Kesinlikle tüketilmeli enfes tadları var ve yerli üretim olmasına rağmen ucuz glikoz şurubuda içermemektedir.
(bkz: torku banada) nutellayı döver ezer geçer. Insanin içini yakmayan çikolatası var.
tadı tuzu olmayan ürünler.
türk malı ürünlerdir. örneğin nutella yerine torku bana da gayet güzel bir alternatiftir.
hepsi birbirinden güzel olan ürünlerdir.
sırf türk malı diye tüketildikten sonra ucuz çikolatayı andıran tadıyla kendinden sogutan ürünler.
krem çikolatası nutellaya beş çeker.
torku no.1 piyasadaki en güzel gofrettir.
Sürme çikolatası nutellayı döver .
içinde sadece glikoz şurubu yerine toz şeker kullanılmasından başka iyi yanı yok.
krempare sürme peyniri çok mükemmeldir. küp şeker de torku dur bizde. öğrenci dostu bunlar aq. ama az daha ucuzlarsa bim den daha çok iş yaparlar.
cemaatci tayfaya ait olmasına rağmen güzel ürünleri var.
ürünleri lezzet olarak çok güzel ama isimleri çok baştan savma.

Kalite harika fakat pazarlama yerlerde.
Hoşbeşe benzer bi gofreti olan ama tadi hoşbeşten daha guzel bir tada sahip olan gofrete sahip marka.
Ülker'den ve onun ürünlerinden kat kat milli ürünlerdir.
Sermayesi %100 türk emekçisi ve kooperatifidir.
(bkz: Hocalı katliamında ermenilere yardım eden ülker)
Dandiktir yemeyelim şimdi birbirimizi eti desen neyse de.
hiç yemediğim markadir. ülker gibi fason çalışmayan %100 türk şirketidir.
Bir şehir efsanesidir, aramaya kalkarsanız kendinizi Konya'nın derinliklerinde bulabilirsiniz.

Cidden merak ediyorum nasıl şu zıkkımlar diye ama hiç yok piyasada. Eti Tutku ile devam anlaşılan...
ben beğeniyorum..
tadı güzel, kaliteli ve doğal olan ürünlerdir. tüketilmesinde dinen bir sakınca görülmemektedir. caizdir.
Torku filmi istiyorum bulamıyorum. Nerede satılır bu torku ürünleri? Alt tarafı bi gofret bi püskevit yemek istedik. Yok ama bulamıyoruz
Yerli üretimin bir numaralı ürünleri. Severek ailecek izliyoruz mehmet ali bey.
yerli olması es geçilse dahi kalite olarak diğer markalardan daha iyi ve sağlıklı ürünler çıkaran marka.
Erdoğan'ın fabrikalarında üretilir yemeyilim yedirmiyelim.
80 gün dayanırsak belki hükümet düşer.
kalite ise kalite. lezzet ise lezzet.
ülkesi için çalışan firma. destekliyorum.