bugün

entry'ler (97)

ethem den mektup

Huzunlendiren mektuptur.

gezi eyleminin sembolünün amerikalı çıkması

iddia ediliyor tarzi habercilik..

karanfil lobisi

Sen o karanfile eğilimlisin, alıp sana veriyorum işte
Sen de bir başkasına veriyorsun daha güzel
O başkası yok mu bir yanındakine veriyor
Derken karanfil elden ele.

fb nin uefa disiplin kuruluna sevk edilmesi

(bkz: cem uzan a hapis şoku)

okan üniversitesi nin aziz yıldırım a verdiği ödül

okan diye üniversite olduğuna inanıyorsun da aziz yıldırım'a onur odulu verilmesine mi inanmıyorsun diye sordurur.

franz kafka

Koskoca Kafka’yı piç ettiniz.

http://heykelisikilecekad...com/2013/02/18/dusunsene/

allah tan bir şey isteyen var mı

Alakadar başlık göremedim lan kimsenin mi dikkatini çekmemiş dedirten esra elönü twitidir.

https://twitter.com/elonue/status/303524215775166464

Kimse de demiyor ki sabahı mı kaçırdın ne namazı kılıyor ?

+Sabah namazı 6'da dedik 7.19'da geldiniz doğvu mu Samet ?

-Doğru başkanım.

+Koskoca Allah'ı beklettiniz. Ayrıca namaza geliyor elinde twit..

17 şubat 2013 odtü teoloji sempozyumu protestoları

Bak arkadaşım burada am göt meme muhabbetinden dolayı fazla konuşulmamış tabi ama ekşi sözlükte baya yorumlar yapılmış, okudum ve iki yüzlülüğü gördüm.

Millet demiş ki yok üniverstiye gelen konuşmacıları neden konuşturmuyorsunuz ? Ee be amına koduğum başbakan oraya geldiğinde naapmışlardı ? He başbakanı da sevmem ama olmaz olmaz öyle protesto olmaz.

He Sevan Nişanyan'ın bu kadar prim yapmasını sağlayan islam-karşıtlığını falan bi kenara bırakıyorum bu adam karısına bok atmış bir adam öyle mecazi anlamda değil lan bildiğin kavanozdan karısına sıçmığını dökmüş.

ikinci bir nokta ise bu adamı savunanlar aynı zamanda Hrant'ı savunuyorlar. Hiç bir zaman kardeşimsin Hrant demedim ama Ermeni olacaksa da Hrant gibi olsun. Lan Hrant bu adamın zıttıdır Hrant Galatasaray ise Sevan Fenerbahçedir.

Neyse iki yüzlülüğünüzü sikeyim gidiyorum ben.

ünal aysal ın oyuncağı

şu anda zaten fenerbahçelilerin çoğunun elinde olan oyuncaktır.

drogbanın oyuncağı da yarın geliyormuş.

7 şubat 2013 galatasaray sk bildirisi

http://www.galatasaray.org/kulup/haber/15983.php

--spoiler--
Hukuk, Adalet, Eşitlik Üzerine...

Bir kaç hafta önce bir başka sporcuya maçın hakemi tarafından yaptığı tespit edilen ve görüntülerle desteklenen hareket nedeniyle verilen 8 maçlık müsabakadan men cezasının –görüntülerde açıkça yer almasına rağmen- yeterli kanıt bulunamadığı ve kendi ifadeleriyle “hakemin yüzüne bir sıvının gelmiş olabileceği düşünülse de futbolcunun tüm bu eylem sırasında konuşmaya devam ettiği ve konuşma esnasında tükürme eyleminin fiziksel olarak mümkün olmadığı” gerekçesiyle Tahkim Kurulu tarafından 1 maça indirilmesi kararı camiamız kadar spor kamuoyunda vicdanları rahatsız eden bir karar ve uygulama örneği olarak spor tarihimize geçmişti.

Kısacası kurul, hakemin raporundan bağımsız olarak hareket etmiş, oyuncunun beyanını ve görüntüleri esas alarak karar vermişti.

Aynı kurulun bugün açıkladığı kararından öğreniyoruz ki, futbolcumuz Melo’nun rakip oyuncuya yaptığı iddia edilen aynı hareket nedeniyle yine disiplin kurulunun vermiş olduğu 4 maçlık ceza konusunda yaptığımız itirazda bu kez sporcunun beyanı ve görüntüler kaale alınmamış ve “hakem raporunda bulunan hususların aksini ispata yeter kuvvette delil ve emare olmaması yanında, olayın gerçekleştiği anda rakip takım futbolcusunun tepkisi ve diğer oluşa dair tespitler dikkate alınarak” onanmıştır.

Yani suçsuzluğun ispat edilememesi suçun varlığı ve ceza için yeterli bir gerekçe olarak kabul edilmiş ve bir kez daha spor tarihimize kara bir leke düşmüştür.

Değerlendirmeyi kamu vicdanına bırakıyoruz.

Saygılarımızla,

Galatasaray Spor Kulübü
--spoiler--

justin bieber konserine 534 lira vermek

Diamond Circle ayakta giriş olayıyla 534 lira veren ıslak odunla dövülesi kişidir.

Ya nasıl bir mantık lan Eminem, Slash falan gelse bile ben vermem o parayı vay ergenlere bak amk !

Neyse 100 lira da düşük para değil ama 534 lira ne ya ?

--spoiler--
Diamond Circle Ayakta Erken Giriş - 534.00 TL
Diamond Circle Ayakta - 375.00 TL
Tribün - Numaralı - 323.00 TL
Golden Circle Ayakta - 270.00 TL
Silver Circle Ayakta - 154.00 TL
Bronze Circle Ayakta - 100.00 TL
--spoiler--

türkiye nin kadına şiddette globalleşmesi

(bkz: burası türkiye)

sıla gibi kadın

bir iltifat şeklidir.

metin oktay

iyi ki doğmuş efsanedir.

"metin oktay; galatasaraylılık kültürüdür, değeridir, felsefesidir ve camiayı camia yapan tüm güzelliklerin toplamıdır."

Taçsız kral Metin Oktaaaay....

fenerbahçe nin efsane kadroyu toplaması

Galatasaray'ın Saraçoğlunda kupa kaldırdığı sezonki oyuncularını (Reto Ziegler, Belözoğlu) geriye almasıdır.

Dejavu geliyor ııııııııı..... %42

trt sporun şifreye girmesi

Uydudan Ömer Üründül olmadan Tandberg adlı kanaldan izlememe vesile olmuştur.

hızlı saç uzatma yöntemleri

kalkan balığının... ama erkeği olacak, beykoz'dan alacan. işte o kalkan balığının sırtındaki
boncukları çıkarıp götüne sokuyorsun acayip uzuyor ama kıvırcık oluyor.

namazdan elektrik üretmek

Cuma ve bayram namazları haricinde camileri doldurmayan yüzde 99u müslüman bir ülke için yararlı olmayacaktır.

Amma fikir mantıklı lan. Böyle bişey mümkünse istiklal Caddesine yapsana lan deli gibi enerji üretiriz.

emre belözoğlu nun drogba ya fucking nigga demesi

Kötü sonuçlar doğurabilecek eylemdir.

28 ocak 2013 galatasaray futbol aş açıklaması

Drogba'nın Galatasaray'da olduğunu belirten açıklamadır.

görsel