Tit a nick nicki kaptırmış anlaşılan inşallah yarağı olan adam kapmamıştır ahaha.
Üsluba bakılırsa feyk ama hayırlısı diyelim.
birinci nesil olarak dönmüş yazardır. direkt tengir emmiye sallamış feyk değil bence *

(bkz: kesin ip var amk)

bu birinci nesil hesapları sahafçılardan falan mı buluyorsunuz abi ben anlamadım bişiy. fazla varsa verin bir tane devrecilik nasıl yapılır göstereyim herkese.
dürüstlükten dem vurup nik altımda atıp tutan öylesine bi yazar. noldu lan önceden böyle değildin adını başlıklara yazarken iyiydik yazmayınca kötü mü olduk tipik kemalist zihniyeti işte alayı aynı ne insanlık ne iyilikten anlarlar bunlar için ülkede sadece onlar olmalı müslümanlar her yerden sürgün yemelidir. sen önce nasıl 1 nesil oldun onun hesabını ver akla ihtiyacımız yok 1 nesil nasıl olduysan onu yaz herkes bilsin. gerçekten çok yazık..
(bkz: birinci nesil çaylak).
abi, neden artik yazmiyorsun ?
neden artık yazmıyorsun.
sen yazmasan ben yazmasam tengir ibnesi yazmasa nasıl çıkar aydınlıklar karanlığa.
Yazmamakla doğru olanı yapan nick değiştirmiş yazar.
Ne diyo lan bu değişik?
Vay aq. Cumartesi cumartesi nwler dönüyor sözlükte!
9 nesil sictirma feykini hesabını inzivaya çekip 1 nesil tit a nick hesabı alan zat. üstadım 2 hesap kullanmak formata aykırı olarak biliyorum sende mi erector moruğuna özendin.
izmirden istanbul hakkında yağan karla ahkam kesen adeta bilirkişi gibi davranan zat. tem ve e 5 te 16 saat sen kalmadın o acıları sen çekmedin çekenlere sor öğrenirsin veya tv yada you tubeyi izle.

görsel
Gece yatağa uzanıp felç insanların nasıl seks yaptığını düşünen booommmbooş yazar.

Ayrıca koyu bir izzet Yıldızhan fanı.

Böylelerini barındıran modlara da ne diyelim.

Evet.

görsel
emrinde yüzlerce iş makinesi olmasına rağmen sırf hükümeti zor durumda bırakmak için karla mücadele çalışmalarına destek vermeyen yuzır.

iki dozerle kar kürüme yapsan sevaba girersin hem dış güçlere karşı da anlamlı bir meşaz olurdu. ama ne yazık ki kendisi milletin yanında olmayı deyil plaklarının yanında olmayı seçti.

bu millet bunları unutmazzz.
Şuursuz amk!
En iyisi macron. Yada pascal nouma. Ancak benim oyum ersen martin’e. içki ismi gibi.
Eroctor, göt!
Yav reis siktirtme kürt oyunu istiyorlarsa rte ye versinler hayatlarından çok memnunlar ise.

Yok biz Mansur a oy vermeyiz edebiyatı yapacaklarsa hodri meydan açlıktan gebersinler aq.
kürtler kime oy veriyorsa annemi üstünde yakalasam yaklaşımını beğenip takdir ederken hayatında başarılar dilediğim ılımlı türk.
Tito abeyy.

Memleketi sen mi kurtaracan sanki. Boşver ahaliyi bee. Herkes kendi yağinda kavruli. Fazla kavrulan da kavrulurmuş. Düzen böle efendi.

Sen müsterih ol. Amaaann de geç gare.
zafer partisini gömmeye çalışıp kılıçdaroğlu'na oy vermesi için gençlere baskı yapan ihtiyar.

bak aybalam oy topladığın lideri iyi tanı;
(bkz: zafer partisine laf edenlerin oy vereceği lider)

daha atatürk'ün öldüğü yılı bilmeyen birine oy verip ülkeyi emanet edeceksiniz öyle mi?

hahaha.

bu saatten sonra kılıçdarın yaptığı her saçmalık sana yazar dostum. hadi ii geceler. öptüm kib bye...
acilen sözlüğe dönmesi gereken dev yetenek.
sbmo ablamız evden atmış geçenki yaptığı şeylerden sonra. şu sıralar sokaklarda perişan halde geziyormuş. adam tl'den daha hızlı düştü. ne oldum dememeyecksin, ben nasıl bir manyaklık yaptım diyeceksin. oh olsun. sbmo abla, eve falan da alma. biraz sürtsün. evet.
görsel
Tito kahveyi içer.tengir fotoğrafını çeker.
uzun süredir aralıklarla donuz listemde bulunan sözlüğün kaliteli yazarı. prensiplerimden ötürü donuz listemde olmaya devam etse de bir gün o listeden çıkacağını umarak kendisine iyi yazmalar dilerim. saygılar efendim.