bugün

Karısının sevişme sahnelerinden gocunmayan bir *ala*.
Güzel kadını kapmış bıyıklı

görsel
Bu adamı seksi bulan tek insan mıyim acaba?
çok sevdiğim kertenkelede oynayan türk oyuncu.
kertenkele dizisini tek başına götüren sempatik rollerin iyi oyuncusudur. diziye turabinin de katılmasıyla eğlenceli sahne sayısı arttı seyirci de senaryonun tıkanmasından muzdaripti beraber biraz daha götürecekler gibi gözüküyor diziyi.
Dizisini izlediğimde o kadar saçma buldum ki galiba bilinçaltıma işlemiş o gece rüyamda bana evlenme teklifi ediyordu.
geçen gün sabiha gökçen havalimanında gördüğüm oyuncu, uçaktan indi millet aaaa timur acar diyorlar tabi ben ilgilenmedim bile çünkü öyle ünlülere hiç sempati duymam.
kertenkele dizisinin başrolünde oynayan ve adı üstün de 3 karakter oynayan kertenkele/kara faruk/ziya hoca
gerçek adı da ahmet miş.
zaten tırmanabilecek kadar yetenek
kertenkele dövmesi taşıyan
tek insan yani tek ünlü oyuncu o olabilirdi
buradan kendisine saygılarımı iletirim.
o da fenerbahçelidir.

görsel
imamı oynuyor diye soğuyan kişilerin hakkında yorum yazdığı oyuncu. Ohaaa atv'de imam mı kanalı değiştir çabukkk nefret ediyorum bu adamdan artık. Komiksiniz.
Kertenkele adlı dizide imamı oynuyor.

Hastasıyız dede lafiyla meşhur birinin imamı oynaması ilginç.
bir dönemin sevilen yapımı avrupa yakası isimli sitcom'da makbule'ye aşık derici izzet'i oynayan aktör.
daha sonra başka filmlerde ve dizilerde de izledik kendisini, oyunculuğu gayet başarılı, ses tonu karizmatik aktör.

dipnot; bu arada hakında hiç entry girilmemiş olması şaşırtıcı, hadi ilk entry benden olsun.