no 1 efsanedir. gerisi de güzeldir, hoştur ama no 1 en güzeldir, çok güzeldir, olsa da yesektir gece gece. ama büssürü böyle 30 tane olsa da 30 tane yesektir.

( ben açım galiba)
firma sahipleri malt bira üretimine geçerlerse deneyeceğim ürünlerdir.
Glikoz şurubu içermemesinden dolayı ürünleri ilgimi çekmiştir.

Denedim sevdim.

Türk malına destek. Makul fiyata bu kadar kaliteli ürün piyasada yok.
reklamla şişirilmiş diğer markalar gibi değil insanın içini baymıyor fiyat ve kalitesi çok iyi sadece patatesli keki hariç. inşallah hep böyle devam ederler.
Tahin helvası der domalirim.
migros kampanyalarını incelerken, torku sütlü içecekler dikkatimi çekti. bugün torku cafe latte alıp denedim. tadı harika..
Kaliteli vr ucuzdur...
buğday çıkıyo la içinden
aşırı organik.
Türk malıdır , kalitelidir . Sütleri ve yoğurtları önerilir .
Fiyatları diğer markalara göre yüksek olan ve çoğu markalardan kalitesiz olan bir marka.
rte nin ortak, akp li vekilin sahibi olduğu ürünlerdir. bugünde reklamı yaptı adam. asla ağzıma bile sürmem.
Almayan memurlar hakkında işlem yapılmalı dediğim ürünlerdir. Bu arada no on ve torku banadayı beraber tüketirseniz atom etkisi yapıyor. iki saat oldu hala benchte 100 kilo basıyorum.
Sürekli indirime girerler çünkü alan olmuyor. Fiyatları yüksek ve kalitesiz ürünleri var millet niye alsın. Şeker pancarı deyip milleti kandırıyorlar bir de * .
çikolatalı ruşeymli bisküvisi hariç hiçbir ürününü beğenmediğim abur cubur markası.
toz şekerleri güzel . torku üzüm suyu içtim , çok beğendim .
ürünleri fena değil .
Hükümet destekli mi bilmem ama limonatası güzel olan firma.
fiyatları pahalandı, almıyorum.
torku tüneli diye yanlış okudğum ürünlerdir. tercih ettiğim söylenemez.
Diğer markalara nazaran fiyatları yüksek olan bir markadır.
Piyasaya ilk çıktığında destekleyip nerdeyse tüm ürünlerini alıyordum. Sonra ne olduysa eski kalitesi kalmadı. Şuan sadece süt ve şekerini kullandığım marka.
ilk zaman baya iyiydi şuan yoğurdu falan batırmışlar.
ozellikle almıyorum. basindan beride almadim. bir marka urunlerinin kalitesiyle değil de yerliyiz milliyiz bir el atin, destek verin biz kazanalim ağalar diye reklam yapiyorsa direkt antipati olusuyor bende.
ilk çıktığında o kadar kaliteli gelmişti ki bana diyordum bunlar ne üretse alınır ama sonradan sonraya öyle olmadığını gördüm yoğurdunu misal hiç tavsiye etmem gidin dost alın o da Türk malı.
ilk piyasaya çıktığı zamanlar birilerinin tavsiyesiyle salamını almıştım. yarı mideye yarısı çöpe gitti. bir daha da torku markasına elimi sürmedim.
püskevit haricinde hiç bir şeyini almadım

şimdi püskevitlerini de almıyorum

pahalı

lan hacı yerli dedik, milli dedik

gel bizi dik demedik ya.