bugün

çukurova üniversitesi'nde de öğrenci olarak bulunan, bir türlü anlaşamadığım tiplerdir. bunlardan bana arkadaş olmaz. bunun marka giyinmeleri ve starbucks vb yerlerde takılmaları ile alakası yok. kendilerini bir b.k sanıp kendileri gibi olamayanlara tepeden bakmalarına, başkalarını küçük düşürmelerine sinir oluyorum sadece.
Tikilerin değil tiki özentilerinden çoğu insanın iğrendiği gerçeği. Tiki olmak fok balığı gibi konuşmak değildir. Bu tarz insanlar, hem erkekler, hem bayanlar tarafından itici bulunurlar. Caddedeki fotokopi insanlar.
geceleri işitilen ses demekmiş.
Insanoglunun en çekilmez tiplerinden biridir.
cool(!), marka giyinen, artistik takılan, playboy havalarında olan kişiler için kullanılan terimdir.
Çok itici ego manyakları. Marka giyinip doşanırlar. (bkz: doşanmak)
Yalaza yalaza konuşurlar ağızlarına terlikle vurasınız gelir.
divanü lugati t türkte Geceleri işitilen ses anlamına gelen isim. Türklerin inancına göre ruhlar sağ iken yaşadıkları kentlerde her yıl bir gece toplanırlar ve halkı ziyaret ederler. Geceleyin bu sesi “tiki sesini” kim işitirse ölür. Bu Türkler arasında yaygındır.
izmir uğur dershanesi'de bol bulunurlar.
toplu bulundukları yer starbucks'tır.
görsel
t ipsizim ama saç yaparım

i ğrensen de götümü sallar gezerim

k imsin sen de bana laf edersin

i stersem babama seni söylerim.*
gösteriş meraklısıdırlar. gittikleri yeri sürekli internete yazma ihtiyacı duyarlar. fotoğraflarından da anlaşılabilir. özentiliktir.
(bkz: anne motor baba öküz kızımız tiki oldu üzgünüz)
muhtelif deneylerde kobay olarak kullanılası, üzerlerine şiddetle gidilesi, üzerlerinde bazı işkenceler sıkça uygulanası insanlara halk tarafından verilen statü.

bir tikiyi alıp ölecek kerteye gelene kadar sikip tam ölecekken bıraksak, sonra tekrar aynısını nöbet değişimi ile uygulasak, bu boş insanlara, et-kemik yığınlarına olan kinim geçmez arkadaş.
tiki olan biri arayış içindedir. sadece tiki olan değil başka bir kimliğe bürünmek isteyen biri bir arayış içindedir. arayışta olan kişi de zaten kendinden memnun değildir. kendiyle barışık değildir. toplumdan kabul görmek için yeni bir şeyler yapması değiştirmesi gerektiğini düşünür kısmen de doğrudur. kişi bunu kopyala yapıştır şeklinde uygularsa tiki de olabilir emo da. sonuçta özenmiştir yapmıştır ve özenti olmuştur. o yüzden bu arkadaşlarımız modayı takip etmeye çalışarak saygınlık kazanmak isterler. bu nokadaki biri için hayat çok somuttur ve sebep sonuç ilişkilerini bu somutluk içerisinde kurarlar. mesela converse giyenlerin çok arkadaşı varsa çok arkadaşım olması için converse giymeliyim küpe takmalıyım onun gibi olursam onun gibi arkadaşlarım olmuş olur diye düşünür. psikolojik bir yanılgıdır.
bunlardan bir tanesi hemen 3 sandalye yanımdadır..fok balığı böyle birşeymiş demek ki.. her neyse elinden aynasını ve göz kalemini düşürürse bir ara çalışacağını da düşündürtüyor bana pis kadın..
şu an kış uykusunda olmaları kuvvetle muhtemel.
bir tikiye tiki taklidi yapınca kızıyorlarmış bunu da farkettim.
ben pir kere pöyle konuşmuaram.
ya sen çok kötüsün ya. off. ıma böyle de yıpılmaz kia.
artık "class" sağlamanın bir yolu da ingilizce dağarcığımızın ne kadar "geniş!" olduğunu göstermek. madem o kadar çok biliyorsunuz ingilizce'yi tamamen ingilizce konuşun da dilimizi maymun etmeyin desem o da yok, ingilizce bilgileri de türkçe bilgileri gibi kıt. konuşamayı öğrenememiş ne olduğu belirsiz tipler.
gün boyunca 3 kelime kullanan yaşam türü
"süper nerden aldın"
bu kişilere genelde şu cevap gelir ergenlerden ;
(bkz: tiki miki siki)
http://www.capsverlan.com...e4b124205d1f148d05b131174
14-15 yaşlarında hayatı anladığını zanneden, ölmek isteyen salak kızlar topluluğu.

tamamen itilip kakılmış insanlar. *
bunların erkekleri hem şeklen hem beynen çok komik olur. genelde levis x muhabbeti yaparlar.

+gel levis 301'lere bakalım.
-401'ler çıktı, sen benle gel.
+501'den aşağısı kurtarmıyor canım.
kafa sıkarlar. eğlenmeyi bildikleri şüphelidir.genellikle rap müzik dinlerler. nufuslarının çoğunu güneydoğulular oluşturur.hayatları sığdır.aslında hayat görüşleri de yoktur.genelleme yapmak yanlış olsa bile çoğunluğu böyledir.
konvers ayakkabıları da unutmamak lazım. birbirine özenme katsayısı nirvanaya ulaşmış vaziyettedir.