bugün

rock balboa(rocky 6) filminde mason dixon'in ringe cikis parcasi olan it's a fight'i soyleyen siyahi topluluk..
memphis-tennessee çıkışlı sağlam bir rap grubu.. genelde gangsta rap ile uğraşırlar.. dj paul ve juicy j'den oluşan grup, 8ball, mjg ve juicy j'nin kardeşi olan projact pat gibi rapperlarla birlikte çalışır.. 10 albümleri vardır, kanımca en güzeli 2005 çıkışlı most known unknown'dur.. bu albümde stay fly, poppin my collar ve side 2 side gibi hitler, bulunur.. son albümleri last 2 walk da fena değil şu ana kadarki izlenimlerime göre.. chamillionaire ile birlikte yaptıkları doe boy fresh singleı da nefistir.. bir de isimlerinin üç tane yanyana gelmiş 6, yani 666'yı refere ettiğini iddia eden ve bu adamları satanist bir topluluk olmakla suçlayan manyaklar varmış ki wikipedia'dan öğrendim.. ne işi olur ghetto'daki zencinin şeytanla baal'la?..
ha bir de enterasan bir nokta daha, bu grup grammy dışında bir de oscar heykelciği katmıştır ödül skalalarına.. 2006 yılı bir hip hop filmi olan 'hustle and flow'daki 'it's hard out here for a pimp' adlı şarkıları ile en iyi orjinal şarkı dalında oscar'ı kazanmışlardır..
ama şarkıyı çekmeyin, ben dinledim bir boka benzemiyor..
Its A Fight şarkısıyla bence en iyi şarkılarını yapmışlardır.
some bodies gonna get it şarkıları kavgadan önce dinlenirse size kavgayı kazandıracak gruptur. aynı şarkıyı wwe güreşçisi mark henry 10 seneye yakındır giriş müziği olarak kullanmaktadır.

https://www.youtube.com/watch?v=nJ0dfAREvAc