bugün

entry'ler (59)

ilginç rüyalar

Robotlarla savaşıyorduk dayımla. Daha sonra hepsini öldürdük zannediyorduk bir tanesi çatıdan elinde mızrakla üzerime doğru atladı mızrak elime girdi ve kalktığımda o elim ağrıyordu.

adı mutluluk kumsal

Saçma sapan bir hevesle istanbul'a gelip iki bölümüdür rezil olan dizi karakteri.

tatile gidiyorum diye köyüne giden anadolu çomarı

Örneğin,yurt dışındaki kuzenlerimin Türkiye'ye gidiyoruz diye oradaki arkadaşlarına hava atmaları. Arkadaşları da istanbul falan zannediyormuş aslında köye geliyorlar.

seviyorum sevgili sözlük yazarları

Oldu o zaman biz kalkalım.

günün şarkısı

Kadir gecesine özel olarak tab2 Latif doğan-eşarbını yan bağlama.

konya

Mütüş şivesi vardır.

dünyadaki ergenlerin sevdiği ünlüler

One direction,justin bieber.

ilkokul mezunu erkek üniversiteli kız ilişkisi

Kızın çevresi geniştir genellikle bu çevreye de sevgilisiyle çıkmaz aralarında sorun olur kızın arkadaşları dalga geçer ve ayrılırlar. Pembe diziye bağladım ya la.

yazarların anlam veremedikleri olaylar

Neden puanı yetmeyenler veya puansız olanlar imam hatip lisesine gidiyor neden düz lise değil veya meslek lisesi değil anlam veremedim.

bacısı hayat kadını olan sözük yazarı

Benim öyle bacım yok diyen soğuk ve ketum yazardır. Kapalı kutu gibidir.

sıçarken yapılabilecek alternatif şeyler

Uludağ sözlükte entry okumak.

mutfakta duran ama hiç kullanılmayan reçel

Annemin belki yenir diye yapmaktan bıkmadığı ama yine de yenemeyen reçellerdir. Annemin umudundan istiyorum.

timur acar

Dizisini izlediğimde o kadar saçma buldum ki galiba bilinçaltıma işlemiş o gece rüyamda bana evlenme teklifi ediyordu.

reyhanna

Aklıma rihanna geldi kiwfusfuauga.

temmuzda evde hırkayla oturmak

Su torbası da varsa kesinlikle regldir. Uzak durun derim,saldırgandır.

kiraz mevsimi

Çoluk çocuğun izlediği saçma sapan bir dizi. Replikleri saçma olduğu kadar olayları da saçma hayır bu millet vıcık vıcık aşkın neresine özenip izliyor hala anlamadım

erkekler sevgilileriyle daha yavaş yürür

Araştırmalara göre adımlarını aynı atan sevgililerin kalp ritimleri de aynı atarmış o sırada.

kadın dayanışması

Genellikle konuları erkeklerdir.

sevgili

Masraf bütünü,ilgi yoğunluğu isteyen, başta güzel gelse de sonra sıkıcı olan nadiren ilişkinin ciddiye dönüştüğü karşı cinstir.

baktığınız erkegin teklif etmesi

Yanlışlıkla baksanız bile nefes alsa yeter hem baktı dedikten sonra yavşakça hemen teklif eden nesli tükenesi insanlardır.