bugün

ilk albumlerinden beri hep iyi sarkilar cikarmis olan grup. Transit Of Venus albumuyle de kaliteletini ortaya koymus gruptur.

Ayni zamanda cok iyi cover'lar yapmaktadirlar. Bunlardan bazilari sadece konserlerde olan Eminem'in Lose Yourself'i, Nirvana'nin School'u, Alice In Chains'in Rooster'i, Filter'in Hey Man Nice Shot'u gibi sarkilar kimisini de kaydetmislerdir hatta albumde yer vermislerdir. Fleetwood Mac'in The Chain sarkisini Life Starts Now'un ekstrasi olan Lost In You EP'de Chris Isaak'in Wicked Game sarkisini da One X'in ekinde vermislerdir. Michael Jackson'un Give In To Me'sine ise Transit Of Venus albumunde direkt olarak yer vermislerdir.
son albümlerinde mj cover'ı olan give in to me haricinde elle tutulur şarkı olmayan grup. bakın şarkılar kötü demiyorum. çerezlik bir albüm olmuş. şöyle örnek vereyim, ne zaman bir grup yeni bir albüm çıkarsa youtube'dan tüm albümü bulur dinlerim. bu albümü dinlerken give in to me'ye kadar kulağımda kulaklık olduğunu bile unutmuştum neredeyse. hani sürekli tekrarlanan ses bir süre sonra duyulmaz, saat sesi gibi, hah işte aynen olay o.
adam gontier'ın ayrılmasıyla birlikte ne yapacaklarını merak ettiğim grup. matt walst'u geçici olarak vokal almışlar ama pek yürüyecek gibi görünmüyor. ya da başka bir deyişle:
(bkz: three days disgrace)
solisti wicked game adlı şarkıyı inanılmaz coverlamıştır.
(bkz: I hate everything about you)
(bkz: Just like you)
(bkz: A world so cold)
(bkz: Riot)
(bkz: Never too late)
gibi muhteşem şarkıları olan alternative rock grubu.
Edit: düzeltme
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine dinlemeye başladığım gruptur. Türkiye'de satılmamasına rağmen bu grubun 4 albümüne yan yana dizmiş nadir belki de tek adamım zira bu grubu bana tanìştıran kız bu grubun delisi olmuştu ve bende teee Amerikalardan hepsini getirtmistim(merhaba kızlar merhaba). Ayrıca Adam Gontierin ayrılmasıyla büyük güç ve fan kaybedecek gruptur.
never too late şarkısıyla tanıdığım çok sağlam rock grubudur.
albümlerindeki tüm şarkılarının tek başına star olduğu, herhangi bir şarkısını bile defalarca dinletebilen, sıkmayan, kanadalı ve kaliteli gruptur.

--spoiler--
adam gontier ayrıldı, bu da bizlere koydu.
--spoiler--
adam gontier'ın ayrılmasıyla gözümde dağılmış olan grup. onun gibi bir vokal bulabileceklerini sanmamakla beraber, müziklerine asla kötü demediğimi belirtmek isterim.
i hate everything about you ile hayatıma giren ve the good life şarkısında ise tam anlamıyla kendimi bulduğum grup. o değil de müzikleri kaliteli sahiden.
never too late şarkısının verdiği his bambaşka.
Direkt rock' un kendisidir efendim. Heleki son albümleri transit of venus' te chalk outline ile insanı nirvanaya ulaştırırlar. Birçok harikulade şarkıya sahiptirler. *
adam gontier ayrılmadan önce benim için özel bir yere sahipti.never too late,last to know,its all over gibi her biri birbirinden güzel şarkıları olan gruptu<r>.
pain,i hate everything about you,last to know,over and over gibi harika parcalara sahip müthiş grup.
yurdum sivilceli kezbanları için şarkı yaptıklarını düşündüğüm vasat gurup. adam gontier'ın hatrına eski parçalarına kulak verilesidir. aksi halde zaman ayrılacak bir gurup olduğunu düşünmüyorum. zaten gurup dağıldıktan sonra aman aman three days bro denilesi bir inanç da kalmadı artık.

(bkz: ben hayır diyorum)
adam gontier'ı hastalığında yalnız bırakmış gurup.

(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)
adam gontier gitmeseydi belkide her şey daha güzel olabilirdi. artık bu grubun geleceğe yönelik bir hissi kalamaz. çünkü yeni vocalist matt her ne kadar şarkıları iyi söylüyormuş gibi gözüksede tam bir vasat adam gontier'i yalnız bırakmak yakışmadı size three days grace.
güzel şarkıları var ancak adam gontier gitmesi bence grubu mahvetti. adam gontier'siz 3dg olmaz, olamaz.
apocalyptica sayesinde tanıdığım yaklaşık 5 yıldan beri dinlediğim fakat adam gontierın gitmesiyle pek ilgilenmediğim gruptur. onun olduğu şarkıları hala dinlerim. pain, riot, good life şarkıları çok iyidir.
get out alive şarkısına olan sevgimin anlamsızca büyük olduğu grup. şarkılarının her bir sözü birçok şey anlatıyor ve çağrıştırıyor.
Good life ile an itibariyle coştuğum kanadalı hard/alternatif rock grubu. Neredeyse bütün şarkıları kalite düzeyi olarak harika. Wake up, good life, breake, bitter taste, pain vb. Birçok şarkısını dinleyin, dinlettirin efendim. Ama adam'sız bir hiç maalesef!
Bir gün boyunca bütün şarkılarını büyük bir zevkle dinleyebildiğim nadir gruplardan. Adam gontier ın ayrılmasıyla büyük bir şok yaşatmışlardı. Ne zamandır grupla ilgilenmiyordum lakin painkiller diye bir şarkı yapmışlarki yine şahane yine şahane. Adamın ayrılmasıyla bizi üzen bu grup bu tarz şarkılar yaparsa yeniden gönlümüzü alabilir diye düşünüyorum. En azından benim.
wolrd so cold, wake up ve break şarkılarını aylarca dinlemişliğim var. ne yazık ki türkiye de pek tanınmamış olan grup. adam gointer gitse de yeni elemanda çok sağlam. dünya çapında ses getirecek alternatif rock gruplarından birisi.
I hate eveything about you en iyisidir.
muhteşem ötesi şarkılara sahip olan grup. (bkz: never too late)