bugün

Torku'nun piyasaya sürdüğü yeni şarkuteri ürünü.
fındıkların kendi yağı ile çikolata yapan kuruluşun kendi yağında pişmesi beklenen sucuğudur.
Acaba onu da mı pancar şekerinden yapmışlar diye düşünmeden edemediğim torku ürünü.
tadından yenmeyecek sucuk.
Dünyada ancak bir türk firması yaptığı işten bu kadar farklı bir sektöre girebilir.
Not. Herhalde sütten kesilen ineklerin etleri ile yapılan sucuk olsa gerek.
tadından yenecek sucuk.
dünyada ancak bir türk firması yaptığı işten bu kadar farklı bir sektöre girebilir.
not. herhalde sütten kesilen ineklerin etleri ile yapılan sucuk olsa gerek
tıpkı casper'ın bilgisayardan telefona geçiş yapması gibi yada Shell'in deniz kabuğu toplarken şans eseri petrol bulmasıyla aynı şeydir...
denemedim ama eminim tadı güzeldir.
ülkenin en modern et ve süt entegre tesislerinde üretilen, pahalı ama enfes lezzette sucuk. şeker, çikolataya fazla takılmaya gerek yok. torku orta anadolu'daki potansiyel doğrultusunda gıda sektörüne geniş yelpazede gitmeyi tercih etti. raad olun gençler.
henüz tatmadığım ama torku nun kalitesine güvendiğim için güzel düşünceler beslediğim sucuk markasıdır. içine şeker atmışlardır diye espri yapan arkadaşlar torku nun içinde kullanılan maddeler yüzünden kola işine girmediğini unutuyorlar torku her şeyden önce kaliteye önem veriyor ilçemdeki fabrikayı bana mı anlatıyor sunuz?
Helvaya benzeyecekse hic almayalim.
Kendi sucuğunu kendi yapan ve istisnasız herkesin ömrü hayatında yediği en lezzetli sucuk olarak beyan ettiği, tabir-i caizse bu işten anlayan bir Anadolu çomarı olarak genel anlamda sucukları üçe ayırırım.

1-cumhuriyet, Şahin gibi kaliteli olarak algılanan köklü markalar.

2-asli işi başka gıda ürünleri üretmek olup da şarküteri ürünlerini yandan üretiyor izlenimi veren Pınar, Aytaç, Torku gibi markalar.

3-büfelerde yapılan tosta konulan tavuk artıklarından yapılan sucukla uzaktan yakından alakası olmayan şeyler.

Bu işin guru'su olarak samimiyetle söylüyorum ki Torku sucuk fabrikasyon markalar arasında kafaya oynar. Belki benim yaptığımın bi tık altı deyim o derece. Alın yeyin la gardaş.
lezzetinden dolayı bu akşamki iftara almak istediğim sucuk. sırf bunun için yumurta kırıyor insan.
Bana bozuğu rast geldi herhalde yiyemedim ne kötü baharat karışımı kimseyi suçlamayı sevmem ama a-101 bir daha almam.
Kendinizi ve sevdiklerinizi seviyorsanız, sağlığınızı düşünüyorsanız uzak durun.
Amma şişirdiler bu torkuyu da zaten.