(#18349248)
(#18348906)

Bildiğiniz tipik din tüccarı. Allahtan abazalığın doruklarında oluyorlar da foyaları çabuk ortaya çıkıyor. Darısı sözlükteki diğer din bezirganlarının başına.
beyni olmadığını bile bilemeyecek kadar aciz liseli.
sözlüğün en iyi yazarı.

bu kadar açık ve net.
sağlam adam.taşı gediğine otutturan yazar.
süpürgeden zimmetli belediye başkanı yazar.
iftiralara maruz kalan yazar..."torba" ne lan!!!

beni silik ettirmek istiyosanız daha güçlü delillere ihtiyacınız var...hadi yürü yürü...
ne mal olduğu belli yazar. son 25 entrysinin 20 tanesi atatürk, cumhuriyet ve laik devlet düzenini hedef almaktadır.

ama kendisine bir haberimiz var. hayallerde yaşıyor.
atatürkle sorunu olan yazar.
Atatürk o kadar başarılıymış ki öleli 75 sene oldu. Ama bazıları hala çekemiyor.
Bunun ataları entut, torba, kusurlu gibileri Atatürk' ün dinsiz olduğunu söyleyip, onun içki masrafını ölçmeye kalkan ezikler olduğu için bu yazar da siklenmemelidir.
(bkz: fake)
cübbeli ahmet hoca'nın fake hesabıdır.
jetsikine binerken yakalandığı pozlardan sonra kendini sözlük diyarlarına adamış, onun bunun karısına kızına ahlak dersi vermeye kalkışmış, geyik muhabbeti nedir bilmez bilmediği gibi de hatunlara kötü davrabarak yavşaklık olsun ibnelik olsun belki bana da düşer diye babasıyla annesiyle ailesiyle sıkıştırmaya kalkan ne idüğü belirsiz insan türü.
sözlükteki bazı ahlaksızlar tarafından, sırf yaptıkları pislikleri kibarca uyardı diye hakkında karalama kampanyası başlatılan yazar...şimdi isimlerini söylerim ama rencide etmek olmaz...yeter ulan artık, şu sözlükte manevi değerlerine sahip çıkmaya çalışan yazarlara ettiğiniz zulümler...zina da edin fuhuş da edin ne bok yerseniz yiyin ama gidin başka yerde gizli kapalı yapın, sözlüğü pisletmeyi bırakın...
süpürge yönüyle sözlüğü temizleme* misyoneri. imam hatip mezunu ibb temizlik işçisi olması muhtemeldir.
(#18592335)

beyin bedava ama arkadaş ısrarla almıyor...
nöbetçi şakirt, anti-kemalist.
kemalist kesimin çirkin yalanlar üzerine kurdukları dinsiz sistemi, cesurca eleştirdiği için sözlükteki kemocanların hunharca saldırılarına uğrayan güzel yazar....
kendine güzel yazar diyen hem şakirt hem megaloman yazar.

(bkz: akıl fikir)
Kafayı Atatürk büstlerine, heykellerine takmış yazar. insan kuyruk acısı mı var acaba diye düşünmeden edemiyor.
kemalistleri yobaz olarak nitelendiren mal.
mal lafını sindiremeyip özel mesajdan küfür eden mal.
gel de gülme arkadaş yazarı. *

(bkz: borçlar hukuku/@belediyeden zimmetli supurge)

adamın ilk entrysi bu be bu. * değişime bak arkadaş,

http://www.habera.com/Deg...-3148p69152.html#imagetop
şimdiye kadar sözlükte bana karşı en kaba davranmış yazardır. en kaba? dur bakalım daha önce hiç bir yazar bana kaba davranmamıştı. ve ilk nickaltımı yapmama sebep olan yazar.
profesyonel yardıma ihtiyacı olduğunu düşümdüğüm yazar. hiç tanımadığı insanlar hakkında tuhaf hikayeler anlatabilecek kapasitesi var. hakkında ilk ve son sözümdür.
"ekşi sözlükteki nick'imi oku kim olduğumu anlarsın" şeklinde çocukca salvolar atan yazar müsfetteletinin, nick altına cırcır olmuş adam edasıyla seri sıçmıkladığı yazar....

ekşi sözlüğün senin gibi daglakların gözünde karizması var ulan ayı, okumaya dahi değer bulmadığım platformla beni tehdit etmek neyin kafası amk, ayrıca böyle senin gibi hıyarların dahi nick altı dolduruluyorsa zaten ekşi sözlük bitmiş bir yerdir....daha neyi konuşucaz biz...
gördüklerime göre hıyar bir yazar daha. Alıştık artık , kurcalamayın fazla
(#18607584) entry si ile kendisine ana avrat, bacı kardeş, sülale ecdad sövdüğüm yazardır.