdb puanı da tamamen hatıraların hürmetine 10 puan veren 90'larda çocuk olan kuşağın eseri. Yoksa samimi söylüyorum para verilip 3d izlenmez, komik değil kimse kimseyi kandırmasın. he filmin başlarında benim de gözlerim doldu andy'nin o tıfıl hallerine ama maksat anıları tazelemekse ben de parliament sinema kulübü reklam teaser'ı, susam sokağı giriş introsunu yapayım bana da 15 kağıt verin arkadaş.